Vodafone zavádí neomezená mobilní data už od 599,- měsíčně!

Mobilní telefony 19. 11. 2019

I v České republice k tomu muselo nakonec dojít. Mobilní operátoři konečně začali nabízet neomezená data v rámci mobilního tarifu! Vodafone má nově v nabídce tarif Vodafone Neomezený, který v sobě zahrnuje neomezené volání, neomezené SMS, nově neomezená mobilní data, domácí internet a několik dalších zajímavých bonusů. Třeba slevu 5 až 30 tisíc na elektroniku.

V nabídce je celá řada variant. Nejlevnější varianta tarifu s neomezenými daty, voláním a SMS vyjde už na 599,- korun měsíčně z 1 SIM!

Tarif Vodafone Neomezený - neomezená data s domácím internetem

Pokud si tento tarif koupí jednotlivec zaplatí za mobilní tarif 799 korun měsíčně a za domácí internet 399 korun, celkem tedy 1198 korun. Součástí nabídky jsou neomezená data (s rychlostí 10 Mbit/s), SMS, volání a až 5 000 sleva na vybraný produkt (např. mobil, TV, nebo Playstation 4). Vodafonu nyní patří i UPC, takže kdo má domácí internet od této firmy, může získat neomezený mobilní tarif a za UPC platit pořád stejně (podle smlouvy, kterou už má).

Mobil a sim karta

Ještě zajímavější ale je, když tarif Vodafone Neomezený koupíte pro více lidí. Nabídku můžete využít totiž až pro 6 telefonních čísel. V takovém případě zaplatíte za každou SIM kartu 599 korun a za domácí internet 399 koru. Dohromady tedy 3993 korun, čili 665,5 korun na jednotlivce. Tedy vše úplně neomezeně. A to už stojí za zvážení! Samozřejmě, ale internet na doma můžete využít jen na jednom místě. Vodafone nyní navíc nabízí i superrychlý internet od UPC s rychlostí až 500 Mbit/s za zvýhodněnou cenu 399 korun na prvních 6 měsíců.

Sjednat tarif Vodafone Neomezený

Tarif Neomezená data (s internetem na doma i bez)

Vodafone nabízí ještě jeden tarif s neomezenými daty a to navíc bez limitu rychlosti stahování "Neomezená data". Pokud si chcete koupit jenom základní datový tarif (bez domácího internetu) vyjde vás to na 1 799 korun měsíčně. Plus k tomu ale dostanete několik bonusů.

Neomezené volání a SMS, neomezenou rychlost mobilního internetu, tisíc minut volání do zahraničí, 7 dní roamingu ve světě a slevu 2000 na vybraný produkt (opět mobil nebo třeba chytré hodinky). Můžete zvolit také variantu s internetem na doma celkem za 1 996 korun za měsíc.

Hledáte nový mobil? Poradíme, jaký vybrat a jak ušetřit.

Sháníte kromě neomezených levných dat i nový telefon? Podívejte se na náš článek o žhavých novinkách na trhu!

Pokud se rozhodnete nějaký vybrat, využijte náš cashback! Stačí nakoupit přes naši stránku a vrátíme vám několik procent z nákupu zpět. Poskytujeme ho u celé řady prodejců mobilů, stačí si jen vybrat.

Chci cashback na telefon

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek