Účtenkovka výhry - kdy probíhá losování?

4. 3. 2018

Co je to Účtenkovka a jak probíhá Účtenkovka registrace, to už víte. Teď tedy nezbývá než se zaměřit na lákavé výhry, které v Účtenkové loterii můžete získat. Tak jdeme na to, ať to víte dříve, než proběhne další losování.

Když se řekne Účtenkovka, určitě se vám vybaví soutěž, kde můžete velmi snadno přijít k zajímavým cenám. A vybaví se vám to velmi správně. Účtenková loterie je totiž skvělá cesta k hodnotným výhrám. Konkrétně až k těm milionovým.

Právě peněžní odměna ve výši 1 000 000 Kč se v sekci "Účtenkovka výhry" řadí na první místo. A každý měsíc tuto výhru získá jeden z vás! Tak jdete do toho?

Účtenkovka - jak hrát a vyhrát?

Na začátku toho všeho je registrace platné účtenky. Tu vám může vystavit jakýkoliv obchodník na jakoukoliv hodnotu. Počítají se totiž účtenky již od 1 Kč. A zaregistrovat můžete každý den jednu. Jedinou podmínkou je, aby účtenka byla vystavena v režimu EET.

Účtenku můžete registrovat 3 způsoby:

 1. Jednorázově (bez registrace) - účtenky je možné registrovat jednorázově pomocí webového formuláře. Návod, jak na to a tipy najdete v článku: Účtenkovka registrace.
 2. Vytvořte si hráčský účet - vyplatí se pro pravidelné registrace účtenek. Výhodou je například přehled registrovaných účtenek. Zjistěte jaké další výhody má: Účtenkovka přihlášení.
 3. Účtenkovka aplikace - Účtenkovka aplikace je způsob, jak pohodlně registrovat účtenky během pár sekund.

Kdy probíhá Účtenkovka losování?

Losování v rámci Účtenkové loterie probíhá vždy 15. den v měsící. Losovány jsou všechny účtenky vystavené během uplynulého měsíce. Abyste do losování mohli být se svými účtenkami zařazeni, musíte je zaregistrovat alespoň tři dny před losováním.

TIP: Účtenky registrujte vždy do 12. dne v měsíci. Účtenky registrované později budou automaticky zařazeny až do dalšího losování.

Účtenkovka výhry:

 • částka 1 milion korun - 1x
 • osobní automobil - 1x
 • částka 300 000 Kč - 1x
 • částka 200 000 Kč - 1x
 • částka 100 000 Kč - 1x
 • částka 20 000 Kč - 20 x
 • částka 1 000 Kč - 1 000 x
 • částka 100 Kč - 20 000 x

Účtenkovka výhry - o co se hraje?

Pokud své účtenky úspěšně zaregistrujete jedním ze 3 způsobů uvedených výše a současně splníte věkovou podmínku soutěže (Účtenkovka je určena pouze pro osoby starší 18 let), můžete se těšit na úžasné výhry. Samozřejmě za předpokladu, že budete mít trochu toho štěstí. :-)

Kromě finančních cen v hodnotě 100 Kč (těch je v loterii samozřejmě nejvíce), můžete vyhrát až 1 000nbsp;000 Kč nebo třeba osobní automobil.

Jak se dozvíte, že jste vyhráli?

Nemusíte sledovat každé slosování a hledat číslo své účtenky v dlouhém seznamu vylosovaných soutěžících, abyste se dozvěděli o případné výhře. O každém úspěchu, kterého se svou účtenkou dosáhnete, budete rychle informováni prostřednictvím:

 • hráčského účtu, pokud ho máte zřízený
 • e-mailu zaslaného na adresu uvedenou při registraci
 • SMS zaslané na telefonní číslo uvedené při registraci (v případě, že jste neuvedli e-mailovou adresu, nebo nemáte hráčský účet).

Vsaďte na jistotu! Zkombinujte Účtenkovku a cashback

S Účtenkovkou se v žádném případě nemusíte vzdát cashbacku ani jiných Tipli výhod. Registrovat můžete i účtenky z obchodů, ve kterých jste uplatnili cashback! A co víc? Tipli právě rozjelo i svou vlastní "Účtenkovku", ve které rozdává 100 tabletů zdarma každý den.

★ Tipli rozdává 100 tabletů zdarma

Zapojte se do slosování o tablet zdarma i vy. Pro výhru stačí zaregistrovat účtenku z kteréhokoliv nákupu na internetu. Denně můžete zaregistrovat až 5 nákupů a zvýšit tak svou šanci na výhru. Soutěž trvá až do 9. července 2018.

Chci vyhrát tablet zdarma!

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Nové slevové kupony v Smarty CZ, Farnell, FotoŠkoda a…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 22.09.2020
23.9.2020Zobrazit článek

Jak bojovat s podzimním nachlazením? Zatočte s rýmou a…

Umíte se bránit kašli a rýmě? Poznejte rozdíl mezi chřipkou a nachlazením, zjistěte, jak snížit...
19.9.2020Zobrazit článek

Nové slevové kupony v Yves Rocher, PATRO.cz, Trenýrkárna.cz…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 26.08.2020
26.8.2020Zobrazit článek
- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.