Účtenkovka výhry - kdy probíhá losování?

4. 3. 2018

Co je to Účtenkovka a jak probíhá Účtenkovka registrace, to už víte. Teď tedy nezbývá než se zaměřit na lákavé výhry, které v Účtenkové loterii můžete získat. Tak jdeme na to, ať to víte dříve, než proběhne další losování.

Když se řekne Účtenkovka, určitě se vám vybaví soutěž, kde můžete velmi snadno přijít k zajímavým cenám. A vybaví se vám to velmi správně. Účtenková loterie je totiž skvělá cesta k hodnotným výhrám. Konkrétně až k těm milionovým.

Právě peněžní odměna ve výši 1 000 000 Kč se v sekci "Účtenkovka výhry" řadí na první místo. A každý měsíc tuto výhru získá jeden z vás! Tak jdete do toho?

Účtenkovka - jak hrát a vyhrát?

Na začátku toho všeho je registrace platné účtenky. Tu vám může vystavit jakýkoliv obchodník na jakoukoliv hodnotu. Počítají se totiž účtenky již od 1 Kč. A zaregistrovat můžete každý den jednu. Jedinou podmínkou je, aby účtenka byla vystavena v režimu EET.

Účtenku můžete registrovat 3 způsoby:

 1. Jednorázově (bez registrace) - účtenky je možné registrovat jednorázově pomocí webového formuláře. Návod, jak na to a tipy najdete v článku: Účtenkovka registrace.
 2. Vytvořte si hráčský účet - vyplatí se pro pravidelné registrace účtenek. Výhodou je například přehled registrovaných účtenek. Zjistěte jaké další výhody má: Účtenkovka přihlášení.
 3. Účtenkovka aplikace - Účtenkovka aplikace je způsob, jak pohodlně registrovat účtenky během pár sekund.

Kdy probíhá Účtenkovka losování?

Losování v rámci Účtenkové loterie probíhá vždy 15. den v měsící. Losovány jsou všechny účtenky vystavené během uplynulého měsíce. Abyste do losování mohli být se svými účtenkami zařazeni, musíte je zaregistrovat alespoň tři dny před losováním.

TIP: Účtenky registrujte vždy do 12. dne v měsíci. Účtenky registrované později budou automaticky zařazeny až do dalšího losování.

Účtenkovka výhry:

 • částka 1 milion korun - 1x
 • osobní automobil - 1x
 • částka 300 000 Kč - 1x
 • částka 200 000 Kč - 1x
 • částka 100 000 Kč - 1x
 • částka 20 000 Kč - 20 x
 • částka 1 000 Kč - 1 000 x
 • částka 100 Kč - 20 000 x

Účtenkovka výhry - o co se hraje?

Pokud své účtenky úspěšně zaregistrujete jedním ze 3 způsobů uvedených výše a současně splníte věkovou podmínku soutěže (Účtenkovka je určena pouze pro osoby starší 18 let), můžete se těšit na úžasné výhry. Samozřejmě za předpokladu, že budete mít trochu toho štěstí. :-)

Kromě finančních cen v hodnotě 100 Kč (těch je v loterii samozřejmě nejvíce), můžete vyhrát až 1 000nbsp;000 Kč nebo třeba osobní automobil.

Jak se dozvíte, že jste vyhráli?

Nemusíte sledovat každé slosování a hledat číslo své účtenky v dlouhém seznamu vylosovaných soutěžících, abyste se dozvěděli o případné výhře. O každém úspěchu, kterého se svou účtenkou dosáhnete, budete rychle informováni prostřednictvím:

 • hráčského účtu, pokud ho máte zřízený
 • e-mailu zaslaného na adresu uvedenou při registraci
 • SMS zaslané na telefonní číslo uvedené při registraci (v případě, že jste neuvedli e-mailovou adresu, nebo nemáte hráčský účet).

Vsaďte na jistotu! Zkombinujte Účtenkovku a cashback

S Účtenkovkou se v žádném případě nemusíte vzdát cashbacku ani jiných Tipli výhod. Registrovat můžete i účtenky z obchodů, ve kterých jste uplatnili cashback! A co víc? Tipli právě rozjelo i svou vlastní "Účtenkovku", ve které rozdává 100 tabletů zdarma každý den.

★ Tipli rozdává 100 tabletů zdarma

Zapojte se do slosování o tablet zdarma i vy. Pro výhru stačí zaregistrovat účtenku z kteréhokoliv nákupu na internetu. Denně můžete zaregistrovat až 5 nákupů a zvýšit tak svou šanci na výhru. Soutěž trvá až do 9. července 2018.

Chci vyhrát tablet zdarma!

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek