Top cestovní vychytávky z AliExpress!

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 2. 6. 2018

Určitě jste již při cestování pár šikovných maličkostí postrádaly, jenomže v průběhu roku na nákup takových vychytávek zkrátka není čas? Nezoufejte. Našli jsme pro vás top pět skvělých vychytávek z AliExpress, které se vám jistě budou hodit!

Dovolená za dveřmi, ale vás pořád straší představa nepohodlného cestování? Nebojte! V Tipli jsme si pro vás připravili chytré vychytávky z AliExpress, jež všem cestovatelům umožní vychutnat si začátek letní dovolené již od příprav. A navíc - veškeré produkty s dopravou zdarma!

Pokud ještě s online nakupováním nemáte tolik zkušeností, poradíme vám v našem článku jak nakupovat na AliExpress, který obsahuje všechny potřebné informace k úspěšnému AliExpress nákupu.

Cestovní kufr

Kufr

Stylový cestovní kufr z AliExpress.

 • Cena: 110.40 $ / 2 436 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 19 – 31 dní

Unikátní spojení zavazadla a dětského vozítka využívá tento šikovný a bytelný kufr. Díky němu budou vaše cesty klidnější a děti spokojenější. Prodejce udává velikost produktu 54 x 25 x 50 cm a celkovou váhu prázdného zavazadla 3 kg. Dostupný je v 6 barvách - žluté, světle a tmavě růžové, červené, modré a oranžové.

Pokud potřebujete spíše klasiku, neváhejte se podívat na náš článek věnovaný cestoním kufrům z AliExpress.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Velice šikovný kufr si prozatím objednalo pouze 14 zákazníků, 9 z nich zanechalo velice pozitivní hodnocení a jeden dokonce i reálné fotografie tohoto cestovního kufru. Nakupující si chválí rychlé dodání, kvalitu produktu a v neposlední řadě i šikovnost nápadu - respektive děti byly také spokojené. Prodejce s dvouletým online obchodováním na AliExpress je spolehlivým obchodníkem.

Zobrazit na AliExpress »

Vakuové obaly

 • Cena: 10.78 – 11.61 $ / 239 – 258 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Průhledné vakuované obaly se do vaší domácnosti budou hodit nejenom na cestování, jelikož dokáží ušetřit velké množství prostoru (tento typ obalů navíc rolujete - dochází tak k ještě větší prostorové úspoře). Set obsahuje celkově šest plastových obalů - čtyřikrát obal velikosti 40 x 60 cm a čtyřikrát obal velikosti 50 x 70 cm. Prodejce udává celkovou kapacitu vakuovaného obalu zhruba 100 ml.

Obaly

Průhledné vakuové obaly z AliExpress.com.

Pokud jste si ještě nevybrali dovolenou, nezoufejte - můžete se nechat inspirovat Invia last minute dovolenou v našem článku.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Celkem z 29 objednávek zanechalo 15 zákazníků pozitivní feedbacky s plným počtem hvězdiček, pouze 3 z nich se čtyřmi z pěti. Nakupující si chválí kvalitu produktu a rychlé dodání. Spolehlivý obchodník s 2letou zkušeností na AliExpress má dokonce přes 800 sledujících.

Zobrazit na AliExpress »

Obal na spodní prádlo

Obal

Originální obal na podprsenky z AliExpress.com.

 • Cena: 13.18 $ / 292 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Všechny jsme již jistě řešily známý problém - jak vlastně šikovně sbalit podprsenky do kufru, aniž by zabraly vetšinu prostoru nebo se jakkoli v zavazadle poškodily? Unikátní ekologický ochranný obal na spodní prádlo vám podprsenku bezpečně schová a přitom nezabere tolik prostoru v kufru (navíc do něj můžete přibalit i ostatní spodní prádlo). Obchodník udává velikost 31 x 17 x 9 cm a celkovou kapacitu obalu zhruba 120 ml. Prodejce nabízí spousty barevných a designových variant.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Z 91 nakupujících zatím pouze 16 ohodnotilo tento produkt, zato ale velice pozitivnímí komentáři, navíc v nich najdete i reálné fotografie. Zákazníci si pochvalují rychlé dodání a velice dobrou kvalitu produktu. A taky aby ne, spolehlivého prodejce se čtyřmi roky paxe na AliExpress sleduje více než 38 tisíc fanoušků.

Zobrazit na AliExpress »

Kosmetická taštička

 • Cena: 5.81 $ / 129 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Všestranná cestovní kosmetická taštička bude vašim každodenním pomocníkem všude, kam se vydáte. Taška je vyrobena z příjemného a kvalitního materiálu (převážně nylon), a díky velkému množství různě velkých kapsiček se dokonale hodí na kosmetické prostředky. Prodejce uvádí velikost 24 x 18,5 cm, hmotnost 220 g a celkovou kapacitu 200 ml. Obchodník nabízí k prodeji 5 typů různě barevných kombinací.

Kosmetická taška

kosmetická taška z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Takto pozitivně ohodnotilo tento produkt již skoro 3,5 tisíce zákazníků. Nakupující si chválí kvalitu materiálu i provedení, rychlé dodání a neotřelé barevné kombinace.

Zobrazit na AliExpress »

Cestovní nádobky na šampón

Obal na šampón

Obaly na gely a šampóny z AliExpress.com.

 • Cena: 1.04 – 1.88 $ / 24 – 42 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Šikovné obaly na sprchové gely či šampóny jsou samozřejmou výbavou cestovatelů. Budou se vám hodit hlavně, pokud odlétáte s menšími zavazadly a potřebujete tak ušetřit více prostoru. Výrobce udává velikosti 36 ml, 60 ml, 90 ml a celkovou váhu prázdného obalu asi 30 gramů. Obchodník nádobky dodává náhodně v různých barevných kombinacích!

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Celkem 49 pozitivních hodnocení a skoro každé s plným počtem hvězdiček má na svém kontě již ostřílený obchodník s tříletou praxí na AliExpress. Zákazníci si pochvalují rychlost dodání a samozřejmě také kvalitu materiálu.

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

Na eBay.com seženete prakticky cokoliv. Značkové zboží, elektroniku nebo sběratelské kousky. Na...
15.9.2021Zobrazit článek
Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Stovky slev, tisíce obchodů a dárky zdarma. Podzimní Dny Marianne 2021 se kvapem blíží a slevy až...
5.9.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 13.07.2021
14.7.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.