Tipy na doplňky z AliExpress - hodinky, klobouk, kabelka

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 16. 4. 2018

Co mají společného hodinky, klobouk, náramek, kabelka a deštník? Kromě toho, že zaručeně vyzdvihnou jakýkoli outfit, jsme našli i další společné jmenovatele: sympaticky nízká cena a doručení zdarma z čínského online tržiště AliExpress.

Vybírat si doplňky z monstrózní nabídky AliExpress.com zabere dlouhé hodiny. Snadno totiž získáte pocit, že je potřebujete úplně všechny, navíc za tu cenu! V rámci úspory vašeho času jsme pro vás vytřídili ty nejnepostradatelnější z nich. Zvítězí u vás hodinky, klobouk, náramek, kabelka nebo deštník?

Vlka ani nákupů na největším čínském online tržišti se nebojte nic. S naším podrobným návodem na AliExpress zvládnete všechno levou zadní.

Hodinky

Hodinky

Stylové unisex hodinky z AliExpress.com.

 • Cena: od 2.55 $ / 53 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 22-41 dní

Minimalistické pánské i dámské hodinky v černobílé nebo černé barvě perfektně zkombinujete s jakýmkoli outfitem. Máte chuť obléknout se do bláznivých pestrých barev? Pak hodinky vaši výstřednost jemně zkrotí. Zvolíte-li naopak jednoduché společenské šaty, hodinky podpoří eleganci vašeho vzezření. Cena je navíc skoro úsměvná, takže si nemusíte házet korunou a bez výčitek si objednejte obě barevné varianty.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Kupujících stále přibývá a spolu s nimi i pětihvězdičková hodnocení. V komentářích najdete i reálnou fotku hodinek po rozbalení zásilky - vypadají nachlup stejně jako na produktových obrázcích.

Zobrazit na AliExpress »

Kabelka

 • Cena: od 11.33 $ / 233 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Praktická elegantní kabelka parádně doplní jak ležérní outfit, tak AliExpress šaty. Má sympatické rozměry 37x13x29 cm, díky kterým se dovnitř v pohodě vejde A4ka. Na výběr je 5 barev: šedá, béžová, světle/tmavě hnědá a černá. Dle módní policie má černá letos na jaře červenou, ale všichni víme, že je to barva nadčasová a tím pádem nestopnutelná. Vsadíme se, že tahle kabelka vás bude doprovázet mnohem déle než jednu sezónu.

Kabelka

Dámská kabelka z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Zpětná vazba je velmi pozitivní, kupující si pochvalují vzhled i kvalitu. Prodejce prý zasílá spolu s kabelkou ještě malý dárek.

Zobrazit na AliExpress »

Náramek

Náramek

Korálkový náramek z AliExpress.com.

 • Cena: od 2.05 $ / 43 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22-41 dní

Náramky z lávových kamínků frčí! Hodí se pro muže i ženy a nejen že vás spolehlivě rozzáří zvenku, on to prý dokáže i zevnitř. O lávových kamenech se říká, že uklidňují a uzemňují. Vybírat můžete z 9 barevných kombinací. Pokud ale není tenhle druh šperků váš šálek kávy, nezoufejte a omrkněte třeba Pandora náramek z AliExpressu.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Podle nadšených komentářů to vypadá, že kupující se do náramku zřejmě zamilovali na první i na druhý pohled. Pochvalují si taky rychlost doručení. K negativní zpětné vazbě, která by se dala spočítat na prstech jedné ruky, vždy najdete reakci prodejce.

Zobrazit na AliExpress »

Klobouk

 • Cena: od 7.05 $ / 145 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Jaro nás konečně přišlo navštívit v plné parádě a než k vám zboží docestuje z Číny, bude už na dveře ťukat léto. Buďme připraveni! Stylový klobouk zajistí nejen ochranu před ostrými slunečními paprsky, ale taky elegantní řešení v případě, že zrovna zažíváte "bad hair day". Klobouk je v nabídce ve dvou černobílých variantách - na AliExpressu ovšem najdete stovky dalších levných klobouků všemožných barev i tvarů.

Klobouk

Letní klobouk z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Komentáře jsou našlapané reálnými fotkami klobouků na reálných hlavách kupujících dam, které už vás s nákupem předběhly. Pochvalují si jak kvalitu klobouku, tak i fakt, že nemění tvar, a doporučují prodejce všemi deseti. Klobouk dolů. :)

Zobrazit na AliExpress »

Deštník

deštník

Barevný deštník z AliExpress.com.

 • Cena: 26.95 $ / 552 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Jarní déšť je romantický, pokud vás nezastihne nepřipravené. A troufáme si říct, že pod tímhle designově vyladěným deštníkem bude dokonce ještě romantičtější. Představujeme vám jediného skutečného kamaráda do deště, který navíc skvěle vypadá a zamilujete si jeho praktickou rukojeť. Na výběr je celkem 27 barevných variant. Nás nejvíc uchvátily květinové potisky, proužky a jasně modré nebe.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Prodejce těchto deštníků patří na AliExpressu mezi TOP značky, není tedy divu, že na produkt pěje ódy už přes 1700 spokojených zákazníků. Vyzdvihují především kvalitu deštníku, jeho lehkost a výrazné barvy.

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek