TchiboCard: Ušetřete díky sbírání Věrnostních zrnek

Věrnostní programy Nakupování 22. 11. 2021

Obchod Tchibo se specializuje především na prodej kávy. Ale nejen to. Na e-shopu nebo v kamenných prodejnách najdete také oblečení, bytový textil, dekorace do domácnosti, potřeby do kuchyně i sportovní vybavení. Zaregistrujte se do věrnostního programu TchiboCard, sbírejte Zrnka a ušetřete při každém nákupu.

Věrnostní program TchiboCard

Pokud rádi nakupujete kávu, oblečení nebo dekorace do domácnosti v obchodě Tchibo, neváhejte se zaregistrovat do věrnostního klubu TchiboCard. S tímto programem při každém nákupu sbíráte Věrnostní zrnka. S těmi pak můžete nakládat stejně, jako s penězi. Za každou jednu korunu, kterou utratíte na e-shopu či v kamenné prodejně, získáte jedno Zrnko. Za každých nasbíraných 50 Zrnek získáváte slevu 1 Kč.

TchiboCard registrace

Chcete-li se zaregistrovat do věrnostního programu TchiboCard, můžete tak učinit na stránkách e-shopu, v kamenných obchodech Tchibo nebo na telefonním čísle bezplatné zákaznické linky 800 900 826. Registrace do programu je zcela zdarma.

Jak dlouho trvá doručení plastové karty

Jestliže jste se do programu zaregistrovali on-line, tak si na plastovou kartičku počkáte asi jeden měsíc. Zrnka můžete na e-shopu sbírat už během několika hodin od založení TchiboCard účtu, nemusíte čekat na to, až vám kartička přijde domů. V případě, že jste zápis do TchiboCard programu provedli přímo v kamenné prodejně, kartu si domů odnesete ihned.

Obrázek

Plaťte Zrnky a ušetřete

Ať už nakupujete na e-shopu, v kamenné prodejně, nebo objednáváte telefonicky, při každém z nákupů se vám přičítají Zrnka, díky kterým poté můžete ušetřit. Zrnka získáte za nákup jakéhokoli zboží.

Uplatnění zrnek na e-shopu nebo v obchodě

Zrnka můžete využít při nákupu libovolného sortimentu kromě dárkových karet. Pokud budete chtít Zrnka uplatnit v kamenné provozovně, jednoduše u pokladny předložíte kartičku TchiboCard a sami si určíte, kolik Zrnek chcete využít.

Preferujete-li nákup na e-shopu, i v tomto případě je to velmi jednoduché. V nákupním košíku si opět sami vyberete, jaký počet Zrnek použijete. Každých 50 Zrnek znamená slevu 1 Kč.

Při vrácení zboží dostanete Zrnka zpět

Pořídili jste si výrobek, na který jste uplatnili Zrnka, ale teď chcete zboží vrátit. Nebojte se, o Věrnostní zrnka nepřijdete. Při vrácení zboží se vám Zrnka opět připíší na váš TchiboCard účet.

Výhody TchiboCard

  • Objednáváte-li často na e-shopu Tchibo, rozhodně vás potěší, že členové programu TchiboCard mají dopravu a také dobírku zdarma.
  • Za každý váš nákup, ať už v kamenném obchodě, nebo na internetu, získáte Věrnostní zrnka. Za jednu utracenou korunu obdržíte jedno Zrnko.
  • Jste-li pravidelným návštěvníkem kávového baru, sbírejte razítka za každou čerstvě připravenou kávu. Až jich budete mít deset, získáte jeden nápoj zdarma.
  • Všichni milovníci kávy si nemohou nechat ujít tzv. Dny kávy. Každý sudý kalendářní týden od pátku do neděle využijte nabídku 2+1 zdarma. Tedy při koupi dvou balení kávy dostanete jedno zadarmo.
  • Každý lichý kalendářní týden (od pátku do neděle) výhodně pořídíte kávové kapsle. Při akci s názvem Cafissimo víkend stačí zakoupit čtyři balení Cafissimo kapslí a páté máte zdarma.
  • Jestliže si domů pořídíte nový kávovar Esperto, tak za nákup jakékoli zrnkové kávy nebo kávového příslušenství pokaždé dostane 5 Zrnek.
  • Také se můžete těšit na různé akce, při kterých získáte dvojnásobný počet Zrnek, bonusová Zrnka, nebo máte možnost některé vybrané produkty nakoupit levněji díky TchiboCard.

Související obchody

Tchibo

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.