Škrabadlo pro kočky? Potěšte své kočky vychytávkami z AliExpress!

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 16. 7. 2018

Milovníci koček pozor! Našli jsme pro vaše čtyřnohé miláčky 6 skvělých produktů z AliExpress, bez kterých by kočičí hrátky zkrátka nebyly ono. Vše nabízí za nízké ceny, a s dopravou zdarma až k vám domů!

Kočky patří k nejoblíbenějším domácím mazlíčkům člověka. Jsou zvídavé, chytré i roztomilé. A to přeci milujeme. Jelikož si jich vážíme, chceme, aby se měly jako v bavlnce. Víme, co se jim líbí a díky skvělým cenám se to bude líbit i vám! Vybrali jsme pro vás tipy na hračky ale i další nezbytné doplňky pro kočky z AliExpress.

Nejste si jistí online nakupováním? Nevadí, poradíme vám. Připravili jsme pro vás stručný návod jak nakupovat na AliExpress, abyste si naplno mohli užívat chvíle se svými mazlíčky a zbytečně neztráceli čas.

Škrabadlo pro kočky

Škrabadlo pro kočky - obvyklé

Škrabadlo pro kočky z AliExpress.com.

 • Cena: 32.88 $ / 732 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 10 – 22 dní

Klasické škrabadlo pro kočky v domácnostech s těmito mazlíčky určitě nesmí chybět. Konkrétně toto škrabadlo se vyrábí ve velikostech 49 x 30 x 85 cm a je z plyšového a dřevěného materiálu. Průměr tyčí v konstrukci je 5,7 cm. K dispozici je v hnědé nebo světle šedé barvě.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Tento produkt byl prozatím ohodnocen pouze jedním zákazníkem, za to ale plným počtem hvězdiček. Nízký počet hodnocení je kvůli tomu, že obchodník s prodejem na AliExpress začal teprve nedávno. Vzhledem k dalším vystaveným produktům a jejich pozitivních hodnocení můžeme začínajícího obchodníka doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

Hračky pro kočky – škrabátko, rybky a hrací tyčky

 • Cena: 2.69 ‒ 3.02 $ / 60 ‒ 68 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Užitečné škrabátko pro kočky se bude hodit, ať už máte dům se zahradou nebo jen byt. Jde o dvě prohnuté krabičky, které do sebe pasují (vrchní díl v designu kartáče). Vyrábí se ve velikostech 9 x 13 cm. Materiálem je plast a kousky kočičích chloupků (slouží k přilákání). K dispozici je v barevných kombinací: modro-bílá, šedo-bílá a zeleno-bílá.

škrabadlo pro kočky

Škrabátko pro kočky z AliExpress.com.

Jste zvířecí typ, ale i tak žádného mazlíčka doma nemáte? Buďte in a pořiďte si zvířecí doplňky, co frčí. 5 tipů na roztomilého jednorožce z AliExpress za duhové ceny.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Takto celkově velmi pozitivně ohodnotilo produkt prozatím přes 594 zákazníků. Chválí si hlavně kvalitní produkt a pěkný design. K dispozici je navíc zhruba 70 reálných fotografií od nakupujících. Obchodníka s dvouletým působením na AliExpress můžeme doporučit.

Zobrazit na AliExpress »
hračky pro kočky, rybka

Hračky pro kočky z AliExpress.com.

 • Cena: 1.06 ‒ 1.11 $ / 24 ‒ 25 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Látková hračka ve tvaru různých druhů ryb bude tou dokonalou pro vašeho čtyřnohého mazlíčka. Výrobce udává materiál bavlnu s kousky kočičích chloupků, což má kočky nasměrovat ke spánku nebo k hracím činnostem. Celková délka hračky je zhruba 20 cm. Tyto rybky můžete zakoupit v sedmi barevných variací dle druhu ryb.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Tento produkt zatím ohodnotilo celkem již 2865 zákazníků, a to většinou plným počtem hvězdiček. Nakupující si pochvalují hlavně rychlé dodání a kvalitu produktu i materiálu. Někteří byli překvapeni menší velikostí, takže předem doporučujeme se nad zapsanými rozměry zamyslet. K dispozici je asi 431 reálných fotografií. Ostříleného obchodníka, který má čtyřleté zkušenosti s obchodováním na AliExpress a sleduje ho přes 2500 fanoušků, můžeme jedině doporučit.

Zobrazit na AliExpress »
 • Cena: 0.86 ‒ 21.32 $ / 20 ‒ 33 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Udržujte své kočičky zdravé a aktivní i ve chvílích, kdy si s nimi užíváte zábavy. S pomocí hrací tyče to bude úplná hračka! Hrací tyč je sestavena se samotné plastové tyče a na jejím konci je doplněk z textilu (hračka, peří nebo provázek z textilu). Výrobce udává délku tyče kolem 47 cm a délka provázku je 117 cm. K dispozici je až 15 barevných kombinací s nejrůznějšími hračkami na konci tyček.

hračky pro kočky

Hrací tyč pro kočky z AliExpress.com.

Pokud jste si již vybrali, ale máte rádi přehled i ve svých objednávkách. V tom případě jsme přesně pro vás nachystali návod jak na sledování zásilek na AliExpress.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Tento produkt ohodnotilo zatím 531 zákazníků, kteří si pochvalují kvalitu produktu a rychlé dodání. K dispozici jsou i reálné fotografie (nyní 31 fotek) hrací tyče. Obchodníka se čtyřletým působením na AliExpress, který má již přes 7000 fanoušků, můžeme určitě doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

Obojek proti klíšťatům

Obojek proti klíšťatům

Obojek pro kočku z AliExpress.com.

 • Cena: 0.50 ‒ 1.03 $ / 12 ‒ 23 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Šikovný a jednoduchý. Přesně takový je obojek pro kočky proti klíšťatům a blechám z AliExpress.com. Je to výkonná zbraň proti parazitům, ale také skvěle vypadající ozdoba pro vašeho domácího mazlíčka. Je vyroben z environmentálního kaučuku. Rozměr můžete nastavit od 12 cm do 27 cm a výběr barvy bývá u tohoto produkt náhodný (prodejce barvu produktu obvykle vybírá sám).

Na internetovém portálu AliExpress se chystá něco obrovského a úžasného! Pro své zákazníky si AliExpress připravil přímo obří slevy! Každý rok připadá tento AliExpress day na 11.11. (neděle), kdy se po celém světě v tržbách trhají rekordy. Nezapomeňte takové výhody využít! Navíc s kombinací cashbacku díky Tipli ušetříte ještě víc!

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Tento produkt ohodnotilo již více jak 229 zákazníků, z nichž 16 zanechalo i reálné fotografie obojku. Nakupující si pochvalují kvalitu materiálu, odolnost a variabilitu. Obchodníka s roční zkušeností na AliExpress, který má více jak 1200 sledujících fanoušků, můžeme jedině doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

Bouda pro kočku

 • Cena: 6.83 ‒ 17.90 $ / 152 ‒ 399 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Roztomilá a příjemnábouda, vak nebo jenom deka pro kočky bude jistě užitečnou pomůckou pro každého chytrého páníčka. Bouda je vyroben z umělých vláken a sametu, a jde snadno sestavit. Tento produkt vyrábí ve velikostech 45 x 20 x 42 cm (bouda), 40 x 25 x 50 cm (vak) a 77 x 53 cm (deka). K dispozici je ve třech barvách: zeleno-béžová či rudo-béžová (bouda), šedá s bílými puntíky (vak) nebo šedá s barevnými puntíky (deka).

bouda pro kočku

Bouda pro kočky z AliExpress.com.

Zaujal vás tento článek, jenomže vy máte doma pejska? Žádný problém, poradíme, co nakoupit i pro tyto čtyřnohé kamarády - pelíšky pro psy z AliExpress.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Skvělé hodnocení skoro vždy s plným počtem hvězdiček. Takto produkt zhodnotilo zatím 77 nakupujících. Většina si pochvaluje rychlé dodání, design a kvalitní provedení. K hodnocení je připojeno celkem 14 reálných fotografií. Obchodníka se šestiletými zkušenostmi na AliExpress, který má již přes neuvěřitelných 20 000 sledujících fanoušků, můžeme směle doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

Pelíšek pro kočku

Pelíšek pro kočku

Pelíšek pro kočku z AliExpress.

 • Cena: 3.20 ‒ 4.44 $ / 72 ‒ 99 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 22 - 41 dní

Pohodlný pelíšek pro vaše čtyřnohé mazlíčky si zkrátka zamilujete vy i kočičky. Jde o měkkou deku o určitých rozměrech s gumovým zakončením na každém cípu. Díky gumičkám ji upevníte takřka kdekoli (např. k židli). Je vyroben z polyesteru a bývá ve dvou velikostech – 53 x 35 cm, nebo 35 x 35 cm. Výrobce nabízí spousty barevných kombinací nejčastěji s tygřím, leopardím nebo kočičím vzorem.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Tento produktu zatím zhodnotilo 103 zákazníků, z nichž 6 připojilo i reálné fotografie pelíšku. Nakupující si pochvalují rychlé dodání a kvalitu materiálu, který jejich mazlíčky jistě oceňují. Obchodníka se tříletými zkušenostmi na AliExpress a s více než 1700 sledujícími fanoušky můžeme určitě doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

AliExpress a cashback

Internetový obchod AliExpress.com nabízí opravdu výhodně výrobky z celého světa. A přitom nemusíte ani vyjít z domova! Pokud váháte, přesvědčte se sami. Koukněte na recenze a zkušenosti zákazníků.

S Tipli.cz můžete na AliExpress ušetřit ještě daleko více! Díky cashbacku až 10 % z původní ceny!

Nakoupit na AliExpress

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek