Primark Praha - kdy už konečně otevře?

Móda 7. 2. 2018

Už několikrát se tu mihla představa o Primarku v Praze. Můžeme se těšit na to, že budeme nakupovat levné oblečení v našem hlavním městě? Co je na tom pravdy?

Vše to začalo v irském Dublinu. V červnu roku 1969 byl zde otevřen první Primark, tehdy s názvem Penneys. Zakladatelem je Arthur Ryan. Úspěšnost obchodu zajistilo i otevření nových poboček ve Velké Británii.

Primark Praha aneb Kdy bude Primark v Česku?

Čeští stoupenci obchodu Primark jistě souhlasí, že mít módní oblečení za levné ceny přímo v našem hlavním městě by byl ráj. V minulém roce se zdálo, že Primark otevře svou pobočku v Praze v nově zmodernizovaném Centru Chodov. To se bohužel nestalo a Primark v Čr je v nedohlednu.

Nezbývá nám, než doufat a zatím vycestovat do nejbližších poboček Primarku. To jsou Drážďany, Vídeň, Frankfurt nebo Londýn.

Primark Praha

Primark Praha - ideální představa, ale vzdálená budoucnost.

Tipy, které se vám budou v Primarku hodit

  • V Primarku můžete platit kartou! Nemusíte si kvůli jednomu dni měnit eura. Banka vám odečte peníze podle aktuálního kurzu eura.
  • Zájezdy do Primarku - přes náš portál Tipli si můžete koupit v jednom ze slevových portálů zájezd do Primarku a poté díky cashbacku získat část peněz zpět na účet.
  • Výměna zboží v Primarku - Zboží lze vrátit do 28 dnů, ale držte se heslem dvakrát měř a jednou řež, protože jet zpátky vyměnit tričko se vám finančně dost prodraží.
  • Jste na dovolené v Irsku a nemůžete najít Primark? V Irsku se totiž používá pro Primark jméno Penneys. S tímto názvem společnost Primark v Irsku začínala.

Co nakoupíte v Primarku?

V Primarku koupíte dámské, pánské i dětské oblečení, obuv, módní doplňky, zboží do domácnosti, kosmetiku a také sladkosti. Vše nakoupíte za pár eur. Samotný obchod Primark má své privátní značky - např. Atmosphere, Primark Beauty, Primark Home, Denim CO, které usilují o kvalitu a zároveň nízkou cenu.

Primark sortiment

Sortiment Primarku - místo, kde si vybere každý.

Nejbližší Primark - Drážďany

Primark v Drážďanech má rozlohu přes tři patra nákupního centra. Když vstoupíte, po stranách vchodu jsou připraveny velké šedé látkové tašky, které vám poslouží jako nákupní košík. A co byste měli vědět, než tam pojedete?

Otevírací doba Primarku v Drážďaněch - zkušenější už ví, ale ti, co se chystají poprvé by měli vědět, že Primark v Drážďanech má otevřeno od pondělí do soboty od 9:30 do 20:00 hodin. Svátky a neděle má zavřeno.

Primark Drážďany adresa - jedete autem? Nezapomeňte na adresu: Centrum Galerie Dresden, Prager Str. 15, 01069 Dresden, Německo

Primark Drážďany

Primark Drážďany - ráj levného módního oblečení.

Primark e-shop

Na webových stránkách Primark.com se dá prohlédnout sortiment všech kategorií, od nově přivezeného zboží, přes trika, mikiny, šaty, po boty a doplňcích do bytu. Také se těšíte až jednou nakoupíte v obchodě Primark online? S Primark e-shopem to však vypadá stejně bledě jako s pobočkou Primarku v Praze.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Nejlepší recepty na palačinky, vhodné i do diety

Dopřejte si sladkou dobrotu v podobě palačinek, navíc bez jakýchkoliv výčitek. Přinášíme vám...
26.5.2018 Zobrazit článek

TOP 5 receptů na rajskou polévku

Vaříte rádi zdravě a chutně? I s rajčaty můžete vykouzlit výborné jídlo a za málo peněz. Nevěříte...
26.5.2018 Zobrazit článek

Spánek jako v pohádce? Vsaďte na levné povlečení…

Český eshop Bonatex.cz vznikl v roce 2008 a od té doby si za poměrně krátkou dobu vytvořil pověst...
25.5.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1168 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.