Primark Praha - kdy už konečně otevře?

Móda 7. 2. 2018

Už několikrát se tu mihla představa o Primarku v Praze. Můžeme se těšit na to, že budeme nakupovat levné oblečení v našem hlavním městě? Co je na tom pravdy?

Vše to začalo v irském Dublinu. V červnu roku 1969 byl zde otevřen první Primark, tehdy s názvem Penneys. Zakladatelem je Arthur Ryan. Úspěšnost obchodu zajistilo i otevření nových poboček ve Velké Británii.

Primark Praha aneb Kdy bude Primark v Česku?

Čeští stoupenci obchodu Primark jistě souhlasí, že mít módní oblečení za levné ceny přímo v našem hlavním městě by byl ráj. V minulém roce se zdálo, že Primark otevře svou pobočku v Praze v nově zmodernizovaném Centru Chodov. To se bohužel nestalo a Primark v Čr je v nedohlednu.

Nezbývá nám, než doufat a zatím vycestovat do nejbližších poboček Primarku. To jsou Drážďany, Vídeň, Frankfurt nebo Londýn.

Primark Praha

Primark Praha - ideální představa, ale vzdálená budoucnost.

Tipy, které se vám budou v Primarku hodit

  • V Primarku můžete platit kartou! Nemusíte si kvůli jednomu dni měnit eura. Banka vám odečte peníze podle aktuálního kurzu eura.
  • Zájezdy do Primarku - přes náš portál Tipli si můžete koupit v jednom ze slevových portálů zájezd do Primarku a poté díky cashbacku získat část peněz zpět na účet.
  • Výměna zboží v Primarku - Zboží lze vrátit do 28 dnů, ale držte se heslem dvakrát měř a jednou řež, protože jet zpátky vyměnit tričko se vám finančně dost prodraží.
  • Jste na dovolené v Irsku a nemůžete najít Primark? V Irsku se totiž používá pro Primark jméno Penneys. S tímto názvem společnost Primark v Irsku začínala.

Co nakoupíte v Primarku?

V Primarku koupíte dámské, pánské i dětské oblečení, obuv, módní doplňky, zboží do domácnosti, kosmetiku a také sladkosti. Vše nakoupíte za pár eur. Samotný obchod Primark má své privátní značky - např. Atmosphere, Primark Beauty, Primark Home, Denim CO, které usilují o kvalitu a zároveň nízkou cenu.

Primark sortiment

Sortiment Primarku - místo, kde si vybere každý.

Nejbližší Primark - Drážďany

Primark v Drážďanech má rozlohu přes tři patra nákupního centra. Když vstoupíte, po stranách vchodu jsou připraveny velké šedé látkové tašky, které vám poslouží jako nákupní košík. A co byste měli vědět, než tam pojedete?

Otevírací doba Primarku v Drážďaněch - zkušenější už ví, ale ti, co se chystají poprvé by měli vědět, že Primark v Drážďanech má otevřeno od pondělí do soboty od 9:30 do 20:00 hodin. Svátky a neděle má zavřeno.

Primark Drážďany adresa - jedete autem? Nezapomeňte na adresu: Centrum Galerie Dresden, Prager Str. 15, 01069 Dresden, Německo

Primark Drážďany

Primark Drážďany - ráj levného módního oblečení.

Primark e-shop

Na webových stránkách Primark.com se dá prohlédnout sortiment všech kategorií, od nově přivezeného zboží, přes trika, mikiny, šaty, po boty a doplňcích do bytu. Také se těšíte až jednou nakoupíte v obchodě Primark online? S Primark e-shopem to však vypadá stejně bledě jako s pobočkou Primarku v Praze.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Podívejte se na nové filmy v Cinema City Pardubice

Široké plátno, nové efekty a působivá hudba vtáhnou do příběhu každého diváka. Přijďte se podívat...
22.9.2018 Zobrazit článek

Smýšlíte ekologicky? Dedra je správnou volbou

Hledáte EKO drogerii? Pak jste na správném místě. Česká drogerie Dedra si zakládá na kvalitě a...
21.9.2018 Zobrazit článek

Začtěte se s knihou od knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1255 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.