Plameňáci a jednorožci kam se podíváš. Jedině na AliExpress!

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 2. 7. 2018

Plameňáka nebo spíše jednorožce? Jednoznačně jsou favoriti roku. Pokud se ale nedokážete rozhodnout, který z nich si získal právě vás, následující řádky by vám mohli pomoci, nebo si je můžete užít oba dohromady za duhové ceny!

Nejenom letošním hitem jsou jistě plameňák a jednorožec, a tak je nyní můžeme vídat třeba na kabelkách, plážových dekách, ve vodě, na zahradě, nebo jako hrnečky. Máme tak pro vám 5 tipů, které si na AliExpress můžete pořídit s dopravou zdarma!

Nejste si jistí nakupováním přes internet? Nebojte, připravili jsme si pro vás přehledný návod jak nakupovat na AliExpress, abyste si v klidu mohli užívat vybírání nových kousků a zbytečně neztrácet čas.

Nafukovací plameňák

Nafukovací plameňák

Nafukovací plameňák z AliExpress.

 • Cena: 11.31 ‒ 12.34 $ / 254 ‒278 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 19 - 30 dní

Úžasný nafukovací plameňák pro děti. Zabrání vašemu dítěti vyklouznout z obyčejných nafukovací matrací, což uvítají hlavně maminky, které doma mají začínající plavce (8 až 48 měsíců). Samozřejmě nezůstáváme pouze u plameňáků – můžete si vybrat i jednorožce nebo labuť. Výrobce udává velikost 48 x 83 x 24 cm. Materiál je z PVC.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Tento šikovný nafukovací doplněk je prozatím ohodnocen 42 zákazníky plným počtem hvězd. Dva kupující dokonce doložili reálné fotografie produktu. Tady není o čem diskutovat, prodejce s dvouletými zkušenostmi na AliExpress můžeme jedině doporučit.

Koupit na AliExpress

Osuška s jednorožcem AliExpress

 • Cena: 27.98 ‒ 28.22 $ / 629 ‒ 634 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 17 – 25 dní

Stylový plážový ručník s designem jednorožce nebo také plameňáka. To je to pravé na dovolenou! Ať už jste u bazénu, u moře či v oblíbenému rybníčku poblíž domova, osuška se bude jistě hodit. Je heboučká, jelikož materiálem je 100% bavlna. Výrobce udává velikost průměru 150 cm, čili se na ni pohodlně vejdete třeba i s manželem nebo s dětmi.

Jednorožec AliExpress

Stylová osuška z AliExpress.com.

Pokud vás zaujal zvířecí motiv, je tu pro vás také plameňák AliExpress na mnoho dalších způsobů.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Celkově 190 hodnocení s většinovou převahou plného počtu hvězd, zatím udělili zákazníci tomuto produktu. Nakupující si většinou pochvalují rychlé dodání a kvalitu materiálu. Obchodník s ročním působením na AliExpress má již přes 300 sledujících fanoušků.

Koupit na AliExpress

Plameňák růžový i na tašce

Plameňák růžový

Taška s plameňákem z AliExpress.com.

 • Cena: 3.44 $ / 78 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Šikovná voděodolná mini taštička s plameňáky na krabičková jídla nebo svačinky přímo pro vás do práce, na procházky, nebo na výlety po okolí. Je vyrobena z pevné oxfordské tkaniny a vnitřek je vyplněn ekologickým hliníkovým filmem k delšímu uchování teploty vašich pokrmů. Výrobce vytváří kabelky s plameňáky ve dvou velikostech: delší - 23 x 15 x 16 cm nebo ktaší - 20 x 17 x 22,5 cm.

Hodnocení produktu: 4,4 z 5. Produkt zatím zhodnotilo celkově 10 zákazníků, a to většinou plným počtem hvězdiček. Pouze jednomu nakupujícímu byl bohužel produkt dovezen rozbitý. Obchodník samozřejmě na komentář zareágoval a nabídl možnosti řešení. Obchodníka tak můžeme považovat za zodpovědného a potenciální nákupy doporučujeme.

Koupit na AliExpress

Plyšový jednorožec AliExpress

 • Cena: 2.47 $ / 56 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Roztomilé a plyšové klapky na oči s designem jednorožce! Tahle paráda je nejenom super levná, ale taky naprosto rozkošná a bude slušet každé, která se ráda nechá uložit ke spánku nejenom únavou ale i příjemným materilám(bavlna). A ať už vám chce spánek překazit úplněk nebo ponocující, s těmito klapkami zkrátka nemá žádnou šanci. Výrobce udává velikot okolo 20 x 8 cm.

Plyšový jednorožec AliExpress

Plyšový jednorožec z AliExpress.com.

Ocenili byste více takových produktů? Nachystali jsme si také tipy na nejroztomilejší jednorožce z AliExpress.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Skvělé hodnocení skoro vždy plné kompletním počtem hvězdiček. Takto hodnotilo zatím 31 zákazníků, kteří si pochvalují hlavně kvalitu materiálu a úžasně originální provedení. Obchodníka s roční praxí na AliExpress a s 550 sledujicími tak můžeme jedině doporučit.

Podívejte se na na další AliExpress zkušenosti a recenze nakupujících.

Koupit na AliExpress

Plameňák jako klíčenka

Plameňák

Klíčenka plameňák z AliExpress.com.

 • Cena: 1.49 $ / 34 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Pokud nechcete utráce příliš mnoho peněz, nebo víte, že předešlé doplňky nevyužijete, ale stále chcete být IN, tak tato mini klíčenka v designu plameňáka je přesně to pravé. Je z příjemného materiálu a má do 12 cm. Nemusí být zavěšena pouze na klíčích, můžete si ji připnout na batoh či kabelku. A samozřejmě – výrobce nabízí nejen klíčenky s designem plameňáků, ale také jednorožce nebo koťata.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Tento produkt ohodnotilo již více jak 1135 zákazníků většinou plným počtem hvězdiček. Nakupující si chválí hlavně kvalitu a neotřelý nápad, což dokládá i 67 reálných fotografií pořízených od zákazníků. Obchodníka i produkt, jež má takovou spoustu pozitivních komentářů, můžeme určitě doporučit.

Koupit na AliExpress

TIP: Mají vaše děti rády motivy plameňáků? Udělejte jim radost díky speciální nabídce AliExpress Day hračky.

AliExpress nákup se slevou

Určitě víte, že v internetovém obchodě AliExpress.com můžete nakoupit takřka cokoli - od dekorace na narozeninové oslavy, šperky a hodinky přes bytový textil až třeba po zahradní zboží a osvětlení do bytu. Věděli jste ale, že vaše nákupy vyjdou výhodněji díky Tipli.cz? Určité zboží si na AliExpress můžete dopřát se slevou!

S pomocí cashbacku na Tipli.cz ušetříte až 10 %!

Nakoupit se slevou na AliExpress

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek