Orsay pobočky - místa, kde se sny o módě stávají skutečností

Móda 16. 1. 2018

Orsay obchody patří mezi nejoblíbenější módní butiky v ČR. Také jich tu najdete téměř 60 a jejich počet stále roste. Aby toho nebylo málo, nově můžete nakupovat i na Orsay e-shop. Co všechno o Orsay potřebujete vědět?

Nakupujete ráda v Orsay? Nejste sama! Orsay pobočky jsou jedněmi z nejnavštěvovanějších obchodů s módou vůbec. A na českém trhu ani nejsou žádným nováčkem. Nejstarší česká pobočka Orsay letos oslaví už své 20. narozeniny.

Orsay prodejny - vše, co potřebujete vědět

Na každé z Orsay poboček objevíte širokou nabídku módního oblečení. Najdete tady kalhoty, trička, svetry, kabáty a mimo jiné tolik oblíbené Orsay šaty. Nechybí samozřejmě ani Orsay kabelky nebo další modní doplňky.

Orsay kabelka, Orsay šaty, Orsay kalhoty Orsay svetr

v Orsay pořídíte společenské šaty i oblíbené Orsay kabelky.

V Orsay si můžete koupit třeba módní straight džíny nebo oblíbené kardigany. Stejně dobře tady pořídíte i elegantní plesové šaty.

Jak funguje Orsay e-shop?

Stejně dobře jako Orsay prodejny funguje i Orsay e-shop. Internetový obchod Orsay funguje naprosto stejně jako každý jiný. Z nabídky zboží si vyberete produkt, který se vám líbí a objednáte.

Orsay e-shop - doprava zdarma

Balíček vám dorazí na vybranou Orsay prodejnu. Pokud tedy dáváte přednost klidnému výběru z pohodlí domova, u Orsay máte zelenou. Doručení na vybranou prodejnu Orsay je zcela zdarma.

Proč nakupovat v Orsay e-shop?

Ať už si zboží necháte dovézt na pobočku nebo rovnou domů, nakupování přes internet se vyplatí. Zejména proto, že můžete využít cashback od Tipli i slevové kupóny, které pro vás pravidelně hlídáme. Stačí se jen zaregistrovat a začít čerpat všechny výhody.

Chci nakupovat výhodněji

Orsay e-shop - vrácení zboží

Za objednávku v Orsay e-shopu musíte zaplatit předem. Na pobočce pak máte možnost dané zboží vyzkoušet a pokud vám nesedí, můžete objednané oblečení nechat na prodejně a peníze vám Orsay vrátí zpět na účet.

Pobočky Orsay

Jak už bylo řečeno, Orsay má v ČR více než 50 poboček. Má své zastoupení v řadě větších měst. Orsay můžete navštívit v Karlových Varech, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci nebo třeba Pardubicích. V těch největších dokonce naleznete poboček hned několik. My jsme si posvítili na Prahu, Brno a Olomouc. Jak je to tedy s pobočkami v těcho městech?

Orsay Praha

V Praze příznivci módního řetězce Orsay určitě strádat nebudou. Nachází se tady hned 13 poboček, které jsou v naprosté většině případů součástí velkých obchodních center. Pobočky Orsay najdete mimo jiné v obchodních centrech Palladium, Letňany, Chodov nebo Metropole Zličín. Otevírací doba se může lehce lišit, nejčastěji jsou však pobočky otevřeny od 9 do 21 hodin.

pobočky Orsay

Orsay obchody vás překvapí svou přehledností. Vše zde působí velmi uspořádaně a příjemně. Tady se určitě budete cítit dobře.

Orsay Brno

O obchody Orsay nezůstala ochuzena ani jihomoravská metropole. V Brně se nacházejí celkem 4 pobočky a také je najdete v místních obchodních centrech. Konkrétné v nákupních centrech Tesco Královo Pole, Galerie Vaňkovka, Avion a Olympia. I tady jsou obchody otevřené od 9 do 21 hodin, jen pobočka v brněnské Olympii otevírá až v 10 hodin.

Orsay Olomouc

Pro módní kousky z e-shopu Orsay se můžete zastavit i v Olomouci. Tady najdete 3 pobočky, které jsou umístěné v OC Tesco, Galerii Šantovka a nákupním centru Olympia. Otevírací doba je u všech poboček nastavena stejně - od 9 do 21 hodin.

Pár slov o obchodech Orsay

Orsay letos oslaví už své 43. narozeniny. První pobočky byly otevřeny v roce 1975 v sousedním Německu. Dnes funguje v celkem 26 státech a stále se těší ohromné oblibě u žen všech věkových kategorií.

V České republice byla první prodejna Orsay otevřena v roce 1998. Pokud si myslíte, že se jednalo o pražskou pobočku, jste na omylu. Jako první totiž mohly Orsay navštívit plzeňské zákaznice. Už jsme zmínili, že v letošním roce oslaví tato pobočka své 20. narozeniny. Nám tedy nezbývá, než popřát mnoho spokojených zákaznic a dalších úspěchů.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek