Od kávového zrnka ke kávovaru Tchibo Cafissimo

Když se řekne Tchibo, musí se říci káva. Tchibo je jedním z největších výrobců jakostní kávy na světě a jeho tradice sahá až do roku 1949. Jakou cestu urazila společnost od prvního zrnka kávy až k fantastickému kávovaru Tchibo Cafissimo?

Jídlo 13.7.2017

Tchibo založil před téměř sedmdesáti lety Max Herz jako zásilkovou společnost pro obchod s kávou. V devadesátých letech poprvé překročila národní hranice a stala se světovým hráčem v obchodu s kvalitní kávou. V Česku působí od roku 1991.

Od roku 2004 však firma prozkoumává i jiné odvětví trhu, než je káva – a to od oděvů přes dekorace až po nábytek. Otvírá řadu kamenných prodejen a roku 2014 dokonce vstupuje do oblasti cestovního ruchu. Kávě však zůstává věrná, o čemž svědčí i vrchol jejich snah o dosažení dokonale lahodné kávy – kapslový kávovar Tchibo.

Proč zkusit Tchibo Cafissimo?

Rádi si pochutnáte na lahodné kávě i u sebe doma? Milujete kávu v nejrůznějších provedeních od espressa přes caffé crema až po cappuccino? Nedáte dopustit na hustou našlehanou pěnu?

Od kávového zrnka ke kávovaru Tchibo cafissimo

Stačí i jedno ano a můžete si být jistí, že tyto kávovary jsou pro vás to pravé! Nejen, že máte na výběr z několika různých designů, které budou vaší kuchyni slušet. Každý den si můžete pochutnat na něčem úplně jiném. Tchibo kapsle jsou pohodlné a nemusíte se téměř o nic starat.

Co můžete s kávovary Tchibo ochutnat?

  • 9 aromatických klasických druhů kávy
  • 4 kvalitní prémiové kávy
  • 3 druhy skvělých čajů

Na chuť Tchibo kávy se můžete spolehnout, vždy dostanete kvalitu 100% Tchibo Arabica z certifikované trvale udržitelné produkce.

Na výběr máte z pěti různých kávovarů – vybrat si můžete ten pravý podle designu, hmotnosti nebo ceny. Výbornou kávu vám ale uvaří všechny!

Doporučené články

Doporučené články

Znáte pobočku Vivantis Florenc i další kontakty?

Kam si můžete zaskočit pro radost z hezkého oblečení, kvalitní kosmetiky i příjemného parfému?...
15.9.2017 Zobrazit článek

Orsay šaty vás udělají krásnou

Ne nadarmo se říká, že šaty dělaj člověka. Zvýrazněte svoje ženské křivky a nahoďte šaty z Orsay ...
14.9.2017 Zobrazit článek

Co nabízí Sconto aktuální leták na tento týden?

Rádi listujete akčními letáky a prohlížíte si hezky naaranžované nové zboží? Pak vás jistě potěší...
13.9.2017 Zobrazit článek