Od kávového zrnka ke kávovaru Tchibo Cafissimo

Jídlo 13.7.2017

Když se řekne Tchibo, musí se říci káva. Tchibo je jedním z největších výrobců jakostní kávy na světě a jeho tradice sahá až do roku 1949. Jakou cestu urazila společnost od prvního zrnka kávy až k fantastickému kávovaru Tchibo Cafissimo?

Internetový e-shop Tchibo založil před téměř sedmdesáti lety Max Herz jako zásilkovou společnost pro obchod s kávou. V devadesátých letech poprvé překročila národní hranice a stala se světovým hráčem v obchodu s kvalitní kávou. V Česku působí od roku 1991.

Od roku 2004 však firma prozkoumává i jiné odvětví trhu, než je káva – a to od oděvů přes dekorace až po nábytek. Otvírá řadu kamenných prodejen a roku 2014 dokonce vstupuje do oblasti cestovního ruchu. Kávě však zůstává věrná, o čemž svědčí i vrchol jejich snah o dosažení dokonale lahodné kávy – kávovary Tchibo.

Tchibo slevy a slevové kupony

Rádi nakupujete levně? Sledujte náš denně aktualizovaný přehled slev a slevových kuponů. Pro ještě větší slevu využívejte Tipli a získejte z každého nákupu peníze zpět.

Proč zkusit kávovar Tchibo Cafissimo?

Rádi si pochutnáte na lahodné kávě i u sebe doma? Milujete kávu v nejrůznějších provedeních od espressa přes caffé crema až po cappuccino? Nedáte dopustit na hustou našlehanou pěnu?

Od kávového zrnka ke kávovaru Tchibo cafissimo

Stačí i jedno ano a můžete si být jistí, že tchibo cafissimo je pro vás to pravé! Nejen, že máte na výběr z několika různých designů, které budou vaší kuchyni slušet. Každý den si můžete pochutnat na něčem úplně jiném. Tchibo kapsle jsou pohodlné a nemusíte se téměř o nic starat.

Co můžete s kávovary Tchibo ochutnat?

  • 9 aromatických klasických druhů kávy
  • 4 kvalitní prémiové kávy
  • 3 druhy skvělých čajů

Na chuť Tchibo kávy se můžete spolehnout, vždy dostanete kvalitu 100% Tchibo Arabica z certifikované trvale udržitelné produkce.

Na výběr máte z pěti různých kávovarů – vybrat si můžete ten pravý podle designu, hmotnosti nebo ceny. Výbornou kávu vám ale uvaří všechny!

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Pandora náramky | 4+1 tip, kde koupit Pandora šperky…

Toužíte po náramku Pandora, ale nechce se vám žít do příští výplaty o vodě a o chlebu? Mrkněte s...
19.1.2018 Zobrazit článek

Dálniční známka 2018 - tipy a slevy

Neplaťte zbytečné poplatky za dálniční známku. Pokud ji ještě nemáte, zjistěte, jak získat...
11.12.2017 Zobrazit článek

★ MALL.CZ | Aktuální a ověřené slevové kupóny

Kde najít aktuální a platné slevové kódy Mall.cz? Prohlédněte si naše tipy a zjistěte, kde najít...
19.7.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 897 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.