Alza - 7 tipů, jak na nákupu ušetřit i tisíce korun

Počítače a doplňky Mobilní telefony TV, audio a video Nakupování 26. 2. 2018

Alza se právem řadí mezi nejoblíbenější české eshopy. Nakoupíte zde snad úplně všechno, máte ale tušení, že na jednotlivých produktech můžete ušetřit i tisíce korun? Stačí využít Alza slevový kupón. Kde ho získáte? Jakými dalšími způsoby lze ušetřit na Alze? Právě to se dozvíte v našem článku.

Alza je opravdovým fenoménem, stejně jako její maskot, kterým není nikdo jiný než otravný zelený mimozemšťan Alzák. Co vše Alza nabízí? Tisíce produktů na jednom místě, prvotřídní služby a teď navíc ještě lákavé slevy a slevové kupóny, se kterými může být každý nákup výhodnější.

7 tipů, jak ušetřit na nákupu Alza.cz

Způsobů, jak na Alza.cz nakoupit se slevou je hned několik. Přinášíme celkem 7 tipů!

1. Sleva Alza aneb Hlídejte si akční nabídky

První možností je hlídání akčních nabídek, které Alza vyhlašuje několikrát do roka. Všichni dobře známe jejich Masakr cen a další podobné výprodeje. My je pravidelně hlídáme za vás, takže stačí sledovat naše stránky, kde se každá nová sleva Alza zaručeně objeví.

2. Alza slevový kupón: Jak ho získat?

Kromě toho, že hlídáme akční nabídky, pravidelně přinášíme také exkluzivní slevové kupóny. S nimi můžete získat opravdu výrazné slevy nebo další benefity, mezi které patří třeba doprava zdarma. Pečlivě si pohlídejte, ať vám žádný Alza slevový kupón neunikne.

3. Jste student? Teď můžete nakupovat s až 30% slevou!

Studenti disponující ISIC/ITIC průkazem se mohou těšit na opravdu příjemné slevy. Téměř na celý sortiment pro ně platí 15% sleva, nechybí však ani časově omezené akce, během kterých cena jednotlivých produktů klesá až o 30 %. A to už nejsou zrovna zanedbatelné částky. Tak nezapomeňte Alza slevy pro studenty sledovat.

4. Zřízení Alza Premium

Dalším způsobem, jak ušetřit nějakou tu korunu, je zřízení účtu Alza Premium. S tímto programem získáte například Alza dopravu zdarma na veškeré zboží, možnost vrácení zboží do 18 měsíců, exkluzivní slevy na některé zboží, přednostní výdej zboží nebo nárok na okamžitou reklamaci.

Vedení účtu Alza Premium stojí 249 Kč měsíčně. Pro odběratele, kteří zde ročně nakoupí alespoň za 121 000 Kč (včetně DPH), je vedení zcela zdarma.

5 Alza doprava zdarma

Nemusíte mít zřízený účet Alza Premium, abyste mohli ušetřit na dopravě. Kromě toho, že vždy v nabídce naleznete zboží, u kterého je poskytována bezplatná přeprava, jsou k dispozici také Alza pobočky a AlzaBoxy. Osobní odběr v těchto zařízeních se poté vyplatí mnohem více než doručení přepravní společností. Na pobočkách můžete vyzvednout zboží zdarma nebo od 35 Kč, v samoobslužných AlzaBoxech od 49 Kč.

V sortimentu Alza naleznete nejen elektroniku, ale třeba i dětské hračky nebo parfémy.

6. Alza karta pomůže ušetřit

S šetřením peněz při nákupu v Alze pomůže také Alza karta plná výhod, o kterou můžete zažádat s prvním nákupem nad 1 000 Kč. Jedná se o kreditní kartu, díky které získáte 5 % zpět z každého nákupu v Alza. Tuto platební kartu samozřejmě můžete využít také k nákupům v jiných obchodech.

7. Na svůj nákup nespěcháte? Počkejte si na Alza Black Friday

Poslední možností, kterou určitě musíme zmínit, je celosvětový nákupní svátek Black Friday. Ten totiž Alza určitě nemůže ignorovat. Proto se každoročně těšte na akci s názvem Alza Black Friday.

Alza Black Friday

Akce Alza Black Friday je opravdovým svátkem pro všechny milovníky výhodných nákupů.

Termín akce Black Friday 2018 připadá na 23. listopad. U Alzy většinou trvá hned celý týden a slevy jsou opravdu velké! U některých produktů se jedná až o slevu 80 %!

Protože moc dobře víme, že do listopadu zbývá ještě dlouhá doba, máme pro dobrou zprávu. Alza má své zákazníky opravdu ráda, a proto Black Friday vyhlašuje i několikrát do roka. Je tak možné, že se akce dočkáme i dříve.

Nejlepší pobočka? Alza Holešovice!

Kromě dobře fungujícího eshopu se Alza pyšní i sítí kvalitních prodejen, do kterých si můžete nechat zboží z internetového obchodu doručit a rovnou si ho i vyzkoušet. Alza pobočky, showroomy nebo oblíbené AlzaBoxy naleznete v řadě měst napříč celou Českou republikou.

Jednou z prodejen je Alza Holešovice, která svým návštěvníkům nabízí dokonalý komfort v podobě velké prodejní plochy a nepřetržité otevírací doby díky zavedení nočního výdeje. Už se tak nikdy nestane, že si zboží nestihnete vyzvednout před zavírací dobou.

Alza Holešovice kromě toho nabízí i vlastní Apple shop, koutek pro virtuální realitu, herní zónu, Alza muzeum nebo Alzacafé poskytující zákazníkům občerstvení. Tady se zkrátka obyčejné nakupování mění v zábavu pro celou rodinu.

Alza Black Friday

Pobočka Alza Holešovice je místem, kde vás nákupy budou bavit.

Chcete ušetřit i v dalších obchodech? S Tipli to není problém

S Tipli můžete ušetřit nejen při nákupech na Alza.cz. I v jiných obchodech jsou k dispozici slevy, slevové kupóny a také příjemný cashback. Tak si nezapomeňte prohlédnout seznam obchodů, ve kterých můžete nakupovat výhodněji.

Zobrazit další obchody »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Půjčka před výplatou: Kolik dostanete a…

Češi nemají všeobecně problém s půjčkami. Téměř 85 % Čechů by proto sáhlo právě po půjčce v...
15.11.2018 Zobrazit článek

Dny dopravy zdarma 2018: Přes 600…

Největší akce nákupního portálu a srovnávače cen Heureka.cz se blíží. Získejte dopravu zdarma a...
13.11.2018 Zobrazit článek

Black Friday 2018: Slevy až 80 % +…

Největší nákupní horečka v roce je tady! Black Friday 2018 i letos přináší smršť slev na veškeré...
12.11.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1285 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo