Novinky z Tipli #8

Ze života Tipli 26. 3. 2017

Neděle je dnem odpočinku. Proto dnes nic nedělejte, dejte si nohy na stůl a relaxujte. Jednou za týden si přeci zasloužíte chvíli pro sebe. :-) Nezapomeňte si lenošení zpříjemnit naší pravidelnou dávkou novinek!

V dnešním díle vás čeká samé představování a seznamování se. :-) Nejdříve s novými obchody, potom s novým Tipli královstvím a nezpomeneme probrat ani soutěže na tento týden. Jdeme na to!

Nové obchody na Tipli

Pravidelná ochutnávka nových obchodů je už taková tradice. A že si na nich dal Lukáš tento týden záležet! V Čechách a na Slovensku máme celkem 35 nových obchodů. Dohromady tak můžete nakupovat ve více než 500 e-shopech. Myslíte, že to tak necháme? Nenecháme! Rosteme jako blázni a nic nás nezastaví! :-)

eBay

novinky z Tipli #8

Prvním nováčkem je oblíbený aukční gigant eBay, který má v nabídce naprosto vše - elektroniku, módní oblečení i doplňky, sportovní vybavení i potřeby pro dům a zahradu. Zkrátka všechno, na co si vzpomenete. eBay není třeba dlouho představovat. Jedna z největších nákupních galerií na světě má dlouhou tradici a miliony spokojených uživatelů po celém světě. Že jste ho ještě nevyzkoušeli? Ukážeme vám, jak nakoupit na eBay.

Nakoupit na eBay

Vueling

Novinky z Tipli #7

Léto už je pomalu za dveřmi a tak je ten správný čas pro plánování naší dovolené. Budete to letos dovolená v Chrovatsku nebo antické Řecko? S leteckou společností Vueling najdete levné letenky a pronájem aut po celé Evropě. A že ještě váháte kam se vydat? Inspirujte se našimi 6 tipy na dovolenou.

Koupit letenku s Vueling

Kytary.cz

Novinky z Tipli #8

Pro všechny vášnivé muzikanty přichází obchod Kytary.cz. Disponuje obrovskými skladovými zásobami v Čechách i na Slovensku, díky kterým garantuje maximální výběr hudebních nástrojů. V e-shopu pořídíte také aparatury, příslušenství anebo ozvučovací případně osvětlovací techniky.

Vybrat si na Kytary.cz

Zabydlujeme se v Tipli království

Novinky z Tipli #7

Tipli svoje slovo drží! Minulý týden jsme Vám slíbili fotky nových prostorů a teď nastala chvíle, kdy vyložíme karty na stůl. Tak to jsou ony, dámy a pánové. Makáme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to všechno děláme pro Vás. :-) Ehm, no dobře, máte pravdu. Takhle maximální pracovní nasazení asi nevypadá, že? Na naši obranu - fotka vznikla v pátek. A protože čtvrtek je takový malý pátek, co je potom pátek? Sobota? Přesně tak.

Na druhou stranu, nic jsme nenechali náhodě a nové prostory jsme nechali řádně zkolaudovat. Kolaudační souhlas potvrdil sám Dracula. Žádné tesáky nebo krvežíznivého upíra ale nečekejte! Dracula se bojí vysavače, miluje jízdu autem a nejoblíbenější místo je pelíšek nebo ještě lépe klín pracovníků Tipli.

Vyhrajte jídlo na víkend ZDARMA!

Soutěže s Tipli se těší velké oblibě a tak proč něco měnit? Tento týden soutěžme o jídlo zdarma s DámeJídlo.cz. Vítěz se může těšit na voucher v hodnotě 1 000 Kč. Chcete zkusit své štěstí? Zúčastněte se soutěže a třeba si v neděli budete plnit břicho zdarma právě vy! :-)

Cože? Služba DámeJídlo.cz vám nic neříká? Rychle si přečtěte, jak funguje DámeJídlo.cz.

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek