Dny Marianne 2022: obchody, slevy, kupony, aplikace

ČlánkyNakupování  |  Slevové akce 21. 2. 2023

Ve dnech 16.9. - 18.9. se konají podzimní Dny Marianne 2022. V tyto dny lze uplatnit ve stovkách obchodů slevové kupony Marianne, díky kterým získáte slevy nebo dárky. Kupony získáte v časopisu nebo v mobilní aplikaci. Vyberte si jednu z variant a ušetřete.

Dny Marianne září 2022

V letošním roce se budou konat Dny Marianne od 16. do 18. září 2022, takže všichni zákazníci mají 3 dny na to, aby využili slevy, akce a další výhodné nabídky, které si pro ně obchodníci připravili. Tento rok se do Dnů Marianne zapojí opět velké množství obchodníků a velikou výhodou je i to, že akce platí jak v kamenných prodejnách, tak v mnoha e-shopech. 

Seznam zapojených obchodů do Dnů Marianne

Na trhu je velké množství prodejců, kteří se pravidelně zapojují do Dnů Marianne a pro své zákazníky si připravují velmi výhodné nabídky. Těchto dnů se účastní také obchody různých kategorií, díky čemuž si můžete nakoupit různé zboží. Příkladem může být elektronika, šperky, oblečení, vybavení do domácnosti, produkty pro domácí mazlíčky a mnoho dalších kousků.

Datart Dny Marianne

Na jaře se do Datart Dny Marianne nezapojil, ale v podzimní akci se opět Datart objeví. Pokud potřebujete novou ledničku, pračku nebo jinou elektroniku počkejte si na Dny Marianne a v Datartu si poté můžete nakoupit mnoho další elektroniky za výhodné ceny. 

Pandora Dny Marianne

Milovníci šperků od značky Pandora se na Dny Marianne dočkají slevového kuponu i do tohoto obchodu. V Pandora Dny Marianne si můžete v obchodě zakoupit šperky za výhodné ceny, protože Pandora se do této akce v září také zapojí. 

Pro Spánek Dny Marianne

Při akci Dny Marianne si obchod Pro Spánek pro své zákazníky připravuje velké slevy na nákupy. Ti, kteří by si rádi vybavili svou domácnost nebo obměnili postele či matrace, mohou Dny Marianne Pro Spánek využít k tomu, aby nakoupili vše nové a ještě s velikou slevou.

Sephora Dny Marianne

V Sephoře naleznete velké množství kosmetiky od různých výrobců, a proto si tento obchodu doposud oblíbilo velké množství lidí. Pokud patříte mezi milovníky Sephory a rádi byste si nakoupili v tomto obchodě se slevou, využijte Sephora Dny Marianne. V tyto dny totiž můžete získat dárky k nákupu nebo využít výhodné nabídky. 

BENU Lékárna Dny Marianne

Vybavte svou domácí lékárničku nebo lékárničku na cesty ve chvíli kdy se konají v BENU Lékárně Dny Marianne. V tyto dny si totiž můžete v BENU nakoupit léky, kosmetiku, doplňky stravy nebo zdravotnické pomůcky za mnohem nižší cenu, než je obvykle. Zároveň můžete získat dárek k nákupu zdarma.

Jysk Dny Marianne

Nový nábytek do domácnosti se slevou si můžete zakoupit právě ve Dnech Marianne. Tento obchod si totiž pravidelně připravuje pro své zákazníky na Jysk Dny Marianne akce, v nichž si mohou nakoupit výhodně. Ušetřete hodně peněz a využijte slevové kupony do Jysku. 

Dny Marianne Eobuv.cz 

Tenisky, lodičky nebo jakoukoliv jinou obuv naleznete právě na Eobuv.cz, a pokud vydržíte do Eobuv.cz Dnů Marianne, můžete získat nový pár bot za skvělou cenu. Výhodou nakupování na Eobuv.cz je také to, že pokud by vám boty neseděly, můžete je v klidu vrátit. 

Dermacol Dny Marianne

Známá česká značka skvělé dekorativní a pečující kosmetiky Dermacol se bude v září také účastnit Dnů Marianne. V minulých ročnících Dermacol Dny Marianne si pro zákazníky obchod připravil velké slevy na produkty, a navíc dárek při nákupu nad určitou částku. Tento rok se můžete těšit na slevy na nákup a dárky.

Další zapojené obchody Dny Marianne 2022

ObchodSleva 
A3 Sportsleva 25 % na nezlevněné zboží, sleva 5 % na zlevněné zboží
Bambulesleva 25 % na vše v kamenných prodejnách (neplatí na Lego, kočárky, autosedačky a jejich doplňky)
Bibloosleva 30 % na vše
Albatrosmediasleva 25 % a poštovné zdarma při nákupu nad 399 Kč
Astratexsleva 25 % na spodní prádlo
Bonamisleva 20 % na vše
Brilianty.czsleva 25 % na vše
Profimed

sleva 20 % + dárek sleva 20 % na vybrané značky a produkty + dárek k nákupu nezlevněného zboží min. za 990 Kč

Calzedoniasleva 25 % na vše
Butlerssleva 25 % na objednávku min. za 699 Kč
CELIOsleva 25 % na vše
Sinsaysleva 25 % na vybrané modely
Takko Fashion
sleva 25 % na nezlevněné zboží
Sparkys
sleva 25 % na celý sortiment
Urban Store
sleva 30 % na vše
Dedoles
sleva 25 % na vše
H&Msleva 20 % na vše
GEOX
sleva 25 % na vybrané zboží

Pet Center

sleva 25 % na celý nákup
Douglas
různé slevy a dárky podle typu nákupu
Dr.Max
různé slevy a dárky
GAP
sleva 30 % na vše

SCONTO Nábytek

sleva 20 % na bytové doplňky, sleva 38 % na nábytek
Sexshopik
sleva 25 % na veškerý sortiment

GrandOptical

sleva 50 % na obroučky nebo na skla, platí při nákupu komp. dioptrických brýlí, 20 % na sluneční brýle
H & M
sleva 20 % při nákupu nad 650 Kč
Marionnaud
sleva 25 % + dárek sleva 25 % na nezlevněný sortiment + dárek k nákupu nad 500 Kč – lak na nehty
Notinosleva 25 % na parfémy a toaletní vody Davidoff, 25 % sleva na parfémy Lacoste, 25 % sleva na Hugo Boss
Marks & Spencer
sleva 25 % na vybrané doplňky, 20 % na oblečení, kosmetiku a domácí potřeby
MODIVO
sleva 25 % na vybrané produkty

Weleda

sleva 20 % na na veškerý sortiment kromě dárkových setů a multipacků
Intimissimi
sleva 25 % na vše
Manufaktura
sleva 20 % + dárek sleva 20 % na nezlevněné zboží a dárek k nákupu nad 1000 Kč – krém na ruce 75 ml
Koberce BRENO
sleva 25 % na celý sortiment
Klenoty Aurum
sleva až 25 %, sleva 25 % na hodinky, 20 % na ostatní produkty
Koupelny Ptáček
sleva 25 % na vybrané vybavení
Tezenis
sleva 25 % na vše
Trenýrkárna.cz
sleva 30 % na vše

Yankee Candle

sleva 20 % na nezlevněné zboží
ZOOT
sleva 30 % na vše

Co to jsou Dny Marianne

Dny Marianne jsou velkou slevovou akcí, kterou pořádá katalog Marianne a na tyto dny si pro mnoho lidí připravují slevové kupony do různých obchodů. Akce se koná jak na Slovensku, tak v České republice, protože si získala oblibu u mnoha lidí a Dny Marianne jsou stále populární. Díky Dnům Marianne má mnoho lidí velkou šanci si nakoupit za skvělé ceny, produkty ve slevě nebo využít výhodné nabídky. 

Jak získat slevové kupony

Abyste si mohli užít nakupování a získat přitom velké slevy, musíte si nejprve zaopatřit slevové kupony. Ty můžete získat třemi způsoby. 

První možností, jak získat slevové kupony Marianne, je zakoupení záříjového vydání časopisu Marianne nebo katalogu Marianne Bydlení. Právě v těchto číslech naleznete kuponové knížky se slevami. Dávejte si však pozor na to, který z těchto časopisů si vyberete. Katalog Marianne obsahuje slevové kupony do obchodů s kosmetikou, oblečením nebo obuví. Časopis Marianne je plný slevových kuponů do obchodů, v nichž prodávají vybavení do domácnosti nebo na zahradu. Pokud si nechcete kupovat časopis / katalog, můžete využít moderní technologie. Zakladatelé Dnů Marianne totiž mysleli i na ty, kteří si již nekupují tištěné časopisy.

Na webových stránkách Dnů Marianne si můžete zakoupit elektronické kupony za 110 Kč a nemusíte si kupovat časopis nebo stahovat aplikaci. Pokud vás však láká spíše možnost mít vše na jednom místě v aplikaci, můžete si ji stáhnout do vašeho mobilního telefonu nebo jiného chytrého zařízení.

Starší ročníky

Během několika uplynulých let se již Dny Marianne konaly a využilo je velké množství lidí. Protože se Dny Marianne staly takto oblíbenou akcí, konají se doposud a stále se do těchto dnů zapojuje i hodně obchodníků. Ti si pro své zákazníky připravili již v minulých letech velmi zajímavé nabídky. 

Dny Marianne 2021

Dny Marianne 2021 se konaly v tomto roce pouze na podzim v září, ale i tak se do této akce zapojilo přes 4 000 obchodů. Protože akci využilo hodně obchodníků, mohli lidé využívat více než 700 výhodných nabídek, které zahrnovaly slevy, výhodné balíčky nebo dárky k nákupu. V roce 2021 byla vybrána nová barva pro ikonickou tašku Dny Marianne a touto barvou byla tyrkysová. 

Dny Marianne 2020

Dnů Marianne 2020 se zúčastnilo přes 6 000 obchodů a nakupující se těšili na tuto akci mnohem více, protože se konala po dlouhodobém uzavření obchodů kvůli covidu. Zákazníci si však museli pohlídat vydání časopisu Marianne a Marianne Bydlení, protože číslo se slevovými kupony na září vycházelo již v srpnu. Pro tento rok byla ikonická taška Dnů Marianne ještě v červené barvě, ale letos měla taška tuto barvu naposledy.

Dny Marianne 2019

Dny Marianne 2019 se konaly v tomto roce pouze na podzim, ale tato akce byla stále oblíbená u prodejců i u zákazníků. Do akce se zapojilo přes 6 000 obchodů, díky čemuž měli zákazníci veliký výběr slevových kuponů, jež mohli využít při nakupování a ušetřit.

Dny Marianne 2018

Dny Marianne 2018 nabídly zákazníkům slevy a výhodné nabídky do více než 6 500 obchodů, což bylo o trochu méně, než v roce 2017, ale přesto bylo z čeho vybírat. Pokud jste navíc měli platební kartu Mastercard od Raiffeisenbank, mohli jste získat slevu minimálně 3 % na každý nákup. 

Dny Marianne 2017

Dnů Marianne 2017 se účastnilo opravdu velké množství obchodníků. Více než 7 000 obchodů bylo součástí Dnů Marianne 2017 a jednalo se o 17. ročník této oblíbené akce. Opět se akce konala pouze na podzim, ale slevy pro zákazníky byly v některých obchodech až 70 %. 

Související obchody

Answear.cz, Kärcher, Feedo, About You, LINO

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se