Novinky z Tipli #3

Ze života Tipli 19. 2. 2017

Další týden utekl jako voda a my jsme celí nedočkaví až vám povíme, co všechno je u nás nového. A že toho bylo! Drbíky ze zákulisí si prozatím necháme pro sebe a raději vám představíme nové obchody na Tipli neboli kde nově můžete s Tipli šetřit peníze.

Nové obchody pro vás hledáme každý den. Tento nelehký úkol má na starosti nový kolega Lukáš, který se do vyhledávání obchodů pustil po hlavě a musíme uznat… že mu to jde na jedničku! Nebýt jeho, tak na Tipli nemáme tolik príma obchodů a tak mu tímto vzdáváme hold.

Samozřejmě děkujeme i vám, uživatelům Tipli, díky kterým dostáváme zajímavé tipy na nové obchody. A propo, ještě jste nám nedoporučili právě váš oblíbený obchod, který na Tipli chybí? Neváhejte a napište nám.

Ale neodbíhejme od tématu. Zajímá vás, jaké obchody si pro vás Lukáš přichystal? Tak jdeme na to!

BENU lékárna

Novinky_3

Naše řady se rozrostly o další lékárnu a to rovnou BENU lékárnu. Naše zdraví je to nejdůležitější, co každý z nás má. Proto bychom na něj neměli zapomínat a střežit ho jako oko v hlavě. Vyberte si vitamíny, minerály a další doplňky stravy, s kterými podpoříte imunitu.

Jít do BENU lékárna

Blancheporte

Novinky z Tipli #2

Za francouzskou módou už dávno nemusíte jezdit do Paříže. Na Blancheporte najdete nejširší výběr francouzské a španělské módy na českém trhu. Co vše v tomto e-shopu najdete? Dámskou a pánskou módu, obuv a nebo bytový textil. Máte problém sehnat větší velikosti? Nezoufejte! Tady si určitě vyberete.

Prozkoumat Blancheporte

ONLINE jazyky

Novinky_3.1

V dnešní době už angličtinou nikoho neohromíte. Běžnou praxí je znalost dvou a více světových jazyků. Uplně vás slyšíme. A kdy se je mám asi tak učit? Ráno do práce, večer z práce, děti, večeře, domácnost. Však my to také (dost dobře) známe. Nejste v tom sami. A co víc? V ONLINE jazyky nám rozumí. Učte se jazyky světově. Vybírat můžete z kurzů pro začátečníky, pokročilé nebo různé profesní specializace. Zbavte se jednou pro vždy strachu z cizích jazyků. A začněte s tím rovnou dnes.

Vybrat kurz na ONLINE jazyky

Líbí se vám dnešní výběr? Jste zvědaví jaké obchody představíme další týden? A nebo že bychom vám ukázali rovnou kolegu Lukáše? Nechte se překvapit! :-)

Doporučené obchody

Doporučené články

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

Na eBay.com seženete prakticky cokoliv. Značkové zboží, elektroniku nebo sběratelské kousky. Na...
15.9.2021Zobrazit článek
Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Stovky slev, tisíce obchodů a dárky zdarma. Podzimní Dny Marianne 2021 se kvapem blíží a slevy až...
5.9.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 13.07.2021
14.7.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.