Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni?

Počasí se konečně umoudřilo, což znamená jednu důležitou věc - grilovací sezóna je opět tady! Ať už máte rádi grilovanou zeleninu, burgery nebo pořádný steak, s našimi tipy si budete grilování užívat až do září!

Jídlo 18.5.2017

Grilování je skvělý způsob trávení léta. Sezvěte rodinu a přátele a uspořádejte krásné odpoledne s lahodným jídlem. Ukážeme vám, kde koupit vše, co na to potřebujete.

Grily

Pokud vás už nebaví rozprostírat rošt nad ohništěm, pořiďte si praktický gril. Na výběr máte z několika možností – od elektrických grilů přes plynové až po ty na dřevěné uhlí. Vyberte si ten, který je pro vás nejpohodlnější.

  • gril na dřevěné uhlí - navodí tu pravou grilovací atmosféru, dřevěné uhlí totiž vaše jídlo autenticky provoní. Hodí se nejvíce jako zahradní gril
  • plynový gril - žádné starosti s uhlím, jednoduše připojíte plynovou bombu a můžete začít grilovat. A nemusíte se starat, kde je v blízkosti elektrická zásuvka
  • elektrický gril - žádné uhlí ani plynové bomby. Stačí vám zásuvka a máte hotovo. Proto můžete elektrický gril pohodlně používat třeba i na balkóně. Často jsou kompaktní, takže ho můžete zabalit i na cesty
  • kontaktní gril - žádné otáčení, tento oboustranný gril vám jídlo rovnoměrně opeče z obou stran zároveň
Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 1

Gril Weber Master Touch Copper (9 999 Kč, GrilyKrby.cz), Gril na uhlí (3 490 Kč, Tchibo), Happy Green Gril piknikový (499 Kč, Mall.cz)

Tipli TIP: Nezapomeňte tento týden až do 21.5. nakupovat s kupóny OnaDnes - ušetříte ještě více!

Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 8

Grilovací náčiní

U grilu se musíte rychle otáčet, aby se vám nic nespálilo. Pořiďte si pomůcky, s nimiž se dobře manipuluje, a každé grilování bude jako zábavná hra.

Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 3

Štětec na marinádu LotusGrill (199 Kč, Chefshop), Kleště na grilování WOODY (79 Kč, Tescoma), Grilovací pánev na zeleninu (249 Kč, 4home)

Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 2

Kuchařky

Nudí vás pořád grilovat to samé pořád dokola? Nebo se u vás mají stavit známí a chcete jim připravit nějakou bombu? Nechte si poradit od profesionálů kuchařů vyzkoušejte něco nového!

Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 4

Revoluce v grilování (178 Kč, Knihy Dobrovský), Křížovky s recepty pro letní grilování (79 Kč, Albatrosmedia), Grilujeme - Doma i na zahradě (129 Kč, Mall.cz), Grilování - 140 moderních grilovacích receptů (447 Kč, Knihy Dobrovský)

Bez čeho se neobejdete?

Uhlí a podpalovače

Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 5

Rozpalte to! Pokud máte gril na dřevěné uhlí, jeho rozpálení vás bude stát trochu více úsilí. Opatřete si kvalitní uhlí a podpalovače, aby vám to šlo od ruky.

Koupit podpalovač na Chefshop

Zástěra

Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 7

Praktická zástěra ochrání vaše oblečení, až začnou klobásy a maso prskat na všechny strany. A navíc si můžete vybrat z tolika různých provedení, že budete okamžitě hvězdou celého grilování.

Koupit zástěru na eBay

Čištění grilu

Grilovací sezóna začala! Jste na ni připraveni? 6

A teď ta nepříjemná část – po určité době je nutné gril pořádně z gruntu vyčistit. Se správným čistícím přípravkem a pořádným kartáčem to však jde skoro samo.

Koupit na GrilyKrby.cz

Doporučené články

Znáte pobočku Vivantis Florenc i další kontakty?

Kam si můžete zaskočit pro radost z hezkého oblečení, kvalitní kosmetiky i příjemného parfému?...
15.9.2017 Zobrazit článek

Orsay šaty vás udělají krásnou

Ne nadarmo se říká, že šaty dělaj člověka. Zvýrazněte svoje ženské křivky a nahoďte šaty z Orsay ...
14.9.2017 Zobrazit článek

Co nabízí Sconto aktuální leták na tento týden?

Rádi listujete akčními letáky a prohlížíte si hezky naaranžované nové zboží? Pak vás jistě potěší...
13.9.2017 Zobrazit článek