Černý pátek 2017 - slevové šílenství je tady!

Black Friday 7. 11. 2017

Co se vám vybaví, když se řekně Černý pátek? Pokud patříte mezi shopaholiky nebo alespoň příznivce výhodných nákupů, měly by se vám vybavit slevy, slevy a ještě jednou slevy. O nich totiž celý tento nákupní den je.

Black Friday neboli Černý pátek se u nás letos slaví sedmým rokem. Ve světě má však ještě mnohem delší tradici. Koná se vlastně již od roku 1929, kdy byli obchodníci nuceni zlevnit své zboží v důsledku krachu newyorské burzy. Teď už není nucen nikdo, přesto se do akce každoročně zapojují stovky obchodů. Černý pátek si zkrátka v oblasti nakupování vydobyl své místo.

Černý pátek 2017 připadá na 24. listopadu. Nezapomeňte si tedy tento datum dobře zapamatovat. A také se nezapomeňte včas zaregistrovat na Tipli, aby byly vaše páteční nákupy ještě výhodnější. U některých obchodů totiž ke slevám obdržíte ještě příjemný cashback, tedy vrácení části peněz zpět na účet.

Černý pátek - co znamená?

Název Černý pátek vznikl překladem anglického Black Friday. Jedná se o označení listopadového pátku, který následuje po dni díkůvzdání. Datum se tak mění každým rokem. Právě tento den je považován za jakýsi začátek předvánočních nákupů. A pro všechny milovníky slev je opravdovým svátkem. Ceny v obchodech totiž mohou padat až o 80 % dolů.

V pár státech USA zašlo toto šílenství tak daleko, že někteří zaměstnanci dokonce dostávají i nákupní dovolenou. Poté můžeme vidět ve zprávách scény, kdy se lidé perou o poslední kusy zlevněných produktů. To vás tady naštěstí nečeká. Zvláště pokud se rozhodnete nakupovat chytře přes internet. My vám hned povíme, kde všude to bude s Tipli možné.

Černý pátek

Černý pátek slevy

Černý pátek je znamením pro výhodné nákupy a slevy. V tento den zlevňují své zboží všechny možné obchody. A často se jedná o velmi výrazné slevy. Nalákat vás může třeba levná elektronika, oblečení, kosmetika, nábytek nebo bytové doplňky. To vše s až 80% slevou. To se zvláště vyplatí, pokud chcete kupovat dražší položky, tedy například televizi nebo počítač.

V některých obchodech trvají slevy třeba i celý týden, tak toho nezapomeňte pořádně využít. Letos to propukne 24. listopadu. V tento den tedy určitě nevynechejte návštěvu svého oblíbeného e-shopu a hledejte označení Black Friday nebo Černý pátek. A kde všude tedy můžete nakupovat výhodněji?

Černý pátek v obchodech

  • Alza - na Black Friday se připravuje i oblíbená Alza, která kromě elektroniky nabízí i nákup hraček nebo parfémů
  • Mall.cz - až 80% slevy chystá i oblíbená nákupní galerie Mall.cz; v nabídce je opět nejen elektronika, ale také oblečení, obuv nebo drogerie
  • Kasa.cz - pro slevy si můžete příjít i do jednoho z největších internetových obchodů, kterým je Kasa.cz; seženete tady snad úplně vše od elektroniky přes sportovní a chovatelské potřeby až po dekorativní kosmetiku
  • Zoot - objednejte si zlevněnou radost!! Na Černý pátek snižuje ceny i náš oblíbený ZOOT
  • Answear - i tady můžete na Černý pátek obměnit svůj šatník; k dispozici budou trendy kousky za výjimečně nízké ceny
  • BonPrix - nejen oblečení, ale třeba i bytové doplňky můžete 24. listopadu nakupovat za extrémně nízké ceny i v BonPrixu

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Dny Marianne 2019 – nejlepší nákupy v roce jsou tu

Opět je tu nákupní akce roku - Dny Marianne! Nenechte si ujít nákupy roku s více než 650 slevami...
16.9.2019Zobrazit článek

Navštivte Oktoberfest v Mnichově

Milujete pivo? Pak byste si neměli nechat ujít největší svátek všech pivařů v Mnichově pod...
16.9.2019Zobrazit článek

Sport, který vám vyplaví adrenalin. Kam za ním?

V minulosti lidé vyplavovali adrenalin například pří rytířských soubojích nebo když museli ulovit...
13.9.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1812 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo