Black Friday a další akce na Mall

Black Friday Nakupování 29. 7. 2017

Během nejrůznějších výprodejů se nakupuje jedna radost! To platí pro všechny obchody a ani oblíbený Mall.cz určitě není výjimkou. Proto se dnes zaměříme na ten úplně největší výprodejovou akci roku, kterou je Mall Black Friday.

Slevy dokáží potěšit každého z nás. Zvláště když jsou opravdu velké. A právě takové jsou slevy v rámci akce Mall Black Friday. Že jste o Black Friday zatím neslyšeli? V tom případě čtěte dále. Provedeme vás totiž světem těch nejvýhodnějších nákupů na Mall.cz.

Mall Black Friday

Black Friday každoročně přináší opravdové slevové šílenství, kterého se účastní i celá řada českých obchodů. Ceny u vybraného zboží padají v tento den až o 80 %. A jakých kategorí se týkají? Úplně všech – zlevňuje se oblečení, elektronika, letenky, ubytování i vše ostatní.

Kompletní seznam všech Black Friday slev

Black Friday přichází i letos a my pro vás máme kompletní seznam všech obchodů, které nabízí slevy! Mrkněte na Black Friday 2018.

Zobrazit slevy Black Friday 2018 »

Black Friday 2018 připadá na 23. listopadu. Můžete se tak na něj připravit s předstihem. Black Friday je totiž ideální příležitostí k nákupu vánočních dárků. Už tedy pomalu začněte šetřit. Letos to bude určitě velké. A to nejen u Mall, ale i v dalších obchodech.

Ale nebojte, možná nebudete muset čekat až do 23. listopadu. Mall občas vyhlásí Černý pátek i během roku. Pokud k takové akci dojde, budeme vás včas informovat! Stačí sledovat sekci Mall slevy a slevové kupóny.

Mall Black Friday

Mall Black Friday patří mezi nejlepší výprodejové akce roku.

Kde se vzal Black Friday?

Tradice Černého pátku k nám přišla z USA a Kanady, kde vznikl v reakci na nechtěné snižování cen při pádu světové burzy. Tradičně tento svátek připadá na první den po Díkuvzdání. Jedná se také o pomyslné odstartování předvánoční nákupní horečky. V České republice byl Black Friday poprvé vyhlášen společností Apple v roce 2011.

Chcete se o Černém pátku dozvědět více? Zajímá vás, co lze nakupovat a jaké obchody pravidelně hlasí svou účast? Přečtěte si náš článek o Black Friday.

Další způsoby, jak na Mall.cz ušetřit

Do listopadu zbývá ještě dlouhá doba. Vy už však na akční nabídky nemusíte čekat ani jediný den. Existuje totiž i celá řada dalších způsobů, jak na Mall.cz ušetřit. Všechny jsme je podrobně vypsali v jednom z našich článků. Tady jsou alespoň ty nejzásadnější.

Mall slevový kupón

A nezapomeňte ani na Mall slevové kupóny, které vám na Tipli nabízíme. Kde je přesně najdete a jak je lze využít? Tomu jsme se věnovali v článku Mall.cz – aktuální a ověřené slevové kupóny.

Příležitostné akce na Mall

Black Friday je jen jednou z mnoha výprodejových akcí, které Mall pořádá pro své zákazníky. Mezi ty nejoblíbenější patří každoroční Letní výprodej se slevami na potřeby do domácnosti i na zahradu. Na zajímavé slevy se můžete těšit i během významných svátků, jakými jsou Velikonoce, Den matek nebo MDŽ. Sledujte Mall.cz na Tipli a žádná akce už vám neunikne.

Mall Letní výprodej

Ani ve zbývajících částech roku nezůstanete o slevy ochuzeni – k dispozici jsou například Letní výprodeje na Mall.cz.

Cashback od Tipli

Na každém nákupu v Mall můžete ušetřit. Stačí se jen do obchodu prokliknout přes Tipli. Tak získáte cashback, tedy část peněz zpět na účet.

Nakupovat na Mall výhodněji

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

4 módní tipy na podzim – zahřejte se stylově

Jak být v teple a přitom trendy? Inspirujte se našimi tipy a vyberte si z nové kolekce BIBLOO...
7.11.2019Zobrazit článek

Black Friday 2019: Slevy až 80 % a cashback navíc!

Black Friday je každoroční nákupní horečka, kdy ceny klesají proklatě nízko! Někdy až o 80 nebo...
31.10.2019Zobrazit článek

Nebojte se módy! Haloweenská elegance z BIBLOO

Děsí vás představa prázdné skříně a zároveň trochu tápete, čím ji teď na podzim zaplnit?...
30.10.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1834 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo