Black Friday a další akce na Mall

Black Friday Nakupování 29.7.2017

Během nejrůznějších výprodejů se nakupuje jedna radost! Jak to s pravidelnými akcemi má druhý největší e-shop v České republice, Mall.cz?

Sleva sem, sleva tam – slevy, kam se podívám! Ať už se člověk prochází nákupními galeriemi nebo pokukuje po zboží na internetu, nejrůznější výprodeje na něj křičí ze všech stran. Jaké výprodeje můžete najít na jedné z nejoblíbenějších českých nákupních galerií, Mall.cz?

Black Friday 2017 je tady! Prohlédněte si seznam obchodů s největší slevou!

Co je to Black Friday?

Tradice Černého pátku sahá do USA a Kanady a tradičně připadá na první den po Díkuvzdání, kdy pomyslně odstartovává předvánoční nákupní horečku. Název akce odkazuje k výraznému poklesu cen na burze během světové krize v roce 1929. První Black Friday u nás oslavila společnost Apple, a to v roce 2011.

Black Friday a další akce na Mall 1

Black Friday na Mall

Největší nákupní svátek na světě je nejčastěji spojován s obrovskými předvánočními výprodeji. Mall Černý Pátek pochopitelně slaví také – a to klidně i několikrát do roka, i přesto, že ten původní se koná vždy ke konci listopadu. Na co se během Black Friday na Mall můžete těšit? Na slevy až 80 % na všechno možné od elektroniky přes domácí spotřebiče až po zahradní vybavení.

Příležitostné akce Mall.cz & slevové kupóny

Black Friday však zdaleka není jedinou akcí, kterou Mall své zákazníky těší. Když budete sledovat hlavní stránku, vždy vás zde překvapí nějaký výprodej – právě nyní například probíhají Letní výprodeje se slevami až 60 % na potřeby do domácnosti i do zahrady a až 70% slevy na letní oblečení. Akce Mall.cz se mění každou chvilku, tak ať vám neunikne ta pro vás jako dělaná ;-) Každou chvilku si můžete užít dopravu zdarma a slevy na elektroniku nebo domácí potřeby. A navíc se na nerůznější slevy můžete těšit i během významných svátků, jako jsou Velikonoce, Den matek nebo MDŽ.

Black Friday a další akce na Mall 2

Akce Mall.cz

Mall si nenechá ujít jedinou příležitost něco oslavit - Valentýn, Den otců, vysvědčení i Vánoce. Jakmile se v kalendáři objeví nějaká příhodná událost, můžete se téměř spolehnout, že Mall.cz se vytasí s nějakými výprodeji.

Slevový kupón Mall.cz

A nezapomeňte ani na slevové kupóny Mall, které vám na Tipli nabízíme – najdete je přímo v profilu obchodu a v kompletním výpisu právě probíhajících slev v levém dolním rohu stránek - to znamená, že spolu s naším cashbackem dostanete slevu rovnou dvakrát! Stačí jejich kód zkopírovat a vložit od příslušného okénka v košíku během nákupu.

Nepřehlédněte nový článek o Black Friday 2017

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Vitamíny: TOP 5, které jsou nejlepší pro vaše zdraví

Úspěch zdraví spočívá v mnoha věcech. Jednou z nich jsou vitamíny. Na co přesně jednotlivé...
22.3.2018 Zobrazit článek

Ušetřete na vybavení zahrady - vybíráme zahradní…

Vás dům, váš hrad - vaše zahrada, vaše království. Vybavte si svůj kousíček ráje slušivým...
22.3.2018 Zobrazit článek

Booking Extranet: Staňte se součástí Booking.com

Vlastníte hotel nebo jiné ubytovací zařízení, které byste rádi nabídli cestovatelům z celého...
22.3.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1095 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.