5 tipů na originálního plameňáka z AliExpress!

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 25. 6. 2018

Skvělé plameňáky chcete mít na tašce, polštáři, jako svítící dekoraci nebo s nimi chcete plavat ve vodě? Žádný problém! V Tipli jsme si pro vás tentokrát připravili 5 tipů na zboží s plameňáky z AliExpress. Vše je samozřejmě s dopravou zdarma!

Léto klepe na dveře, takže vybavit se stylovým plameňákem nejenom do vody, je více než životně důležité. V Tipli jsme se rozhodli, vybrat pro vás ty nejzajímavější kousky z AliExpress za super ceny a s dopravou zdarma!

Pokud máte z nakupování na AliExpress strach, koukněte na návod na AliExpress.com, poradíme vám.

Nafukovací plameňák

 • Cena: 28.90 – 30.79 $ / 648 – 691 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Rose gold oblíbený velký nafukovací plameňák potěší každého v pořádných letních pařácích. Nafukovací plameňák je určen jak pro dospělé, tak pro děti. Výrobce udává velikost 150 x 150 x 90 cm, takže si na něm můžete vklidu zdřímnout a maximální zatěžovací hmotnost je 160 kilogramů. Dostupný je mimo barvu rose gold i v klasické růžové.

Nafukovací plameňák

Úžasný nafukovací plameňák z AliExpress.com.

TIP: Jestli nafukovacího plameňáka už máte, ale chybí vám nové plavky, mrkněte se třeba na sportovní plavky z Astratex.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Celkem 67 v podstatě pokaždé pozitivních komentářů s pěti hvězdičkami, potvrzuje jednak kvalitu produktu, rychlé dodání a neotřelý design. Přesvědčit se můžete u více jak 11 realných fotografií samotných nakupujících. Sympatický obchodník má již přes 164 sledujících.

Nakoupit na AliExpress

Plameňák na polštářku

Plameňák

Polštářek s plameňáky z AliExpress.com.

 • Cena: 3.06 $ / 69 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Dekorativní polštářek s designem plameňáků z bavlny rozzáří vaše pokoje tou pravou letní náladou, kterou si každý už jistě chceme dopřát. Výrobce udává velikost 45 x 45 cm. Materiálem je příjemná 100% bavlna. Polštářek s plameňákem nebo plameňáky si můžete vybírat až ze čtyř designových kombinací, a navíc s takto nízkou cenou to půjde opravdu snadno.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Plným počtem hvězdiček zhotnotili tento produkt zatím pouze 4 zákazníci, kteří si ale chválí poměrně rychlé dodání i kvalitu materiálu. A taky aby nebyli spokojeni – ostřílený obchodník se tříletým fungováním na AliExpress má již 6,5 tisíce sledujících fanoušků.

Plameňák z AliExpress

Taška s plameňáky

 • Cena: 2.95 $ / 67 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Úžasná a stylová letní voděodolná taška na jídlo s plameňáky. Bude se hodit v létě hlavně k vodě, ale proč by se neměla nosit i jinam - třeba na piknik..? Výrobce udává velikost 16 x 20,5 x 13 cm. Materiálem je příjemná bavlna a hliníková vnitřní strana tašky. K dispozici jsou kromě designu plameňáků také dalších pět barevných kombinací – zeleno-bílá, modro-bílá, růžovo-bílá, hnědo-bílá a tyrkysová s plameňáky.

Taška s plameňáky

Stylová taška s plameňáky z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Celkem 13 hodnocený, vetšinou s plným počtem hvězdiček, málokdy se čtyřmi. Takto pozitivně si pochvalovali zákazníci hodně rychlé dodání produktu, jeho kvalitu a kreativní design. Tohoto obchodníka s takřka ročním působením na AliExpress mohou jedině doporučit.

Jestli se chystáte užít si letní radovánky v zahraničí, poradíme vám, top cestovní vychytávky na cestách do své vysněné destinace.

Nakoupit na AliExpress

Plameňák růžový - dekorace

Plameňák dekorace

Dekorace plameňáci z AliExpress.com.

 • Cena: 6.99 ‒ 10.79 $ / 157 ‒ 242 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Roztomilá LED dekorace vám pomůže rozsvítit zahrádku, ale i domov nebo třeba letní párty. Výrobce udává 15 cm rozestupy mezi mini průsvitnými růžovými plameňáky, jež jsou vyrobeny z plastu. Světelná dekorace se rozsvítí s příjemným teplým světlem. LED světelnou dekoraci si můžete vybrat buď s 10 LED, nebo s 20 LED.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Celkem 37 pozitivních komentářů (většinou s plným počtem hvězdiček) bylo prozatím uděleno k tomuto produktu, z nichž pouze 2 zatím doplnili své hodnocení i reálnými fotografiemi. Zákazníci si chválí kvalitu a design dekorace, rychlé dodání, ale připomínají, že produkt je menší, než se z přidaných obrázků může zdát.

Koupit dekoraci s plameňákem

Miniaturní nafukovací plameňák

Mini nafukovací plameňák

Nafukovací plameňák z AliExpress.

 • Cena: 0.99 – 1.79 $ / 23 ‒ 41 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 22 – 41 dní

Roztomilý miniaturní nafukovací plameňák se může perfektně využít ve vodě. Ať už si budete potřebovat odložit třeba mobilní telefon nebo pivko, z vody vůbec nemusíte - stačí doplavat. Výrobce udává velikost cca 18 x 7 cm. Nafukovací plameňák je z vinylu. K dispozici má obchodník také další designy – jednorožce, kuřátka, různě barevné donuty, černou nebo bílou labuť, ananas a spousty dalších.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Tento produkt zhodnotilo svými komenáři zatím celkově 199 zákazníků, z nichž 16 připojilo i reálné fotografie. Nakupující si pochvalují rychlé dodání, kvalitu materiálu a neotřelý letní design, který je rozhodně in. Obchodníka s tříletou praxí na AliExpress s a s 2000 sledujícími mohou pouze doporučit.

Plameňák z AliExpress

Cashback a AliExpress

Nákupy v internetovém obchodě AliExpress vyjdou výhodněji díky Tipli.cz - vrátíme vám totiž část peněz z nákupu zpět!

Cashback na Tipli.cz pro obchod AliExpress znamená vrácení až 10 % z původní ceny!

AliExpress nákup s cashbackem

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek