5 tipů na nejroztomilejší jednorožce z AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 26. 2. 2018

Jednorožec do každé domácnosti i kanceláře a svět bude hned o něco krásnější. Sháníte overal s jednorožcem, plyšového jednorožce, jednorožce do vody, vtipné tričko nebo magický hrnek? Objevili jsme je pro vás na AliExpress. Za duhové ceny a s dopravou zdarma.

Pro zpříjemnění bláznivých mrazů jsme pro vás dnes připravili duhový jednorožčí speciál. Na AliExpress.com jsme objevili 5 zaručeně nejroztomilejších jednorožců do sucha, do vody, kanclu i postele.

Originální overal - jednorožec

Pyžamo jednorožec

Nejpohodlnější jednorožčí overal koupíte levně na AliExpress.com.

 • Cena: 17.74 $ / 366 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Dejte vtipným nápisům ve stylu "I'm a unicorn!" nový rozměr díky tomuhle multifunkčnímu a extra pohodlnému kousku. Jednorožčí overal jednou zkusíte a už ho nebudete chtít svléknout. Poslouží jako měkoučké pyžamo, hřejivý oděv na doma, který neškrtí ani neškrábe, i jako ulítlý kostým na party či karneval.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Komentáře zpětné vazby jsou plné nadšených reakcí. Zákazníci si pochvalují jak jednání samotného prodejce Funny Socks Store, tak kvalitu a vzhled produktu i rychlé doručení.

Zobrazit na AliExpress »

Plyšový jednorožec

Plyšový jednorožec

Roztomilého plyšového jednorožce adoptujte na AliExpress.com.

 • Cena: 8.23 $ / 170 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Přáli byste si mít jednorožce jako domácího mazlíčka? Tak si jednoho pořiďte. Nebo dva. Tři? Originální dárek pro děti i dospělé, kteří duší nikdy dětmi být nepřestali. Plyšový jednorožec je na výběr v modré nebo růžové barvě, velikost 35 cm.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Zákazníci, kteří už si jednorožce adoptovali před vámi, plní hodnotící komentáře samou chválou. Jsou spokojeni s kvalitou i extrémní roztomilostí.

Zobrazit na AliExpress »

Nafukovací jednorožec

Nafukovací jednorožec do vody

Početná stáda jednorožců všech barev, materiálů a velikostí pobíhají po virtuálních prériích AliExpress.com.

 • Cena: 1.74 $ / 36 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22-41 dní

Nafukovací jednorožec je ideálním společníkem pro relax v bazénu - podrží vám drink nebo pohlídá mobil, zatímco se budete věnovat vodním radovánkám. Rozhodně ho nezapomeňte přibalit do kufru na letošní dovolenou.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Ve zpětné vazbě se kupující nemohou shodnout, jestli nafukovací jednorožec v reálu vypadá či nevypadá jako na produktových fotkách. Ti spokojení jsou nicméně v poctivé přesile.

Zobrazit na AliExpress »

Měnící hrnek s jednorožcem

Měnící hrnek s jednorožcem

Kouzelný hrnek s jednorožcem z AliExpress.com umí měnit barvu a rozzářit každou kancelář.

 • Cena: 9.99 $ / 206 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Roztomilý jednorožec a skvělá káva, to je silné kombo, které vás postaví na nohy i v pondělí ráno po duhovém víkendu. Tenhle keramický hrnek je navíc magický, protože po nalití horkého nápoje se jednorožčí hříva zbarví z hnědo-černé do pestrobarevné. Kapacita: 300 ml, velikost: 11 cm.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Zákaznící srší v komentářích spokojeností hraničící s nadšením, některým bohužel hrnek dorazil rozbitý (dle aktuálního feedbacku 3 z 84 hodnotících) a 1 z kupujících obdržel hrnek dokonce magičtější, než očekával - jednorožec z něj zmizel (po umytí v myčce).

Zobrazit na AliExpress »

Tričko s jednorožcem

Tričko jednorožec

Vtipné tričko s jednorožcem seženete levně na AliExpress.com.

 • Cena: 7.19 $ / 149 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Dámské tričko s krátkým rukávem pro milovnice jednorožců a jógy. Ukažte světu, že se neberete příliš vážně, a přesně takovou se máte nejradši. Na výběr jsou čtyři vtipné motivy, ve velikostech od S do XXL.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Kupující si v komentářích zpětné vazby chválí kvalitu materiálu, jasné barvy i rychlé doručení. Pokud fandíte tričkům s vtipnými motivy obecně, určitě omrkněte i další nabídku prodejce TeeSpread.

Zobrazit na AliExpress »

PS: Pokud ještě nejste v nakupování mezi čínskými virtuálními regály zběhlí, pročtěte si náš návod na AliExpress. S radostí vás provedeme nákupem krůček po krůčku.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek