5 nejsenzačnějších koloběžek a odrážedel z AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 26. 3. 2018

Osedlejte dětem koloběžky a odrážedla a vyražte ven přivítat jaro. Na AliExpress jsme pro vás za špičkové ceny vybrali 5 nejlepších dětských koloběžek, odrážedel pro nejmenší a jednu lahůdku: parádní dětskou motorku.

Jaro se snad už doopravdy blíží. Vyjeďte mu s dětmi naproti na koloběžkách nebo odrážedlech z AliExpress.com. Nabízíme 5 tipů na ty nejlepší z nich, které jsme ve virtuálních čínských regálech objevili.

A ještě něco! Oslavte s AliExpress narozeniny a nakupte koloběžky, odrážedla a dětské motorky za ještě nižší ceny než obvykle. Už teď můžete sbírat slevové kupóny a od 28. do 30. 3. to roztočte ve vší parádě.

Koloběžka

Koloběžka

Dětskou koloběžku pořídíte levně na AliExpress.com.

 • Cena: 59.73 $ / 1 232 Kč
 • Doprava do ČR: 5.02 $ / 104 Kč
 • Předpokládaná doba doručení: 19-31 dní

Super tříkolová koloběžka pro děti i teenagery. Užívat si ji mohou sportovci od 2 do 16 let (a 60 kg). Rozměry koloběžky: 55x24x85 cm. Svítící LED kolečka nadchnou nejenom děti, ale i rodiče strachující se o to, aby byl malý jezdec dobře viditelný. Na výběr je 8 moderních barevných variant.

Hodnocení produktu: 4,6 z 5. V komentářích převládají spokojení zákazníci. Někteří si pochvalují, že koloběžka ještě předčila jejich očekávání, tu a tam se objeví stížnost, např. že byl balíček při převzetí poškozený.

Zobrazit na AliExpress »

Odrážedlo

Odrážedlo

Vyberte si na AliExpress.com parádní dřevěné dětské odrážedlo.

 • Cena: 89.90 $ / 1 855 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 9-18 dní

Dřevěné čtyřkolové odrážedlo pro děti od 1 roku do 3 let je krásné na pohled a zároveň praktické díky připojenému vozíku, do kterého můžete naložit další hračky nebo svačinu na dobrodružnou výpravu. Rozměry odrážedla: 32x33x43 cm.

Hodnocení produktu: zatím žádné, můžete být první. Prodejce Free with Love ovšem není na AliExpressu žádným nováčkem. Působí tady už dva roky a za tu dobu si nastřádal téměř 800 sledujících fanoušků a slušnou řádku pětihvězdičkových hodnocení.

Zobrazit na AliExpress »

Dětské odrážedlo

Dětské odrážedlo

Tříkolové dětské odrážedlo z AliExpress.com si děti užijí doma i venku.

 • Cena: 53.31 $ / 1 100 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-31 dní

Další tip na super odrážedlo, tentokrát tříkolové, které se hodí už pro děti od 10 měsíců. Rozměry odrážedla: 50x17x35 cm. Momentálně je k dispozici pouze černobílá varianta, jinak prodejce nabízí taky modrou a růžovou. Odrážedlo má tichá kolečka, takže se hodí i vnitřnímu řádění. Sedadlo i řidítka jsou prý měkká a pohodlná.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Na fotkách od kupujících vypadá odrážedlo stejně senzačně jako na produktových od prodejce. Zákazníci si chválí kvalitu i rychlé doručení.

Zobrazit na AliExpress »

Víte, že na AliExpress day můžete ušetřit i 3x více?

Dětská koloběžka

Dětská koloběžka

Dětskou koloběžku se sedátkem pořídíte levně na AliExpress.com.

 • Cena: 40.50 $ / 836 Kč
 • Doprava do ČR: 7.11 $ / 147 Kč
 • Předpokládaná doba doručení: 10-22 dní (z Německa)

Ideální varianta, pokud se nemůžete nebo nechcete rozhodovat mezi koloběžkou a odrážedlem. Tahle tříkolová koloběžka má nastavitelné a odnímatelné sedátko, které ji během chvilky promění v pohodlné odrážedlo. Hodí se pro děti od 3 do 10 let. Na výběr je žlutá, růžová, modrá, fialová nebo zelená varianta.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Zpětná vazba je zatím pouze pozitivní a vůbec se tomu nedivíme. Ze 14 objednávek získala koloběžka a její prodejce 13x pětihvězdičkové a 1x čtyřhvězdičkové hodnocení.

Zobrazit na AliExpress »

Odrážedlo - motorka

Odrážedlo motorka

Malí jezdci se vyřádí na dětské elektrické motorce z AliExpress.com.

 • Cena: 118.88 $ / 2 452 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22-41 dní

Na závěr tu máme jednu luxusní parádu pro malé motorkáře od 1 roku do 5 let (a do maximální váhy 35 kg). Elektrická motorka pro děti vypadá jako legendární Vespa, jen s mickeymousíma ušima navíc. K nastartování slouží skutečný klíček a baterka vydrží nabitá až dvě hodiny.

Hodnocení produktu: Objednávku dosud provedlo jen 10 zákazníků a zatím nikdo z nich nezanechal zpětnou vazbu, tak nevíme, jak si motorka stojí. U svých ostatních produktů každopádně sbírá prodejce YOGOHALO Toy Store jedno pětihvězdičkové hodnocení za druhým.

Zobrazit na AliExpress »

☝ Jak nakupovat na AliExpress?

Nevíte si s nákupem na AliExpress.com rady a nechcete promeškat monstrózní narozeninový výprodej? Nebojte, jedeme v tom s vámi. Mrkněte na náš návod na AliExpress, ve kterém vás čínským online tržištěm provedeme krok po kroku.

Návod na AliExpress

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek