Platí do 30.06.2019

Teta drogerie slevový až -50 % pro registrované zákazníky

Slevový kupon a slevu až -50 % na zboží naleznete ve slevové knížce, kteoru Teta Drogerie zasílá svým registrovaným zákazníkům. K získávání… Zobrazit více Slevový kupon a slevu až -50 % na zboží naleznete ve slevové knížce, kteoru Teta Drogerie zasílá svým registrovaným zákazníkům. K získávání kuponů je nutné se registrovat na stránkách a získat slevovou kartičku.

Teta drogerie slevový až -50 % pro registrované zákazníky

Slevový kupon a slevu až -50 % na zboží naleznete ve slevové knížce, kteoru Teta Drogerie zasílá svým registrovaným zákazníkům. K získávání kuponů je nutné se registrovat na stránkách a získat slevovou kartičku.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na tetadrogerie.cz

TETA akce a slevy

TETA drogerie zatím nákup na internetu neumožňuje. To ale neznamená, že by vám internet nemohl pomoci pro výhodnější nákupy drogerie a kosmetiky. Na webových stránkách TETA drogerie se můžete těšit na 772 akčních nabídek každý týden. Nejlepší nabídky na vás čekají v TETA letáku, který naleznete na Tipli.

TETA klub

Nakupujete v drogerii TETA pravidelně? Staňte se členem věrnostního programu TETA klub a získáte extra klubové slevy, kávu zdarma a kupony v dětském programu Brouček.

TETA foto výhodněji

Novinkou v nabídce drogerie TETA jsou fotoslužby. Chcete svým známým darovat originální dárek? Objednejte fotoknihu, kalendář nebo fotoobraz. Vše získáte levněji s TETA slevovými kupony na fotoslužby.

TETA drogerie se z malé firmy založené před 25 lety nadšenými studenty ze Žamberka stala největší sítí drogerií v Česku. Říkáte si, proč byste měli nakoupit právě v drogerii TETA? Těšit se můžete na dlouhodobě nízké ceny, bohatou nabídku slev, široký sortiment nebo ochotný personál. To ale není vše. Na prodejnách TETA získáte spoustu doplňkových služeb jako je kosmetický koutek, TETA káva, TETA foto, dětský koutek, dobíjení telefonu, možnost nakoupit léky a balení dárků na prodejně.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1642 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo