Jak ušetřit v obchodě Eobuv?

Pokud se chcete prochodit celým světem, potřebujete k tomu pohodlné botičky – ať už jste fanda nadčasových tenisek, kozaček nebo pořádných jehlových podpatků, boty musí hlavně sedět. Kde si vybrat ty pravé a přitom za ně neutratit celé jmění? Přeci na Eobuv!

Nakupujte bez poštovného s Eobuv dopravou zdarma!

Chcete si nechat balíček doručit zcela zdarma? Je to jednoduché, nakupte na Eobuv za více než 699 Kč a zaplaťte nákup bankovním převodem – automaticky dostanete Eobuv dopravu zdarma a neutratíte ani korunu!

Hlídejte si Eobuv slevy

V každé kategorii obuvi v obchodu najdete červeně zarámovanou kategorii „Sleva“ - zde najdete veškeré zboží, na které se vztahuje aktuální Eobuv výprodej!

To ale není zdaleka všechno – Eobuv se pravidelně účastní i velkých nákupních svátků, jako je třeba listopadový Black Friday - nenechte si tyto výprodeje utéct.

Přihlaste se k odběru novinek – získejte Eobuv slevový kód v hodnotě 250 Kč

Stačí odebírat newsletter obchodu (stačí se přihlásit s e-mailovou adresou na jejich webových stránkách Eobuv.cz) a pro první nákup nezlevněného zboží nad 2 500 Kč dostanete Eobuv slevový kupon v hodnotě 250 Kč.

Využívejte exkluzivní slevové kupony Eobuv

Slevové kódy však nepřicházejí jen s newsletterem, ale i s námi! Na této stránce i v profilu obchodu najdete všechny právě platné slevové kódy. A nenechte si ujít ani velké slevové akce, jako jsou Slevy DNES - během nich na Eobuv uplatníte celou řadu slevových kuponů. Podobně populární je i nákupní horečka Shopping fever.

Na Tipli s cashbackem

Nechte si vrátit část peněz z nákupu zpět – proklikněte se před každým nákupem na Eobuv.cz přes Tipli a ušetříte na každém páru bot! A pokud chcete ušetřit ještě více, merněte se na 5 tipů, jak ušetřit při nákupu v obchodě Eobuv.

Nemyslete si však, že Eobuv jsou jen boty - kromě pohodlných pánských i dámských bot zde najdete i nejrůznější módní doplňky, které s botami fantasticky sladíte - od kabelek přes pásky až po šály. Do stylu se tento obchod trefí každému - najdete zde ležérní i elegantní kousky, zimní i letní a pro všechny věkové kategorie.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1350 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo