Tamaris

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Tamaris slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 3,5 % na vše v obchodě Tamaris

Platí do 16.10.2021

 
   

Tamaris je německá firma, která se specializuje na dámskou obuv a kabelky. Tamaris obuv je velmi trvanlivá a elegantní, proto se také nachází ve…

O obchodu Tamaris

Tamaris - dámský obchod s obuví, kabelkami a doplňky

Tamaris je obchod pouze pro dámy a specializuje se především na boty, ale nabízí také menší množství dalšího oděvního zboží. V rámci obuvi má v nabídce všechny druhy nesportovních bot: Tamaris kozačky, tenisky, letní boty i lodičky. V rámci ostatního sortimentu si u Tamarisu můžete nakoupit kabelky, psaníčka i větší zavazadla, stejně jako pokrývky hlavy - čepice či šátky nebo šály. Poslední skupinou jsou menší doplňky jako hodinky, pásky nebo řetízky. 

Tamaris nemá žádný věrnostní program, ale můžete alespoň odebírat jeho zpravodaj, ve kterém se dozvíte všechny podstatné novinky. Kamenné pobočky Tamarisu najdete v Praze a Brně.

Tamaris výprodeje

Část sortimentu, kterou Tamaris nabízí je ve slevě a najdete jej v sekci "Výprodej". Jedná se o trvalou sekci, jejíž obsah se ale samozřejmě časem mění. Navíc ale Tamaris čas od času vyhlašuje speciální slevy, o kterých se dozvíte ze zpravodaje nebo na webových stránkách Tamaris.

Nízké poštovné - pouze 25 korun

Tamaris boty ani kabelky nepatří k nejlevnějším, a proto jistě velmi oceníte velmi přátelskou cenu poštovného - pouze 25 korun! Dodání je mezi 2 až 3 dny. Zboží navíc můžete vrátit do 14 dnů, což je dnes mezi eshopy už samozřejmostí.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Tamaris

Tamaris je německá firma, která se specializuje na dámskou obuv a kabelky. Tamaris obuv je velmi trvanlivá a elegantní, proto se také nachází ve vyšší cenové hladině. Ušetřit nějaký ten peníz ale můžete na velmi nízkém poštovném a nebo na občasném výprodeji.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Tamaris?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.