Platí do 30.06.2019

Ebay.com slevy na elektroniku 60 %

Aktuální sleva až 60 % na elektroniku je platná v internetovém obchodu Ebay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Objednejte nový telefon Samsung, iPhone… Zobrazit více Aktuální sleva až 60 % na elektroniku je platná v internetovém obchodu Ebay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Objednejte nový telefon Samsung, iPhone od Apple a další elektroniku z ebay pomocí Tipli a získejte odměnu na svůj účet.

Ebay.com slevy na elektroniku 60 %

Aktuální sleva až 60 % na elektroniku je platná v internetovém obchodu Ebay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Objednejte nový telefon Samsung, iPhone od Apple a další elektroniku z ebay pomocí Tipli a získejte odměnu na svůj účet.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na ebay.com

Platí do 30.06.2019

eBay.com slevy na hodinky 60 %

Aktuální sleva až 60 % na dámské i pánské hodinky je platná v internetovém obchodu eBay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte… Zobrazit více Aktuální sleva až 60 % na dámské i pánské hodinky je platná v internetovém obchodu eBay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu na svůj účet.

eBay.com slevy na hodinky 60 %

Aktuální sleva až 60 % na dámské i pánské hodinky je platná v internetovém obchodu eBay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu na svůj účet.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na ebay.com

Platí do 30.06.2019

eBay.com slevy na dětské zboží 55 %

Aktuální sleva až 55 % na dětské zboží je platná v internetovém obchodu eBay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu… Zobrazit více Aktuální sleva až 55 % na dětské zboží je platná v internetovém obchodu eBay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu rovnou na svůj účet.

eBay.com slevy na dětské zboží 55 %

Aktuální sleva až 55 % na dětské zboží je platná v internetovém obchodu eBay.com. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu rovnou na svůj účet.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na ebay.com

Jak ušetřit v obchodě eBay?

eBay je světový prodejní gigant – najdete zde nejen nové zboží, ale i nespočet aukcí. Jak se se dá na eBay ušetřit? Prozradíme!

Použijte naše eBay slevy a slevové kódy

Nákupní gigant eBay má každý den desetitisíce produktů ve slevě. O těch nejzajímavějších slevových akcích vás budeme informovat jako první a zároveň je najdete i na hlavní stránce eBay. Ušetřete si práci a pravidelně kontrolujte tuto stránku nebo profil obchodu eBay – pohlídáme vám, jaké eBay slevy právě probíhají a jaké eBay slevové kupony můžete uplatnit.

Pamatujte na eBay Black Friday

Nákupním svátek Black Friday se slaví opravdu všude. eBay se jej účastní každý rok a nabízí pořádnou porci zboží ve slevě. Až se svátek bude blížit, připomeneme vám ho.

Ušetřete na eBay dopravě

I když kupujete zboží z celého světa, můžete se vyhnout eBay poštovnému! Jak? Stačí ve výpisu konkrétního zboží ve sloupečku po levé straně najít „Delivery Options “ a zaškrtnout „Free international shipping“. Neplaťte poštovné, když nemusíte ;-)

Nezapomeňte na cashback od nás

Když se před každým nákupem na eBay proklikente přes Tipli, připíšeme vám co nejdříve na váš Tipli účet zpět procenta z nákupu. A hned se vám bude nakupovat lépe!

Legenda mezi e-shopy – to je eBay. Jde o dosud nepřekonaný aukční gigant a zároveň jednu z největších nákupních galerií na světě. Prodávat na eBay může každý. Díky tomu se můžete těšit na originální kousky, ale i oblíbené výrobky za bezkonkurenční ceny.

Jediná překážka pohodlnému nakupování na eBay je nemožnost přepnout stránku do češtiny. Zoufat ale nemusíte, protože využít můžete automatického překladu, který vám nabídne váš prohlížeč. Samotný nákup je pak rychlý a naprosto bezpečný, protože eBay využívá platební systém PayPal.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1642 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo