decoDoma sleva a slevové kupóny

5.0 (11x)
Když dojde na vybavování domácnosti, s decoDoma se nemusíte držet zpátky! Ukážeme vám, kde najdete decoDoma slevy, abyste se mohli rozšoupnout!

2,5 %

zpět z každého nákupu

Platí do 30.09.2019

Doprava zdarma nad 1 500 Kč od DecoDoma

Nakupujte vybavení do domácnosti na DecoDoma za více než 1 500 Kč a získáte dopravu zdarma.

Doprava zdarma nad 1 500 Kč od DecoDoma

Nakupujte vybavení do domácnosti na DecoDoma za více než 1 500 Kč a získáte dopravu zdarma.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na decodoma.cz

Jak ušetřit v obchodě s dekoracemi decoDoma?

Vybavování domácnosti je radost! Ale jak začne člověk koukat na peníze, může ho přejít chuť nakupovat. Ale ne s decoDoma! Máme pro vás zaručené způsoby, jak ušetřit na nákupu a užít si tak dekorování do sytosti. Jak?

Ušetřete na poštovném

Stačí na decoDoma nakoupit v hodnotě více než 1 500 Kč a automaticky dostanete dopravu zdarma. V decoDoma prodejnách v Pardubicích, Hradci Králové a Plzni si navíc jakýkoli balíček můžete vyzvednout zcela zdarma!

Využijte decoDoma slevový kupon na další nákup!

Jednou nakoupíte, příště ušetříte. Za svůj nákup dostanete speciální decoDoma slevový kupon v hodnotě 150 Kč, který můžete použít pro svůj další nákup. A nejrůznější speciální decoDoma slevové kódy pro vás máme i tady u nás na Tipli - stačí je zadat během nákupu do příslušné kolonky.

Kdy probíhá decoDoma cz výprodej?

Přeci vždy! Stačí na hlavní stránce jít do kategorie „Výprodej až 67 %“ a dosytosti začít nakupovat. Najdete zde stále probíhající se neustále se obměňující decoDoma cz výprodej, a to na nejrůznější zboží – od povlečení po obuv.

Nechte si k objednávce poslat i dárek

Určitě průběžně sledujte domovskou stránku obchodu. Najdete zde totiž nejen nejrůznější sezónní decoDoma slevy, ale i speciální akce – třeba originální a praktický dárek za nákup v určité hodnotě.

A nezapomeňte na odměnu od Tipli

Před každým nákupem na decoDoma se určitě proklikněte přes náš portál – zajistíte si tak fantastický cashback, který vám brzy přistane zpět na vašem Tipli účtu.

Obchod s dekoracemi decoDoma je pro vás to pravé, když s chcete zkrášlit domov. Najdete zde krásné kousky do každého rohu každého pokoje - a za super ceny! Velmi populární jsou zdejší decoDoma potahy na křesla, které prozáří váš obývací pokoj a dodají vašemu gauči svěží nový vzhled. Vsaďte na dekorace a udělejte si z domu domov.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1813 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo