Astoreo

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Astoreo slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě Astoreo

Platí do 27.10.2021

 
   

Hledáte obchod, kde byste sehnali kvalitní bytový textil či originální a praktické domácí potřeby? Už nehledejte! Na e-shopu

O obchodu Astoreo

Sháníte originální dárek pro vaše blízké v podobě stylového módního doplňku či vkusného bytového vybavení? V internetovém obchodě Astoreo přesně takové najdete. Na e-shopu Astoreo.cz najdete širokou nabídku praktických, užitečných a dekorativních produktů - velký výběr ložního prádla, prostěradel, přikrývek či polštářů a dalšího bytového textilu včetně potahů na židle

Kvalitní bytové a módní doplňky 

Obchod Astoreo nabízí širokou nabídku šikovných vychytávek do domácnosti i na zahradu, nebo třeba stylové a praktické doplňky v podobě tašek, kabelek či peněženek, které se stanou nepostradatelným módním doplňkem pro každý den. 

Na Astoreo navíc nakoupíte také unikátní pomocníky v podpoře zdraví a kondice. Vyberete si z nabídky kvalitní tělové a pleťové kosmetiky, tlakoměry, masážní pomůcky, čističky vzduchu či lahodné a zdraví prospěšné čaje a mnoho dalšího.

Astoreo.cz domov

Jednoduchý nákup na e-shopu Astoreo.cz

Na přeplněné obchodní doby zapomeňte. Pokud hledáte kvalitní bytové a módní za skvělé ceny, které můžete znát z televizních spotů, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Astoreo.cz a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Astoreo je přehledně rozdělena do několika sekcí podle pokojů domu, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Potřebujete poradit?

Nevíte-li si rady s nákupem na e-shopu Astoreo, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na e-mailové adrese astoreo@astoreo.cz nebo na telefonním čísle +420 466 040 440. Zde vám každý všední den od 7:00 do 20:00 a v sobotu od 8:00 do 16:00 poradí ochotný personál s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Astoreo a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 4 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Astoreo slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 500 Kč na nákup

22.08.2021 - Slevový kupón 500 Kč platí při nákupe nad 3 000 Kč.

Slevový kupón 200 Kč na nákup

22.08.2021 - Slevový kupón 200 Kč platí při nákupu nad 1 500 Kč.

Slevový kupón na dárek zdarma

05.04.2021 - Slevový kupón na dárek zdarma je možné získat při nákupu nad 800 kč.

Slevový kupon 15 % na nákup na Astoreo.cz

31.05.2020 - Platí při nákupu nad 1200 Kč. Pomůžeme Vám udělat Váš domov útulnější. Široká nabídka sedacích boxů…

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Astoreo

Hledáte obchod, kde byste sehnali kvalitní bytový textil či originální a praktické domácí potřeby? Už nehledejte! Na e-shopu Astoreo.cz najdete širokou nabídku praktických, užitečných a dekorativních produktů - velký výběr ložního prádla, prostěradel, přikrývek či polštářů a dalšího bytového textilu včetně potahů na židle. Obchod Astoreo navíc nabízí širokou nabídku šikovných vychytávek do domácnosti i na zahradu, nebo třeba stylové a praktické doplňky v podobě tašek, kabelek či peněženek. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Astoreo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.