Home-point.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Home-point.cz

Potřebuje váš domov nový kabát? Přemýšlíte o redekoraci domácnosti? Nebo se snad stěhujete do nového a chcete si vše zařídit znovu pěkně od podlahy? Ať už máte jakkoli jedinečnou představu o podobě vašeho domova, Home-Point.cz vám ji pomůže naplnit! Najdete zde širokou nabídku dekorací a potřeb do každého koutu domácnosti – od kuchyně přes obývací pokoj až po dílnu.

Obrázek

Nabídka e-shopu Homepoint

Pořádáte večírek a musí to být tip ťop? Začala sezóna grilování, na kterou se těšíte už celý rok? Rozhodli jste se uklidit celý dům a potřebujete pomocníky? Obraťte se na Home-Point.cz a jistě si zde vyberete vše, co potřebujete. Nabídku si můžete prohlédnout podle několika sekcí, jako je například kuchyně, jídelna, party, úklid, zahrada, dílna a mnoho dalších.

Doprava a platba

Jakmile si na e-shopu Homepoint vyberete zboží, které se vám hodí, stačí si jen zvolit způsob dopravy a platby a pak už jen čekat na balíček. Doprava je zajišťována službou Zásilkovna a můžete si vybrat doručení buď do vybrané pobočky Zásilkovny, nebo na vámi zvolenou adresu. Zaplatit můžete přes platební bránu, nebo na dobírku. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Obrázek

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Homepoint. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Homepoint vás odměníme až 5 % z částky vašeho nákupu

  • Vedeli ste, že v obchode Homepoint.sk môžete nakúpiť aj na Slovensku?

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Home-point.cz

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Homepoint sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Homepoint uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Homepoint. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Homepoint. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Poukaz“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Homepoint. Následně potvrďte tlačítkem „Aplikovat“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Butlers, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze Home-point.cz

5.0

Hana S.

14.08.2017 5.0

Krásné zboží za super ceny. Děkuji a doporučuji.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Home-point.cz

Potřebuje váš domov nový kabát? Přemýšlíte o redekoraci domácnosti? Nebo se snad stěhujete do nového a chcete si vše zařídit znovu pěkně od podlahy? Ať už máte jakkoli jedinečnou představu o podobě vašeho domova, Home-Point.cz vám ji pomůže naplnit! Najdete zde širokou nabídku dekorací a potřeb do každého koutu domácnosti – od kuchyně přes obývací pokoj až po dílnu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Home-point.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.