Jak ušetřit v e-shopu Datart.cz?

Nákup elektroniky dokáže hodně zasáhnout rodinný rozpočet. Nebojte se, my vám běžíme na pomoc s našimi tipy, s kterými snadno v Datartu ušetříte.

Sledujte akce a výprodeje na Datart.cz

Díky pravidelným akcím a výprodejům na Datart.cz snadno ušetříte! Když propukne Datart maxi výprodej ceny klesnou až -50 % z ceny!

Datart sleva: kde najdete tu nejvýhodnější?

Zajímá vás, jaké zboží je právě ve slevě? Tuto otázku vám zodpoví Datart leták, který si prolistujte pohodlně online na Tipli a dozvíte se ty nejžhavější akce. Datart vydává své akční letáky Datart 2x měsíčně a akční nabídky pravidelně mění.

K nákupu na Datart dárek zdarma

Nakupte vybranou elektroniku na Datart a získejte k vybraným produktům dárek zdarma. Jak zjistíte ke kterému zboží dostanete dárek? Stačí ze slevy Dárek k vybraným produktům na Datart kliknout na Přejít do obchodu a všechny produkty s dárkem si prohlédnout.

Jak je na tom Datart a cashback?

Momentálně nemá Datart na Tipli žádný cashback. Místo toho můžete uplatnit Datart slevové kupóny. Pokud vás ale přece jenom láká více nákup s cashbackem, nakoupit elektroniku s cashbackem můžete například na Mall.cz.

Datart.cz je prodejce kvalitní elektroniky s dlouhou tradicí sahající až do roku 1990. V obchodu s elektronikou koupíte bílé zboží, televize všech velikostí, digitální fotoaparáty, notebooky, mobilní telefony, ale i kuchyňské vybavení. Datart se snaží svým zákazníkům vyjít vstříc a připravuje pro ně jedinečné Datart slevy, které každý ocení.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo