Jak ušetřit v obchodě s oblečením BonPrix?

Nejen krásné Bonprix šaty sednou vaší postavě! V tomto populárním eshopu nejdete celou garderóbu od klobouků až po boty. Jak na BonPrix ušetřit?

Využijte Bonprix poštovného zdarma

Bonprix často nabízí dopravu zdarma, pokud si objednáte zboží za určitý obnos. O takovýchto akcích vás budeme u nás na Tipli informovat – a navíc je najdete i na hlavní stránce eshopu.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Pokud začnete odebírat Bonprix newsletter na jejich webových stránkách, okamžití získáte Bonprix slevu 150 Kč pro jeden nákup v hodnotě nad 600 Kč. Navíc se od této chvíle jako první dozvíte o všech probíhajících akcích a vydání nových katalogů – a to jsou přece samé výhody!

Staňte se členy klubu BonPrix!

Když vstoupíte do Bonrpix klubu, získáte na každý svůj nákup slevu 10 %. Půlroční členský příspěvek činí 175 Kč – což se vám brzy vrátí zpět. Přihlásit se můžete telefonicky, přes internet na jejich webových stránkách nebo na objednávkové kartě.

Využívejte slevové kupony BonPrix od nás

V profilu obchodu BonPrix i zde vás průběžně informujeme o všech BonPrix slevových kódech, které můžete pro svůj nákup uplatnit – někdy se jedná o BonPrix slevu, jindy o poukaz na dopravu zdarma. Využívejte je!

S caschbackem Tipli

Pokud se před každým nákupem na BonPrix prokliknete přes náš portál, dostanete od nás zpět cashback zpět na svůj Tipli účet.

BonPrix je oblíbený eshop, který vyrostl ze zásilkového obchodu. Zaměřuje se na módu pro malé a velké. Velmi oblíbené je nabídka BonPrix plavek, tunik nebo šatů. S oblečením od BonPrix budete vždy šik, a to za super cenu. Tento obchod je totiž skvělým důkazem toho, že pohodlná a trendy móda nemusí stát celé jmění!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1347 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo