Jak ušetřit v módním obchodě Answear?

Fantastický výběr oblečení, obuvi i módních doplňků pro dámy i pány – to přesně je Answear. Přečtěte si naše tipy a dozvíte se, jak v tomto oděvním ráji nakoupit za nejlepší možné ceny.

Jste tu poprvé? Využijte toho!

Přihlaste se na webových stránkách Answear.cz k odběru newsletteru. Dostanete slevový kupon Answear v hodnotě 200 Kč na svůj první nákup, pokud nakoupíte za více než 1 000 Kč.

Připojte se k Answear clubu – ušetříte při dalším nákupu až 50 %!

Jak funguje Answear club? Za každý svůj nákup získáte zpět 10 % na své Answear konto. Danou částku můžete použít k částečnému zaplacení svého dalšího nákupu. Pokud tedy nakoupíte za 1 000 Kč, dostanete obratem Answear slevový kupon v hodnotě 100 Kč na další nákup nezlevněného zboží.

Nechte si zboží dovézt zdarma

Když nakoupíte v hodnotě vyšší než 700 Kč, máte automaticky nárok na Answear dopravu zdarma! Zároveň si balíček jakékoli hodnoty můžete vyzvednout na Answear prodejnách v Praze a v Brně – a to vždy bez poplatku.

Kdy probíhají Answear slevy?

Answear si pro své zákazníky neustále připravuje nějaké výprodeje a slevové akce. O všech vás nejen budeme informovat na Tipli, ale najdete je i na domovské stránce obchodu.

Využijte naše Answear slevové kódy!

Kde najdete exkluzivní slevové kódy Answear? Přeci u nás na Tipli – a o nejen na této stránce, ale i v profilu obchodu, přes který se pak rovnou můžete prokliknout v honbě za cashbackem!

Spousta populárních módních značek v jednom stylové obchodě. Answear je váš ideální rádce, kdykoli se potřebujete obléknout do práce, na rande či do města. Pánská, dámská i dětská sekce přetéká úžasným množstvím oblečení, obuvi i módních doplňků, které vám pomohou dosáhnout perfektně vyšperkovaného outfitu.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo