Jak ušetřit v obchodě 4home?

Bez správných dekorací je dům jen prázdný prostor – a vyzdobit si ho podle svých představ zase stojí spoustu peněz. Jak tuto zapeklitou situaci vyřešit? Přeci se slevovými kupony 4home a dalšími výhodnými akcemi! Prozradíme vám, jak při vybavování domácnosti ušetřit.

Poklady se skrývají ve 4home výprodeji

Když zavítáte na web 4home, všimněte si v levém dolním rohu v nabídce sekce „Výprodej“ - schovává se zde neustále obnovovaná nabídka zlevněného zboží, a to až o 92 %!

Jaké pro vás máme slevové kódy 4home?

Tady u nás na Tipli se pořád něco děje – právě tady i v profilu obchodu 4home najdete seznam aktuálních 4home slevových kuponů, které můžete okamžitě použít!

Akce 4home každý den!

Občas se vyplatí i kontrolovat domovskou stránku 4home – každý den zde totiž objevíte zboží s výraznou slevou, která má ale krátkou dobu trvanlivost. Druhý den ji zase nahradí jiná akční 4home sleva.

Nechcete platit za dopravu? Nemusíte!

Už při nákupu nad 1 000 Kč máte automaticky nárok na 4home dopravu zdarma. Pokud si však chcete koupit jen nějakou drobnost, můžete si svůj balíček vyzvednout na jakémkoli výdejním místě po celé republice – a to vás také nepřijde ani na korunu.

Doplňky do bytu vždy s cashbackem!

A to nejlepší na závěr? Když se před nákupem na 4home prokliknete přes Tipli, dostanete zpět odměnu za svůj nákup. Nenechte cashback utéct!

  • Chcete vědět více o eshopu 4home? V našem článku vám dokážeme, že si zde zamilujete nejen 4home povlečení!
  • Vyzdobte si domov! Poradíme vám, kde najít nejhezčí dekorace do bytu.

Internetový obchod 4home je specialistou na bytové doplňky, textil, kuchyňské potřeby a domácí spotřebiče. Naleznete zde vše pro domov a zahradu. Kromě širokého výběru zboží získáváte záruku vrácení peněz a dopravu zdarma již při nákupu nad 1 000 Kč. 4home je zárukou moderního designu, který vašemu domovu bude slušet.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo