Skladová okna

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Skladová okna

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Skladová okna.

O obchodu Skladová okna

Obchod Skladová okna prodává jistotu. V České republice již od roku 2013, na slovenském trhu obchod začal působit o rok později. Kromě toho svůj sortiment nabízí i v Německu a Maďarsku. Zaručuje profesionální služby - včas dodaná plastová okna, plastové dveře vchodové i balkonové a veškeré příslušenství, samozřejmě ve vysoké kvalitě. Nakupování je rychlejší a levnější. Oproti klasickému provedení na klíč s e-shopem Skladova-okna.cz uspoříte svůj drahocenný čas i peníze.

Obrázek

Nákup bez rizika a rychlé dodání

Nakupujte bez rizika u stabilní společnosti Skladova-okna.cz. Díky krátkým termínům doručení nemusíte na svou objednávku dlouho čekat. Skladová okna a dveře obchod expeduje objednávku ze skladu do 3 pracovních dnů v momentě, kdy je kompletní. U oken a dveří vyráběných na míru je doba dodání 14 až 28 dnů. K objednávce dostanete také srozumitelný návod na zaměření a montáž, aby pro vás byla práce hračka. Návody najdete také na webových stránkách e-shopu. Využijte i další služby, které obchod Skladová okna nabízí - slovník pojmů, abyste se rychle zorientovali, vysvětlení technického nákresu nebo poradnu, kde si můžete přečíst spoustu užitečných článků.

Kamenná prodejna Skladová okna

Vybírat můžete ze 140 typů oken a dveří skladem v počtu až 1 000 kusů. Pokud budete chtít vše vidět osobně dřív, než nakoupíte, stavte se v showroomu v Kuřimi u Brna. Tady si můžete výrobky prohlédnout osobně i s odborným výkladem obchodního zástupce nebo si objednaná okna a dveře osobně vyzvednout. 

Podívejte se na letáky pro dům a zahradu a vytvořte si krásný a útulný domov.

Obrázek

Doprava a platba

Objednávku si můžete nechat dovézt dopravní společností nebo si ji osobně vyzvednout ve skladu. Co se týče platby, na výběr máte ze dvou možností. Lze zvolit platbu kartou online nebo platbu hotově/kartou při osobním odběru.

Jak obchod Skladová okna kontaktovat

Pokud máte dotazy ohledně produktů nebo své objednávky, můžete kontaktovat klientské centrum na telefonním čísle +420 725 997 397. Využít lze i e-mailovou adresu obchod@skladova-okna.cz nebo chat nacházející se na webových stránkách e-shopu. Obchod Skladová okna navíc můžete sledovat na Facebooku a Instagramu, aby vám neunikly žádné novinky.

Jak ušetřit ještě víc s Tipli.cz

Ojedinělým způsobem, jak na Skladova-okna.cz ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. V internetovém obchodě Skladova-okna.cz vás odměníme až 2,5% cashbackem.

Sortiment obchodu můžete zakoupit i přes Tipli.sk.

Recenze Skladová okna

Jana I.

19.03.2020 5.0

Maximální spokojenost, již během roku druhá objednávka, na míru okna i dveře dle požadavku, precizní zpracování,rychlé doručení.Mohu všem jen DOPORUČIT.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Skladová okna

Stavíte nový dům a potřebujete v co nejkratším čase dodat okna a dveře? Nebo je chcete ve svém stávajícím bytě ještě rychle před zimou vyměnit? Spolehněte se na Skladova-okna.cz. Ušetřete peníze i čas, abyste se mohli věnovat tomu, co vás opravdu baví.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Skladová okna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se