Skladová okna

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Skladová okna slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Skladová okna

Platí do 26.10.2021

 
   

Stavíte nový dům a potřebujete v co nejkratším čase dodat okna a dveře? Nebo je chcete ve svém stávajícím bytě ještě rychle před...

O obchodu Skladová okna

Obchod Skladová okna prodává jistotu. Zaručí profesionálně zobchodované, včas a ve vysoké kvalitě dodané okno, dveře a příslušenství. Nakupování je rychlejší a levnější. Oproti klasickému provedení na klíč s obchodem Skladová okna uspoříte svůj drahocenný čas i peníze. Využijte také další služby, které obchod Skladová okna nabízí.

Skladová okna: Doručení do tří dnů

Nakupujte bez rizika u stabilní společnosti Skladova-okna.cz. Díky krátkým termínům doručení nemusíte na svou objednávku dlouho čekat. Skladová okna a dveře obchod dodá do 3 pracovních dnů. U oken a dveří vyráběných na míru je doba dodání 14 až 28 dnů. K objednávce dostanete také srozumitelný návod na zaměření a montáž, aby pro vás byla práce hračka.

Skladová okna Kuřim

Vybírat můžete ze 140 typů oken a dveří skladem v počtu až 1 000 kusů. Pokud budete chtít vše vidět osobně dřív, než nakoupíte, stavte se v showroomu v Kuřimi u Brna. Na této adrese si můžete výrobky prohlédnout osobně i s odborným výkladem obchodního zástupce nebo si objednaná okna a dveře osobně vyzvednout. Otevírací doba je od pondělí do čtvrtka v čase 8:00 až 15:30 a v pátek a v sobotu od 8:00 do 12:00. Podívejte se na letáky pro dům a zahradu a vytvořte si krásný a útulný domov.

Jak ušetřit ještě víc

Ojedinělým způsobem, jak na Skladova-okna.cz ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Skladova-okna.cz vás odměníme až 2,5% cashbackem.

 • U tohto partnera môžete nakúpiť aj na Slovensku, vyskúšajte eshop Skladové okná.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Kratki.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Skladová okna

5.0

Jana I.

19.03.2020 5.0

Maximální spokojenost, již během roku druhá objednávka, na míru okna i dveře dle požadavku, precizní zpracování,rychlé doručení.Mohu všem jen DOPORUČIT.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Skladová okna

Stavíte nový dům a potřebujete v co nejkratším čase dodat okna a dveře? Nebo je chcete ve svém stávajícím bytě ještě rychle před zimou vyměnit? Spolehněte se na Skladova-okna.cz! Ušetřete peníze i čas, abyste se mohli věnovat tomu, co vás opravdu baví.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Skladová okna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.