Portinvest

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Portinvest

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Portinvest.

Slevový kód Portinvest

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Portinvest

Platí do 15.07.2024

 
 

Zhodnocujte vaše finance s Portinvest. Díky jedinečnému systému, který přináší společnost Portinvest můžete zhodnocovat vaše...

Investujte snadno a rychle z pohodlí domova

+ 2 % zpět z nákupu
 

Investujte s vysokým výnosem a bez závazků.

O obchodu Portinvest

Máte finanční rezervu, která vám leží na účtu, ale nezhodnocuje se? Chcete se o své finance zajímat? Naspořili jste určitou část, která by však našla nějaké využití a mohla se vám zhodnotit? Investice finančních prostředků by měla být smysluplná. Nevíte, jak na to? Určitě si nechte poradit od odborníků. Portinvest vám pomůže.

Obrázek

Investice podle odborníků

Jít na burzu a nakupovat vypadá jednoduše. Koupíte akcie, investujete do firem a sledujete, jak si vedou. Nejste-li ve světě financí a investic zběhlí, pak mohou vaše investice velmi rychle ztrácet na hodnotě. Investice se vám následně nevyplatí a budete navíc ještě v mínusu. Portinvest je společnost, která vám zprostředkuje možnosti investování, podle vašich potřeb i míry investic.

Nevybíráte zde nevyzpytatelnou burzu, ale investice probíhají prostřednictvím aukcí do rychlých půjček. Společnost vsází na princip vzájemného půjčování financí, kdy poskytnete finance, které máte k dispozici někomu jinému. Vrátí se vám nejen váš vklad, ale také finance navíc. Míra ztráty je velmi nízká, výnos závisí na tom, kolik investujete.

Jak to funguje?

Této formy investování se může účastnit fyzická osoba způsobilá k právním úkonům v plném rozsahu a starší 18 let. Investice záleží na vás a vašem uvážení. Minimální částka pro začátek investování je 500 eur. Investice můžete nastavit automaticky, takzvaný AutoBiding. Vaše finance se budou investovat průběžně a bez nutnosti vaší kontroly.

Chcete-li mít investice pod kontrolou, pak mezi žadateli vybíráte ručně. Vybíráte tak, komu svěříte své finance. Minimální částku, kterou poukazujete jednomu žadateli je 12,50 eur, maximální výše je 1125 eur. Počet investic není nijak omezen. Investice se vám vrátí a vše budete mít přehledně v uživatelském profilu. Jestliže půjčka nebude v dohodnutém termínu splacena, společnost Portinvest spustí proces vymáhání pohledávky. Udělají vše proto, aby se vám investice vrátila.

Jak začít?

Chcete začít s investováním a zhodnocováním vašich financí? Stačí vyplnit registraci investora. Následně dostanete více informací, přijde vám smlouva a po jejím podepsání můžete začít investovat podle libosti.

Kontakty

Máte-li dotaz, připomínku nebo chcete vědět informace ke spolupráci, využijte telefonní číslo +421 02/800 60 400, nebo pošlete SMS zprávu na číslo +421 0902 022 052 . Zde vám jsou k dispozici od pondělí do pátku v čase 9-17 hodin. Kontaktovat firmu můžete také e-mailem invest@portsystem.sk nebo vyplnit kontaktní formulář.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Portinvest

Zhodnocujte vaše finance s Portinvest. Díky jedinečnému systému, který přináší společnost Portinvest můžete zhodnocovat vaše peníze prostřednictvím aukcí do rychlých půjček, které vám garantují nízké riziko ztráty a zaručený velký výnos.

Podmínky nákupu

Odměna je vypočítána z hodnoty vkladu, která byla následně investována do půjček.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Portinvest v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Portinvest?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se