Portinvest

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Portinvest slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Portinvest

Platí do 23.10.2021

 
   

Zhodnocujte vaše finance s Portinvest. Díky jedinečnému systému, který přináší společnost Portinvest můžete zhodnocovat vaše...

O obchodu Portinvest

Máte finanční rezervu, která vám leží na účtu, ale nezhodnocuje se? Chcete se o své finance zajímat? Naspořili jste určitou část, která by však našla nějaké využití a mohla se vám zhodnotit? Investice finančních prostředků by měla být smysluplná. Nevíte, jak na to? Určitě si nechte poradit od odborníků. Portinvest vám pomůže.

Obrázek

Investice podle odborníků

Jít na burzu a nakupovat vypadá jednoduše. Koupíte akcie, investujete do firem a sledujete, jak si vedou. Nejste-li ve světě financí a investic zběhlí, pak mohou vaše investice velmi rychle ztrácet na hodnotě. Investice se vám následně nevyplatí a budete navíc ještě v mínusu. Portinvest je společnost, která vám zprostředkuje možnosti investování, podle vašich potřeb i míry investic.

Nevybíráte zde nevyzpytatelnou burzu, ale investice probíhají prostřednictvím aukcí do rychlých půjček. Společnost vsází na princip vzájemného půjčování financí, kdy poskytnete finance, které máte k dispozici někomu jinému. Vrátí se vám nejen váš vklad, ale také finance navíc. Míra ztráty je velmi nízká, výnos závisí na tom, kolik investujete.

Jak to funguje?

Této formy investování se může účastnit fyzická osoba způsobilá k právním úkonům v plném rozsahu a starší 18 let. Investice záleží na vás a vašem uvážení. Minimální částka pro začátek investování je 500 eur. Investice můžete nastavit automaticky, takzvaný AutoBiding. Vaše finance se budou investovat průběžně a bez nutnosti vaší kontroly.

Chcete-li mít investice pod kontrolou, pak mezi žadateli vybíráte ručně. Vybíráte tak, komu svěříte své finance. Minimální částku, kterou poukazujete jednomu žadateli je 12,50 eur, maximální výše je 1125 eur. Počet investic není nijak omezen. Investice se vám vrátí a vše budete mít přehledně v uživatelském profilu. Jestliže půjčka nebude v dohodnutém termínu splacena, společnost Portinvest spustí proces vymáhání pohledávky. Udělají vše proto, aby se vám investice vrátila.

Jak začít?

Chcete začít s investováním a zhodnocováním vašich financí? Stačí vyplnit registraci investora. Následně dostanete více informací, přijde vám smlouva a po jejím podepsání můžete začít investovat podle libosti.

Kontakty

Máte-li dotaz, připomínku nebo chcete vědět informace ke spolupráci, využijte telefonní číslo +421 02/800 60 400, nebo pošlete SMS zprávu na číslo +421 0902 022 052 . Zde vám jsou k dispozici od pondělí do pátku v čase 9-17 hodin. Kontaktovat firmu můžete také e-mailem invest@portsystem.sk nebo vyplnit kontaktní formulář.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Portinvest

Zhodnocujte vaše finance s Portinvest. Díky jedinečnému systému, který přináší společnost Portinvest můžete zhodnocovat vaše peníze prostřednictvím aukcí do rychlých půjček, které vám garantují nízké riziko ztráty a zaručený velký výnos.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Portinvest?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.