Obchody / Služby / Union pojištovna O Union pojištovna -

Union pojištovna

O obchodu Union pojištovna

Union pojišťovna, a.s. byla založena roku 1992 a od roku 1997 je dceřinou společností největší nizozemské pojišťovací skupiny Eureko B. V. Díky této společnosti má Union možnost čerpat know-how a zkušenosti ze všech druhů pojištění a co nejlépe tak vylepšit své služby, které zákazníkům poskytuje. Produkty a služby Union pojišťovny jsou navrhované tak, aby klientům co nejvíce pasovaly a byly co nejjednodušší a efektivní zároveň. Důkazem toho jsou například asistenční finanční služby dostupné 24 hodin denně nebo klientské centrum.

Cestovní pojištění Union

Union pojišťovna svým zákazníkům nabízí hned několik druhů cestovního pojištění. Klient si tak vybere tu variantu, která mu bude podle stávající situace nejvíce pasovat. Union nabízí zákazníkům dvě základní varianty cestovního pojištění – individuální a celoroční. Na internetových stránkách Union pojišťovny klient nalezne online kalkulačku, se kterou si spočítá, kolik zaplatí za cestovní pojištění v závislosti na době a počtu pojištěných osob. Nezapomeňte si u banky sjednat také výhodné povinné ručení.

Union pojišťovna zkušenosti

Ve společnosti vědí, že je dobré své klienty dobře informovat. Proto na internetových stránkách má pojišťovna sekci Union pojišťovna recenze, kde zákazníci píší své zkušenosti, postřehy a recenze na služby poskytnuté Union pojišťovnou. Hodnocení je zpravidla kladné a zákazníci si pochvalují rychlé vyřízení žádosti. Union je odborníkem na cestovní pojištění, proto je pro ně spokojenost klientů důležitá a proto dělá vše, aby zákazníkům co nejvíce zpříjemnila využívání produktů společnosti.

Union pojišťovna kontakt

 • Sjednání osobní schůzky v kanceláři – 720 044 776
 • Informační linka – 844 111 211
 • Email – union@unionpojistovna.cz
 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Založ.ma.
 • Podobny sklep ING Bank Śląski mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Union pojištovna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se