Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Kloubus

Dodejte svým kloubům veškeré potřebné látky a výživu v podobě unikátního doplňku stravy. Dopřejte jim jedinečný výživový doplněk Kloubus! Kloubus je účinná a 100% česká kloubní výživa s certifikovaným složením. Zmírňuje problémy kloubů a celého pohybového aparátu. Jedná se o sypký prášek s 16 účinnými látkami, který stačí smíchat s vodou a dostanete drink se svěží příchutí grapefruitu.

Dopřejte svým kloubům opravdu účinnou výživu

Trápí vás bolest namáhaných kloubů a dalších částí pohybového ústrojí? Česká kloubní výživa Kloubus přichází s inovativním řešením. Vyvinula unikátní výživový doplněk, který díky svému složením patří mezi to nejlepší na českém trhu. Pokud hledáte perfektní výživový doplněk pro vaše klouby, vazy či šlachy, je načase vyzkoušet kloubní výživu Kloubus.

Kloubus výživa

Pohodlné dávkování 

Doplněk stravy pro klouby a další části pohybového aparátu Kloubus můžete také pohodlně dávkovat. Na polykání obrovských tablet můžete zapomenout - Kloubus se prodává v pytlíčcích, přičemž každý odpovídá jedné dávce kloubní výživy Kloubus. Ten stačí rozmíchat ve sklenici vody a vypít. Díky své příjemné grapefruitové příchuti vám navíc bude také chutnat.

Výhodné balení Kloubus 

Výživový doplněk Kloubus si můžete objednat hned ve třech baleních - 30 denní kůra, 60 denní kůra a 90 denní kůra, přičemž nejmenší balení obsahuje 30 dávek kloubní výživy Kloubus a vyjde vás na 650 Kč. Při zakoupení 60 nebo 90 denní kůry máte výhodu, že neplatíte za balné a poštovné. 

Zákaznický servis Kloubus

Nevíte si rady s on-line nákupem kloubní výživy Kloubus? Zákaznický servis společnosti Kloubus je připraven na vaše dotazy na telefonním čísle +420 778 114 130 nebo e-mailové adrese info@kloubus.cz, kde vám každý všední den od 7:00 do 14:00 zodpoví tým odborně vyškolených pracovníků všechny vaše dotazy.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Kloubus a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 10 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Kloubus

Co je to Kloubus? Opravdu účinná a 100% česká kloubní výživa s certifikovaným složením. Zmírňuje problémy kloubů a celého pohybového aparátu. Jedná se o sypký prášek s 16 účinnými látkami, který stačí smíchat s vodou a dostanete drink se svěží grepovou příchutí.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kloubus?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.