Mentislab

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Mentislab slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 10 % na vše v obchodě Mentislab

Platí do 23.10.2021

 
   

Hledáte přírodní doplňky stravy, které vás nabudí a zklidní podrážděnou mysl. Mentis Lab vám může šetrným způsobem

O obchodu Mentislab

Mentis Lab max

Pro mimořádně vysoký výkon, soustředění a výdrž je ideální doplněk stravy Mentis Lab Max. Užívají ho lidé, kteří tráví většinu dne prací a i po ní vyvíjí různé fyzické aktivity, což samozřejmě vyčerpává organismus. Mentis Lab Max vitamíny pomáhají udržet lidi v kondici i při vysokém nasazení, odolají únavě a nakopnou k lepším výsledkům. Přírodní nootropika obsahují látky, které jsou tělu prospěšné a nejsou návykové. Díky tomu nehrozí poškození organismu. Nutností je však dodržení maximální doporučené denní dávky.

Přírodní nootropika Mentislab.cz nabízí pro lepší paměť

Schopnosti lidského myšlení dokážou nejšetrnějším způsobem ovlivnit právě přírodní nootropika. Jedná se o směs bylin, která dokáže lidskou mysl povzbudit a nakopnout k lepším výkonům, což má díky lepším výsledkům pozitivní vliv na celkovou psychiku člověka.

Mentis Lab recenze

Máte strach, že si pilulkami poškodíte zdraví nebo si na nich vytvoříte závislost? Spoustu lidí už přírodní nootropika Mentis Lab vyzkoušelo a na internetu je k přečtení spousta recenzí, které vám při rozhodování určitě mohou pomoct. Lidé si chválí například odbourání závislosti na kávě, dostatek energie a celkové zlepšení fungování organismu. Vytýkána je snad jen velikost tablet, která někomu může při polykání vadit a vyšší cena. Pokud ale budete pravidelně sledovat MentisLab leták, může se vám podařit narazit na slevovou nabídku a při objednávce ušetříte pár korun.


Podobný eshop BioCare.sk. pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Podobny sklep StraganZdrowia.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Mentislab

Hledáte přírodní doplňky stravy, které vás nabudí a zklidní podrážděnou mysl. Mentis Lab vám může šetrným způsobem s těmito problémy pomoct. Ověřená receptura vychází z tisíc let starých zkušeností přírodních léčitelů.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  10 %
Four Sigmatic, NaturLabs 2,5 %
CBD a CBG produkty 10 %
Ostatní 7,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Mentislab?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.