Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Starkl

Starkl

www.starkl.com
Zahradnictví Starkl je zásilkový obchod s rostlinami. Vybírat můžete od cibulovin až po okrasné keře, květiny a vzrostlé stromy. Nechtě se unést krásnou přírody ve zahradním centru Starkl!

O obchodu Starkl

Starkl zahradnictví začalo svoji činnost v roce 1912 a patří k firmám s více jak stoletou tradicí. Stromy a keře pěstují ve vlastních školkách v Čáslavi. Můžete si je tam kdykoli prohlédnout a vybrat si rostlinu podle vašich představ.

Růže jsou královnami mezi květinami

Nádherné růže jsou chloubou zahradnictví. Malá poupata, která se rozvinou v krásné velké květy. Jen dávejte pozor na trny, až si je ponesete ze zahrádky do vázy.

Vybírejte z nespočtu odrůd. Například velkokvěté, které mají štíhlý vysoký stonek. Nebo popínavé s malými světle růžovými kvítky, které voní po meruňkách a malinách.

Tip: Sháníte na poslední chvíli květinu na oslavu nebo výročí? Navštivte s námi obchod Květiny expres, kde se postarají o dodání jedinečné květiny na jedinečnou příležitost!

Starkl eshop

Doporučujeme se podívat na eshop stránky, kde naleznete další rostliny, které nejsou v tištěném katalogu nebo Starkl letáku. Navíc při objednávce nad 1 900 korun budete mít dopravu zdarma. Pokud byste si nevěděli s pěstováním rady, tak na stránkách ke každé květině naleznete její detailní popis, návod jak o ní pečovat a malou radu, jak zahradničení ještě vylepšit.

Kontakt a otevírací doba

Zahradní centrum v Čáslavi je otevřeno pondělí až sobotu od 8:30 do 18:00. V neděli a ve státní svátky od 10:00 - 18:00. Po ukončení pracovní doby je možné nechat vzkaz na záznamníku. Navštívit zahradní školku se opravdu vyplatí! Vyškolený personál vám poradí a společně můžete vylepšit vaše představy. Velice oblíbené jsou i výstavy, které navštíví každoročně desetitisíce lidí.

Aby vám neunikly speciální Starkl slevy sledujte s Tipli.cz akční nabídky a nakupujte chytře květiny, keře nebo vzrostlé stromy do vaší zahrady! Vaše zahrada bude nejkrásnějším místem, ve kterém budete rádi trávit svůj volný čas.

Dodání a převzetí zásilky

Nemusíte se bát, že by vám domů přišla zvadlá květina nebo polámaný keř. Všechen sortiment firma zasílá pouze v době bezpečné pro přepravu a následnou možnost výsadby. Rostliny jsou ošetřeny tak, abyste je mohli při převzetí v nejkratší době hned zasadit. Vzrostlé stromy vám pomohou bezpečně přesadit specialisté firmy na vámi zvolené místo.

Starkl recenze

Dlouholetá tradice zahradnímu centru přináší spoustu zkušeností na trhu. Zakládají si na spokojenost a potřeby zákazníků. Právoplatně zahradnictví získalo Cenu za kvalitu a ocenění za nejlepší obchod pro dům a zahradu. Zahradnictví Starkl se snaží vycházet z poznatků a reakcí svých zákazníků po celé Evropě a pomoci jim v pěstování.

Jste nadšenými zahrádkáři a pořád sháníte nové pomůcky nebo rostliny do zahrady? Poradíme vám, kde nejlépe nakupovat. S Tipli.cz najdete výhodné nabídky na jednom místě.

Nové logo - zahradnictví rodinné tradice

V roce 2016 přijala firma Starkl nové logo zásilkové služby. Nová grafika odhalila oblíbený retro styl a připomenula dlouholetou tradici zahradnictví. Jako předloha byla použita podoba majitele Josefa Starkla III, který v rakouském pořadu Gartenkult přináší zajímavé tipy a rady pro zahrádkáře.


U tohto partnera môžete nakúpiť aj na Slovensku, vyskúšajte eshop starkl.sk.

Sklepstarkl.pl mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Astratex plavky pro každou postavu

Která z nás by v létě nechtěla vypadat jako bohyně? Udělejte si radost a nechte se unést módní...
1.9.2017 Zobrazit článek

Plavky, sluneční brýle, žabky...…

"Honéém... plavky, lehátko, žabky a sluneční brýle!" Tohle všechno přeci budete potřebovat na...
21.5.2018 Zobrazit článek

TOP 5 receptů na rajskou polévku

Vaříte rádi zdravě a chutně? I s rajčaty můžete vykouzlit výborné jídlo a za málo peněz. Nevěříte...
26.5.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo