Skylink

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Skylink slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 150 Kč na vše v obchodě Skylink

Platí do 22.10.2021

 
   

Pořiďte si satelitní televizi od Skylink a užijte si nejširší nabídku programů v České republice. Sledujte pořady...

O obchodu Skylink

Kdo a co je Skylink?

Skylink je největší poskytovatel satelitního televizního vysílání v Česku a na Slovensku. Vysílání Skylink pokrývá 100 % území. Původně českou značku Skylink koupila v roce 2011 lucemburská společnost M7 Group. Tato společnost je významným poskytovatelem satelitní televize či internetových služeb v Rakousku, Belgii a Nizozemsku.

Skylink programy

Placené satelitní vysílání Skylink nabízí 130 televizních programů, z nichž je řada v HD kvalitě. Vychutnejte si vysílání pořadů České televize nebo třeba filmy z Prima MAX se Skylink v ještě větší kvalitě. Vybírat můžete z několika balíčků, nebo si sestavíte svůj vlastní balíček.

Skylink karta

Dekódovací karta je plastová kartička s čipem podobná kreditce, která se vsune do dekódovacího modulu připojeného k TV či satelitnímu přijímači a umožní sledování placených programů. Koupit ji lze i samostatně pod názvem Standard HD M7, ale ke Skylink službám ji máte automaticky. Je ale možné sledovat i neplacené a nekódované programy; k těm kartu nepotřebujete.

Skylink frekvence

Každý program vyžaduje pro naladění několik údajů. Výhodu mají ti, kdo vlastní přijímač s funkcí FastScan, ta totiž umí naladit všechny programy automaticky. Pokud potřebujete zadat programy manuálně, stačí vyhledat na webu Skylink „frekvence“ a zadat data z tabulky. Z webu se dovíte také, jaké nabízí Skylink novinky, či zda se nechytá nějaké technická změna.

Skylink internet TV

Proč si užívat televizi jenom doma, když ji můžete mít všude s sebou? Služba Skylink TV umožňuje sledovat televizi i na mobilu, tabletu nebo na počítači. Pořady navíc můžete přetáčet nebo je sledovat několik dní zpětně, takže už nikdy nezmeškáte oblíbené seriály.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť FastTech.sk.
 • Podobny sklep cyfrowypolsat.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Skylink

Pořiďte si satelitní televizi od Skylink a užijte si nejširší nabídku programů v České republice. Sledujte pořady kdykoliv a kdekoliv – v TV, na mobilu, v tabletu nebo na počítači. Skylink nabízí bezkonkurenční služby v oblasti satelitní televize, včetně poskytnutí a instalace přístrojů za 1 Kč.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměna se vztahuje na registraci nového zákazníka.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 150  zpět z ceny nákupu v obchodě Skylink?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.