TELLY

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

TELLY slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 385 Kč na vše v obchodě TELLY

Platí do 23.10.2021

 
   

Jste fanda fotbalu, basketbalu nebo tenisu a programy na vaší stávající televizi vám neumožní sledovat všechny zápasy? Pořiďte si nadupanou...

O obchodu TELLY

DIGI CZ je provozovatel satelitního a internetového televizního vysílání na českém trhu. Jejich široká programová nabídka zahrnuje i desítky kanálů v HD kvalitě, ze kterých si zaručeně vybere celá rodina. Své oblíbené pořady si navíc můžete kdykoliv nahrát, nebo využít funkci TimeShift a sledování dokončit později.

DIGI TV programy

DIGI CZ jako jediná v ČR může divákům nabízet sledování sportovních kanálů DIGI Sport. Její zákazníci tak mohou sledovat zápasy anglické Premier League, španělské La Ligy nebo druhé anglické ligy Sky Bet Championship, německé Bundsligy, italské ligy Serii A, či přenosy z motocyklové mistrovství světa na ploché dráze FIM Speedway Grand Prix, na které má DIGI CZ zakoupena exkluzivní vysílací práva.

DIGI2GO: TV přes internet

Nechte mámu vařit u televize. Díky programovému balíčku DIGI2GO můžete sledovat TV přes internet až na čtyřech zařízeních ať jste kdekoliv. Na televizi, počítači, tabletu nebo chytrém telefonu.

Kromě živé televize můžete sledovat komplet programy všech stanic až 7 dní zpětně. Vysílání si můžete kdykoliv pozastavit a libovolně přetočit. Jediným stlačením si můžete nahrát až 30 hodin pořadů na 30 dní, aniž byste měli připojené jakékoliv externí zařízení. Kromě toho se můžete na TV podívat kdekoliv v ČR jste, na vašem telefonu, tabletu nebo PC.

Objednávka balíčku na DIGI.TV

Ať už jste si vybrali satelitní televizi nebo televizi přes internet, rozhodně nebudete litovat. Novou DIGI si můžete objednat přímo na stránkách DIGI.TV, kde vyplníte krátký formulář, který se zobrazí po kliknutí na políčko „Objednat“ u zvoleného balíčku. Ze zákaznické linky se s vámi v nejbližší možné době obchod spojí pro sjednání registrace, postupu a data doručení zařízení k vám. Další možností je kontaktování přímo zákaznické linky.

DIGI TV kontakt

Máte nějako dotazy ohledně nové satelitní televize? Obraťte se na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 533 427 533. Nebo své dotazy pište na adresu info@novadigitv.cz. Využít můžete také online chat, který najdete na stránkách obchodu DIGI.TV. Prohlédněte si letáky s elektronikou a využívejte moderní technologie naplno.

 • Podobný eshop Digital24.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Neonet.

TELLY slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 10 % z nákupu

06.09.2021 - Zadejte slevový kód při nákupu na Telly a ušetřete

Slevový kupon 10 %

31.05.2021 - Slevový kupon využijte v košíku obchodu

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O TELLY

Jste fanda fotbalu, basketbalu nebo tenisu a programy na vaší stávající televizi vám neumožní sledovat všechny zápasy? Pořiďte si nadupanou televizi DIGI TV a už vám neuteče žádné sportovní utkání. S DIGI TV máte výběr ze 100 kanálů, kde můžete sledovat sport, filmy, pohádky i seriály. Z toho více než 20 kanálů je v HD kvalitě.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Cashback odměna se vztahuje na realizovanou objednávku satelitní televize DIGI TV.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 385  zpět z ceny nákupu v obchodě TELLY?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.