DVD-premiery.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

DVD-premiery.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě DVD-premiery.cz

Platí do 27.10.2021

 
   

Jste klasik a rád si koupíte nejnovější filmy na DVD? Chcete svému blízkému koupit tašku, hrnek nebo klíčenku s jeho oblíbeným...

O obchodu DVD-premiery.cz

DVD-premiery.cz je specializovaný filmový obchod na DVD a BLU-RAY filmy. V nabídce obchodu najdete ale také 3D filmy nebo audioknihy. Pro věrné fanoušky je tu i obsáhlá nabídka merchandisingu, jako například hrnky, tašky, batohy, misky, dózy, pokladničky nebo klíčenky. Udělejte radost svým blízkým a darujte jim nejnovější filmy na DVD nebo hrnek s jejich oblíbeným hrdinou.

DVD-premiery.cz recenze

O spolehlivosti obchodu DVD-premiery.cz vypovídají také kladné recenze zákazníků. Mezi největší přednosti obchodu patří rychlé dodání nebo vysoká kvalita produktů za dobré ceny. Zákazníci si také pochvalují služby obchodu jako například ochotu pracovníků obchodu pomoci při potížích s objednávkou a výbornou komunikaci. Přesvědčte se sami a podívejte se na další kladné recenze na hodnotících stránkách.

DVD-premiery.cz kontakt

Obchod DVD-premiery.cz bohužel nemá vlastní kamennou prodejnu, pouze expediční sklad elektra na Praze 9. V expedičním skladu obchodu si však lze po dohodě objednávku vyzvednout. Stačí se jen domluvit emailem na adrese obchod@dvd-premiery.cz nebo telefonicky na čísle 777 665 212. Volat můžete v pracovní dny od 9:00 do 16:00.

Nákupy na DVD-premiery.cz ještě výhodněji

Nejnovější DVD, BLUE-RAY nebo 3D filmy nyní seženete ještě výhodněji. Nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete zpět na účet až 3,5 % z nákupu na DVD-premiery.cz. A to se vyplatí!

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na electronic-star.sk.
 • Podobny sklep MediaExpert mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

DVD-premiery.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 3 % při nákupu nad 1 000 Kč

31.05.2019 - Nakupujte v obchodě DVD-premiery.cz a získejte slevu 3 % při nákupu nad 1 000 Kč s kódem EKXR…

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze DVD-premiery.cz

5.0

Iva V.

17.06.2019 5.0

vše OK

Zdeněk L.

02.12.2020 5.0

Jarka T.

29.11.2019 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O DVD-premiery.cz

Jste klasik a rád si koupíte nejnovější filmy na DVD? Chcete svému blízkému koupit tašku, hrnek nebo klíčenku s jeho oblíbeným filmovým hrdinou? Pak rozhodně navštivte obchod DVD-premiery.cz! Tento obchod nabízí všechny filmové novinky na jednom místě. Chcete lepší cenu? Stačí se zaregistrovat a máte slevu až 4 %.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě DVD-premiery.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.