DEK

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

DEK slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 3 % na vše v obchodě DEK

Platí do 17.10.2021

 
   

Potřebujete nakoupit stavební materiál na opravu domu? Chcete mít jistotu, že jste se rozhodli pro spolehlivého dodavatele? Nakupujte na DEK.cz.…

O obchodu DEK

Český obchod DEK nabízí stavební materiály, nářadí, elektroinstalační materiál, produkty oboru voda-topení-plyn a další podobné zboží. Je vhodný jak pro řemeslníky, tak kutily.  Jestli budete kupovat u DEK stavebniny, můžete navíc využít půjčovnu nářadí. 

Prodejny DEK 

Síť poboček Stavebnin DEK je rozmístěna po celém území České republiky a pokrývá všechna regionálně významná města. Mezi největší patří pobočky Ostrava, Liberec nebo Brno. Seznam všech prodejen najdete na internetových stránkách DEK.cz.  Dejte si však pozor na proměnnou otevírací dobu. Ta se v zimních měsících oproti zbytku roku liší.

Nevíte si rady? Kontaktujte zákaznické centrum na telefonním čísle 510 000 100 nebo emailem na adrese stavebniny@dek.cz. Operátoři DEK jsou k dispozici v pracovních dnech od 7:00 do 17:00 a v sobotu od 7:00 do 11:30. Prohlédněte si letáky pro dům a zahradu a nechte se inspirovat.

Vrácení zboží a garance nejnižší ceny

DEK.cz podobně jako jiné eshopy nabízí možnost vrácení do 14 dnů od koupě. Kromě toho má ale také službu garance nejnižší ceny. Pokud najdete u vybraného zboží (označeného v eshopu symbolem mince) nižší cenu na jiném internetovém obchodě, DEK vám cenu dorovná.

Jak ušetřit ještě víc

Skvělým způsobem, jak na DEK.cz ještě více ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě DEK.cz vás odměníme až 3% cashbackem.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť HORNBACH.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić OBI.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze DEK

4.8

Alexandra K.

03.03.2020 5.0

Obchod proběhl v pořádku

Martina S.

01.09.2019 5.0

Slušný výběr, dobrá cena, rychle dodání.

Slavomir T.

18.04.2019 5.0

ano

Jakub Š.

26.01.2021 5.0

Petr G.

29.11.2020 4.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O DEK

Potřebujete nakoupit stavební materiál na opravu domu? Chcete mít jistotu, že jste se rozhodli pro spolehlivého dodavatele? Nakupujte na DEK.cz a pořiďte kvalitní stavební materiály pro střechy, fasády a izolace. Dek je největšího prodejce stavebních materiálů v České republice. Stavební stroje a nářadí si můžete také zapůjčit.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  3 %
Ostatní 0,5 %
Encyklopedie vad nemovitostí, Bosch nářadí 3 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  3 % zpět z ceny nákupu v obchodě DEK?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.