Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Palmknihy slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 3,5 % na vše v obchodě Palmknihy

Platí do 08.05.2021

 
   

Jste nervózní, když u sebe za každé okolnosti nemáte rozečtenou knihu, ale už vás nebaví s sebou tahat s několikakilovou bichli... více

O obchodu Palmknihy

Jste nervózní, když u sebe za každé okolnosti nemáte rozečtenou knihu, ale už vás nebaví s sebou tahat s několikakilovou bichlí? Užijte si bez starosti všechny knižní bestsellery i prověřené klasiky jako na dlani. Palmknihy vám to umožní! Nejsnazším řešením pro vás jsou totiž elektronické knihy a audioknihy, které si pohodlně stáhnete do čtečky nebo chytrého telefonu – můžete je nosit všude u sebe a zatíží vás jen pár megabity.

Ať už holdujete sci-fi, románům nebo tajemným detektivkám, českým nebo zahraničním spisovatelům, klasikům nebo debutujícím autorům. Palmknihy jsou internetové knihkupectví, které si můžete nosit s sebou celé. Šetřete stromy a pořizujte si levnější knihy, které s sebou můžete téměř v neomezeném množství tahat kamkoli.

Nabídka na Palmknihy.cz

Na e-shopu Palmknihy.cz si můžete vybrat knihy rovnou ze tří kategorií: e-knihy, audioknihy a klasické papírové knihy. Ve všech třech kategoriích máte na výběr z nepřeberného množství žánrů od thrillerů a detektivek přes klasické a historické romány až po dětskou literaturu či literaturu faktu a spoustu dalších. Na vás už je se jen rozhodnout, jestli preferujete knihu v klasické papírové podobě, e-knihu, kterou můžete kdykoliv otevřít ve vaší čtečce, nebo audioknihu, kterou zase můžete zapnout do sluchátek, kdykoliv se vám zachce, a můžete tak poslouchat příběhy například i v autě nebo při úklidu, aniž byste u knihy museli sedět.

Nákup na Palmknihy.cz

Jakmile si na e-shopu Palmknihy vyberete vhodnou knížku pro vás, stačí jen zvolit způsob platby a případně dopravy, pokud se bude jednat o papírovou knihu. V případě, že si vyberete e-knihu či audioknihu, po zaplacení dostanete odkaz ke stažení nahrávky či souboru s e-knihou. Pokud byste si nevěděli rady, jak poslouchat audioknihu nebo číst e-knihu, na Palmknihy.cz najdete v sekci Nápověda podrobný návod.

Zaplatit můžete na Palmknihy jak kartou online, tak i běžným převodem, přes PayPal nebo i na dobírku při převzetí zásilky.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Palmknihy. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Palmknihy vás odměníme až 3,5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Palmknihy

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Palmknihy sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Palmknihy uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Palmknihy. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Palmknihy. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Mám poukaz na slevu nebo dárek“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Palmknihy. Následně potvrďte tlačítkem „Použít kupón“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Knihy Dobrovský, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Palmknihy

Jste nervózní, když u sebe za každé okolnosti nemáte rozečtenou knihu, ale už vás nebaví s sebou tahat s několikakilovou bichli? Užijte si bez starosti všechny knižní bestsellery i prověřené klasiky jako na dlani. Palmknihy vám to umožní! Nejsnazším řešením pro vás jsou totiž elektronické knihy a audioknihy, které si pohodlně stáhnete do čtečky nebo chytrého telefonu – můžete je nosit všude u sebe a zatíží vás jen pár megabity.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Palmknihy?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.