Palmknihy

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Palmknihy

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Palmknihy.

Slevový kód Palmknihy

Peníze zpět 3,5 % na vše v obchodě Palmknihy

Platí do 17.06.2024

 
 

Jste nervózní, když u sebe za každé okolnosti nemáte rozečtenou knihu, ale už vás nebaví s sebou tahat s několikakilovou bichli...

Dárkové poukazy Palmknihy: Originální dárek pro vaše blízké

+ 3,5 % zpět z nákupu
 

Věnujte dárkový poukaz vašim blízkým.

O obchodu Palmknihy

Jste nervózní, když u sebe za každé okolnosti nemáte rozečtenou knihu, ale už vás nebaví s sebou tahat s několikakilovou bichlí? Užijte si bez starosti všechny knižní bestsellery i prověřené klasiky jako na dlani. Palmknihy vám to umožní! Nejsnazším řešením pro vás jsou totiž elektronické knihy a audioknihy, které si pohodlně stáhnete do čtečky nebo chytrého telefonu – můžete je nosit všude u sebe a zatíží vás jen pár megabity.

Obrázek

Ať už holdujete sci-fi, románům nebo tajemným detektivkám, českým nebo zahraničním spisovatelům, klasikům nebo debutujícím autorům. Palmknihy jsou internetové knihkupectví, které si můžete nosit s sebou celé. Šetřete stromy a pořizujte si levnější knihy, které s sebou můžete téměř v neomezeném množství tahat kamkoli.

Nabídka na Palmknihy.cz

Na e-shopu Palmknihy.cz si můžete vybrat knihy rovnou ze tří kategorií: e-knihy, audioknihy a klasické papírové knihy. Ve všech třech kategoriích máte na výběr z nepřeberného množství žánrů od thrillerů a detektivek přes klasické a historické romány až po dětskou literaturu či literaturu faktu a spoustu dalších. Na vás už je se jen rozhodnout, jestli preferujete knihu v klasické papírové podobě, e-knihu, kterou můžete kdykoliv otevřít ve vaší čtečce, nebo audioknihu, kterou zase můžete zapnout do sluchátek, kdykoliv se vám zachce, a můžete tak poslouchat příběhy například i v autě nebo při úklidu, aniž byste u knihy museli sedět.

Nákup na Palmknihy.cz

Jakmile si na e-shopu Palmknihy vyberete vhodnou knížku pro vás, stačí jen zvolit způsob platby a případně dopravy, pokud se bude jednat o papírovou knihu. V případě, že si vyberete e-knihu či audioknihu, po zaplacení dostanete odkaz ke stažení nahrávky či souboru s e-knihou. Pokud byste si nevěděli rady, jak poslouchat audioknihu nebo číst e-knihu, na Palmknihy.cz najdete v sekci Nápověda podrobný návod.

Zaplatit můžete na Palmknihy jak kartou online, tak i běžným převodem, přes PayPal nebo i na dobírku při převzetí zásilky.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Palmknihy. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Palmknihy vás odměníme až 3,5 % z částky vašeho nákupu.

Palmknihy slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 100 Kč při nákupu nad 699 Kč

26.05.2024

100 Kč slevový kód pro nákup tištěných a audio knih s Palmknihy.cz

27.02.2024

Jak uplatnit slevové kupóny na Palmknihy

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Palmknihy sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Palmknihy uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Palmknihy. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Palmknihy. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Mám poukaz na slevu nebo dárek“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Palmknihy. Následně potvrďte tlačítkem „Použít kupón“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Knihy Dobrovský, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze Palmknihy

Tereza R.

24.04.2024 5.0

Josh

10.02.2024 5.0

Nakupuji e-knihy. Pro mě jasná volba.

Miloslava Ž.

08.02.2024 5.0

Perfektn íservis

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Palmknihy

Jste nervózní, když u sebe za každé okolnosti nemáte rozečtenou knihu, ale už vás nebaví s sebou tahat s několikakilovou bichli? Užijte si bez starosti všechny knižní bestsellery i prověřené klasiky jako na dlani. Palmknihy vám to umožní! Nejsnazším řešením pro vás jsou totiž elektronické knihy a audioknihy, které si pohodlně stáhnete do čtečky nebo chytrého telefonu – můžete je nosit všude u sebe a zatíží vás jen pár megabity.

Podmínky nákupu

V případě objednávky kreditů (dárkového poukazu) dojde k zamítnutí odměny.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Palmknihy?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se