Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Kosmas
2 %
Internetové knihkupectví Kosmas je místo zaslíbené všem zvídavým čtenářům. Nabídka knih na Kosmas.cz obsahuje více než 50.000 titulů od více než 700 nakladatelů. Jen si představte, jak dlouho by vám trvalo si z tolika titulů vybrat na prodejně. V eshopu Kosmas zvládnete vyhledat a zakoupit novou knížku během pár chvil. Vedle tištěných knih zde najdete i velký výběr e-knih a audioknih.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

 • 10 % zpět Vyberte si obchod

  Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

 • 320 Kč Nakupte jako obvykle

  Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

 • 32 Kč Získejte peníze zpět

  Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Drahomíra R. Mám Tipli upozornění v prohlížeči, při nákupech jdu do obchodu přes Tipli a…
Jarmila T. Viditelná změna - potvrzení odměn do 24 hod; od určité doby bez problému…

O obchodu Kosmas

Internetové knihkupectví Kosmas je místo zaslíbené všem milovníkům kvalitní literatury. Nabídka knih na Kosmas.cz obsahuje více než 50.000 titulů od více než 700 nakladatelů. Jen si představte, jak dlouho by vám trvalo si z tolika titulů vybrat na prodejně. V eshopu Kosmas knihkupectví zvládnete vyhledat a zakoupit novou knížku během pár chvil. Vedle tištěných knih zde najdete i velký výběr e-knih a audioknih.

Kosmas má knihu pro každého čtenáře

Nakupovat knihy online je dnes naprosto běžné. Pohodlný nákup, široký výběr a sympatické ceny, to jsou hlavní důvody proč nakoupit v eshopu Kosmas. V jejich internetovém obchodě naleznete velkou nabídku bestsellerů, které zakoupíte v akční nabídce za pár korun. Na své si přijdou také pravidelní čtenáři, kteří se s bestsellery nespokojí. Kosmas má v nabídce kompletní produkci malých i velkých českých nakladatelství, ale i vybrané zahraniční tituly a odbornou literaturu. Zájemci o studium cizích jazyků se mohou těšit na knížky ve všech hlavních světových jazycích a zejména anglická beletrie je hojně zastoupena.

Výhodné nákupy v knihkupectví Kosmas

Ptáte se, jak vybrat knihu, která vás bude opravdu bavit? Na stránkách Kosmas knihy obsahují recenze ostatních uživatelů a ukázky, díky kterým se o zajímavosti přesvědčíte osobně. Rozhodnout se můžete, zda zakoupíte knihu v tištěné podobě nebo si ji stáhnete (za výhodnější cenu) do svého elektronického zařízení. Většinu knih má Kosmas skladem, takže vám ji pošlou už do druhého dne. Vyzvednout si ji můžete samozřejmě také v jedné z 22 kamenných prodejen.

Podobné obchody

Články

Měsícem knihy je březen: Knihkupectví pod…

Patříte mezi lidi, kteří rádi tráví čas nad dobrou knihou? Výborně! V tomto článku se s vámi...
8.3.2018 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.