Mojra

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Mojra slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě Mojra

Platí do 30.11.2021

 
   

Prožíváte stres, máte manželské problémy, deprese, či jiný problém, se kterým si nevíte rady? Chcete

O obchodu Mojra

Mojra.cz je první online psychologickou poradnou v České republice, která poskytuje psychologické poradenství pro jednotlivce, páry či skupiny. Jestliže jste se ocitli v těžké životní situaci, máte deprese, nebo jiný problém, který chcete neodkladně řešit, je Mojra.cz tou nejlepší volbou. Není nic důležitějšího než psychická pohoda – díky online psychologické poradně můžete své potíže vyřešit ještě dnes a z pohodlí vašeho domova. Myslete na své psychické a duševní zdraví.

Obrázek

Psychologové online psychologické poradny Mojra.cz vám pomohou zbavit se stresu, napětí, úzkosti, strachu a obav, závislosti, nízkého sebevědomí, ostychu v mezilidských vztazích a problémů s komunikací. Dále se na ně můžete obrátit při řešení osobnostních problémů, výchovných problémů dětí, problémů ve škole a šikany. Pomůžou vám s pracovním vyhořením, partnerskou a manželskou krizí, nebo také pokud prožijete náhlou ztrátu či smrt někoho blízkého.

Výhody online poradenství:

 • pomoc psychologa je dosažitelná odkudkoliv,
 • krátké objednací lhůty,
 • konzultace od pondělí do neděle i v odpoledních/večerních hodinách,
 • velký výběr odborníků z různých oblastí psychologie.

Nabízené produkty

1. Hovorová konzultace

Terapie s psychologem je vedena formou telefonního hovoru nebo videohovoru přes Skype, Viber, WhatsApp. Na výběr máte tři balíčky konzultací – 30 minut, 60 minut, 90 minut, nebo dva balíčky komplexní péče, které jsou složeny jak z hovorových, tak e-mailových konzultací. Osvědčenou metodou je konzultace pomocí programu Skype, psychologa vidíte přes webkameru, avšak vy sami se nemusíte nechat vidět.

2. E-mailová konzultace

Nejrychlejší forma terapie pro ty, kteří se stydí s psychologem hovořit a raději se chtějí ze svých problémů vypsat. Na výběr máte opět tři balíčky konzultací – 1x email, 3x email, nebo celoměsíční.

3. Dárkové poukazy

Na všechny typy konzultací si také můžete zakoupit dárkový poukaz. Ten může sloužit jako vhodný dárek pro vaše blízké, kteří se sami neumí odhodlat své problémy řešit. Darujete jim tak v podstatě prostředek, jak dosáhnout psychické pohody např. po těžkém rozchodu, smrti někoho z rodiny apod.

Historie online poradny Mojra.cz

Projekt Mojra.cz byl spuštěn v prosinci 2016 a jeho patronkou a zároveň jedním z psychologů je PhDr. Michaela Miechová. Zásadní myšlenkou pro vznik online psychologické poradny byl fakt, že problémy (zejména ty psychické) se mají řešit ihned, což kvůli dlouhým objednacím lhůtám v ordinacích psychologů není možné. Dále bylo potřeba reagovat na další problémy, které činí psychologické služby nedostupnými – fenomén uspěchané doby, zdlouhavé cestování, imobilita, chybějící odvaha navštívit psychologa, obavy z reakcí okolí…

Cílem poradny je zpřístupnit psychologické služby veřejnosti. Online psychologická poradna Mojra.cz se zaměřuje na pomoc lidem v rámci České republiky, Slovenska či Čechům žijícím v zahraničí.

Nakupujte ještě levněji s Tipli.cz

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Mojra

Prožíváte stres, máte manželské problémy, deprese, či jiný problém, se kterým si nevíte rady? Chcete vyřešit vaši tíživou situaci, ale nechcete zdlouhavě cestovat do ordinace psychologa, nebo se obáváte, co by na to řeklo okolí? Psychologická poradna Mojra.cz nabízí konzultace prostřednictvím Skype, Viber, WhatsApp, i na telefonu a e-mailem.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Mojra?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.