Bobby Batoh

Bobby Batoh

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Bobby Batoh

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Bobby Batoh.

O obchodu Bobby Batoh

Existuje jen málo věcí, které jsou nepříjemnější než krádež osobních věcí. S bezpečnostními batohy z obchodu BatohBobby.cz o své osobní věci už nemusíte mít strach! Oblíbená nizozemská značka XD Design vyrábí unikátní bezpečnostní batohy, které nelze vykrást. Vyberte si z bohaté nabídky stylových batohů s inovativními vlastnostmi a moderním designem a mějte své cennosti v bezpečí. 

Bobby batohy

Bezpečnostní batohy do města i do školy 

Objevte nový rozměr bezpečí osobních věcí, designu a pohodlí s inovativními batohy z obchodu Bobby Batoh značky XD Design. Vyberete si z široké nabídky stylových batohů, které díky nadčasovému designu můžete využít pro nošení do práce či školy, na schůzku i do města

Značka XD design představila novou řadu stylových batohů nové generace Bobby, které nelze vykrást. Díky polstrování zad a rozmístění váhy na celá záda můžete mít navíc jistotu, že nezatěžujete svoji páteř a veškeré své věci nosíte pohodlně umístěné v bezpečném batohu, který bude módním doplňkem vašeho outfitu, a ze kterého vám už nikdo nic neodcizí. 

Bobby Batoh showroom

Pakliže jste příznivcem osobního nakupování a produkty si nejprve chcete pečlivě prohlédnout, můžete navštívit showroom obchodu Bobby Batoh na adrese Na Balabence 1438/2 v Praze - Libni, kde vám ochotný personál poradí s výběrem toho pravého batohu pro vaše cennosti. Otevírací doba showroomu je pondělí, úterý a čtvrtek od 8:30 do 13:00 a od 13:45 do 17:00. 

Bobby batoh obchod

Zákaznický servis obchodu Bobby Batoh

Nevíte si rady s výběrem vhodného produktu či s on-line nákupem v e-shopu Bobby Batoh? Kontaktujte zákaznický servis obchodu Bobby Batoh na telefonním čísle +420 722 925 600 nebo na emailové adrese info@batohbobby.cz, kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý dotaz a poradí s on-line nákupem či reklamací zboží.

Výhodný nákup na Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Bobby Batoh. Způsobem, jak ještě více ušetřit při online nakupování, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Bobby Batoh vás odměníme 3,5 % z částky vašeho nákupu. 

Bobby Batoh slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 15 % na nákup

30.09.2020

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Bobby Batoh

Chcete mít své osobní věci, se kterými cestujete po městě v naprostém bezpečí? S bezpečnostními batohy Bobby vám vaše věci už nikdo neukradne! Vyberte si v e-shopu BatohyBobby.cz chytrý bezpečností batoh od značky XD Design a mějte své věci bezpečně uschované ve stylovém a praktickém batohu. 

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Bobby Batoh?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se