Obchody / Služby / Grandoptical O Grandoptical -

Grandoptical

O obchodu Grandoptical

Kupte si nové GrandOptical obroučky

Už jste slyšeli o akci výhodné koupi nových obrouček od GrandOptical? Jedná se o akci váš věk = vaše sleva. V prodejnách GrandOptical si můžete vybrat ze široké nabídky brýlových obrub i brýlových čoček, a zároveň si nechat poradit od kvalifikovaného poradenství očních specialistů. Najdete zde ceny za obruby exkluzivních značek již od 700 Kč a také sezónní GrandOptical akce. Zákazníci GrandOptical spolu s novými brýlemi automaticky získávají garanci doživotního servisu jejich brýlí zdarma. Na počkání vám brýle upraví, vyčistí ultrazvukem či případně provedou drobné opravy (utažení šroubků, výměna nosníků, výměna sedýlek či koncovek).

Přijďte navštívit některou z poboček

Přijďte navštívit některou z poboček GrandOpticalu a využijte GrandOptical měření zraku zdarma. Nezapomeňte však, že na měření se musíte předem objednat. Všechny GrandOptical pobočky včetně GrandOptical Praha a GrandOptical Brno vám zaručují 100% vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení brýlí z jakéhokoli důvodu vrácení. Záruka vrácení peněz se vtahuje pouze na zakoupené dioptrické brýle. Využijte právě probíhajících ona dnes slev nebo GrandOptical akce a nakupujte v GrandOptical ještě levněji!

Sledujte GrandOptical eshop a vyčíhněte novinky!

Veškeré probíhající akce a novinky naleznete přímo na hlavních stránkách eshopu. Doporučujeme vám pravidelně hlavní stránky GrandOpticalu sledovat. Vyberete si zde z nabídky dioptrických brýlí, kontaktních čoček a slunečních brýlí. V GrandOptical máte možnost stát se věrnými zákazníky a zapojit se tak do GrandOptical věrnostního programu. Postup pro získání věrnostní karty je velmi jednoduchý. Navštivte jakoukoli prodejnu GrandOptical, kupte si brýle a vyplňte registrační formulář. Poté obdržíte věrnostní GrandOptical kartu. S věrnostní kartou získáte slevu 30 % na jakékoli kompletní dioptrické brýle, 15 % na jakékoli sluneční brýle a 15 % na jakékoli kontaktní čočky. Váháte nad koupí kontaktních čoček? Přijďte si nechat poradit do specializovaného obchodu VašeČočky a nechte si poradit. Díky nám získáte v obchodě až 4 % z nákupu zpět!


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Alensa.

Podobny sklep Vision Express mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Grandoptical slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 50 % Dny Marriane na obroučky nebo na skla

24.04.2022

Obchody, kde vás odměníme

O Grandoptical

Nechte si při výběru nových brýlí, či kontaktních čoček poradit od profesionálů. GrandOptical je v současnosti jedním z největších obchodním řetězcem s prodejem dioptrických brýlí a kontaktních čoček. Provozuje 58 prosperujících prodejen oční optiky v celé České republice. Díky nejmodernějším technologiím nabízí svým zákazníkům bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také nabízených služeb a záruk.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Grandoptical.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se