Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod gigalekarna.cz právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Pilulka.cz.

Linteo Baby Plenky Prémium Maxi (8-15kg) 50ks na Pilulka.cz

Platí do 02.08.2021

+ 5 % zpět z nákupu

DÄtská plenka Linteo Baby Premium dÄlá Å¡Å¥astné dÄti i maminky. Díky absorbujícím kanálkům plenka okamžitÄ pohltí tekutinu a… více

O obchodu gigalekarna.cz

O eshopu GigaLékárna.cz

Internetový eshop GigaLékárna.cz slouží pro všechny, kteří chtějí nakupovat léky, potravinové doplňky, kosmetiku, zdravotnický materiál a prostředky do zdravotnické techniky online a za výhodnou cenu. Pokud tedy máte nějaké vybrané výrobky, se kterými jste nadmíru spokojeni, ale nechcete si je kupovat drahé v kamenné prodejně, zvolte nákup online v GigaLékárně.cz a nakupujte vyzkoušené zboží za rozumnou cenu díky gigalékárna slevovému kupónu. Na eshopu můžete platit online.

GigaLékárna.cz kontakt na eshop

Internetovou online GigaLékárnu.cz provozuje společnost F-DENTAL Hodonín. s.r.o., která má sídlo na adrese Polní 29, Hodonín 695 01. V případě jakéhokoli dotazu k sortimentu obchodu nebo připomínek, neváhejte volat na informační linku eshopu na tel.: 511 116 771, nebo na emailovou adresu info@gigalekarna.cz. Aktuální leták GigaLékárny.cz najdete na našich stránkách.

Výdejna GigaLékárny.cz Hodonín-Kollárova

GigaLékárna má také své vlastní výdejní místo, které se nachází v Lékárně MediCentrum Hodnonín na adrese Kollárova 9, Hodonín 69501. Lékárna je otevřena denně od 7-17 hodin. Odpovědným vedoucím lékárny je PharmDr. Pavel Krmenčík, Ph.D., který je také součástí týmu zajišťující odpovědi na vaše otázky, které zasíláte prostřednictvím emailové adresy info@gigalekarna.cz.

Slevový kupón do eshopu GigaLékárna.cz

Společnost GigaLékárna nabízí svým zákazníkům spousty výhod a slev. Jednou z nich je pravidelné rozdávání slevových kupónů na nákup online v eshopu GigaLékárny. Lékárna kromě léků a zdravotních potřeb, také nabízí výprodejové zboží, akční nabídky a zboží, které znáte z televize.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na gigalekarna.cz.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić i-apteka.pl.

O gigalekarna.cz

Internetová online GigaLékárna.cz nabízí široký výběr z volně dostupných léčiv, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky, zdravotnického materiálu a prostředků pro zdravotnickou techniku.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod gigalekarna.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.