Obchody / Služby / Slavia pojišťovna O Slavia pojišťovna -

Slavia pojišťovna

5.0 (1x)

O obchodu Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna - tradiční česká pojišťovna

Tradice Slavia pojišťovny sahá až do roku 1868 – můžete si tak být jisti tím, že jednáte se společností, která v tom umí chodit. Slavia nabízí řadu pojištění běžného charakteru – od zdravotních, přes majetková až po pojištění auta. Pojistné produkty jsou vždy jednoduché a snadno pochopitelné. Jakýkoli problém se vyskytne, online a telefonická podpora ho pomůže vyšetřit 24 hodin denně, od pondělí do pátku.

Slavia pojišťovna - slevy na online pojištění

Pojištění si můžete sjednat online během chvilky. Stačí využít internetbanking. Na webových stránkách pojišťovny vyberete produkt, o který máte zájem, doplníte osobní údaje a zaplatíte. Pojištění je platné od okamžiku, kdy pojišťovně přijdou peníze. Sjednáte-li pojištění prostřednictvím internetu, dostanete navíc slevu 15 %.

Slavia pojišťovna pobočky

I v dnešní době, které vládnou počítače a internet, nabízí Slavia pojišťovna možnost přijít na pobočku a vše potřebné vyřídit osobně. Je tak vhodná pro lidi, kteří neradi pracují na internetu, nebo si s webovými stránkami příliš nerozumí. V Česku je k dispozici více než 80 kontaktních míst – část z nich funguje prostřednictvím obchodních partnerů. Najděte si tu svou a navštivte ji, třeba až půjdete do banky.

Produkty Slavia pojišťovny:

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na NN.sk.
 • Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Recenze Slavia pojišťovna

Šárka H.

18.07.2017 5.0

Překvapila mě výše cashbacku. Sice jsem potřebovala pouze krátkodobé pojištění do zahraničí, ale i tak je odměna příjemná.

Obchody, kde vás odměníme

O Slavia pojišťovna

Člověk nikdy nechce myslet hned na nejhorší, ale je dobré se připravit, kdyby náhodou něco špatného opravdu nastalo. Slavia pojišťovna nabízí pojištění, která v takových případech pomohou. Budete tak mít jistotu, že nezůstanete bez pomoci. Slavia nabízí velký výběr pojištění za rozumné ceny.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Slavia pojišťovna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se