FérMakléři.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě FérMakléři.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu FérMakléři.cz.

Slevový kód FérMakléři.cz

Peníze zpět 350 Kč na vše v obchodě FérMakléři.cz

Platí do 26.06.2024

 
 

Prodáváte nemovitost a hledáte perfektního realitního makléře, který by se postaral o hladký průběh prodeje? Internetový portál...

Sleva na FérMakléři.cz přes Tipli

+ 350  zpět z nákupu
 

Nakupte si na tomto e-shopu přes Tipli a z každé vaší objednávky získáte část peněz zpět.

O obchodu FérMakléři.cz

Prodáváte byt, dům či pozemek a hledáte perfektního realitního makléře, který by se postaral o hladký průběh prodeje nemovitosti? Internetový portál FérMakléři.cz pro vás vybírá z tisíců realitních makléřů ty nejlepší z České republiky. Doporučí vám tři prověřené s tou nejlepší nabídkou v dané lokalitě, přičemž konečný výběr makléře bude pouze ve vašich rukou.

Vyberte si svého makléře

Internetový portál FérMakléři vybírá z databáze 11 737 prověřených makléřů po celé České republice. Na základě vašich požadavků a preferencí vám doporučí toho pravého, který se následně postará o prodej vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu. Díky naprosté transparentnosti portálu FérMakléři.cz budete seznámeni se všemi podmínkami a náležitostmi spolupráce i prodeje. Proto můžete mít jistotu, že svou nemovitost svěříte do rukou opravdovému specialistovi. 

FérMakléři.cz nemovitosti

Jak to funguje?

Zajímá vás, jak to funguje na internetovém portále FérMakléři.cz? Je to snadné! Na začátku stačí vyplnit krátký formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vás bude kontaktovat člen týmu specialistů z FérMakléři.cz, který ověří vaše údaje zjistí všechny vaše požadavky. Na základě vašich preferencí obdržíte nabídku vybraných makléřů a pak se již individuálně domluvíte s vámi zvoleným makléřem na rychlém a bezstarostném prodeji vaší nemovitosti

Zákaznický servis FérMakléři.cz 

Nevíte si rady s vyplněním on-line formuláře? Máte doplňující otázky k vybrání toho správného makléře? Kontaktujte zákaznický servis FérMakléři.cz na telefonním čísle +420 246 034 500 (po-pá 8:00-17:00) nebo e-mailové adrese reality@fermakleri.cz, kde vám ochotný personál poradí a zodpoví každý váš dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě FérMakléři.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě FérMakléři.cz vás odměníme částkou až 350 Kč z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O FérMakléři.cz

Prodáváte nemovitost a hledáte perfektního realitního makléře, který by se postaral o hladký průběh prodeje? Internetový portál FérMakléři pro vás vybírá z tisíců realitních makléřů ty nejlepší z České republiky. Doporučí vám 3 prověřené s tou nejlepší nabídkou v dané lokalitě, přičemž konečný výběr makléře bude pouze ve vašich rukou. 

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 350  zpět z ceny nákupu v obchodě FérMakléři.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se