Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod FérMakléři.cz právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů AliExpress, GearBest nebo dealextreme.

Slevové kupóny jako DÁREK pro nové uživatele na AliExpress

+ 10 % zpět z nákupu
   

Slevový kupon získáte při prvním nákupu na AliExpressu. více

Dárková karta ZDARMA na Gearbest.com

+ 1,5 % zpět z nákupu
   

SDÍLEJTE výrobky, které jste od Gearbest zakoupili, na sociálních sítích. Ukazujte, jak vaše oblíbená položka pracuje, jak se chová a co si o ní… více

Bleskové slevy až 70 % na DealExtreme

+ 2,5 % zpět z nákupu

Slevy až 70 % na vybrané produkty na Dx.com. více

O obchodu FérMakléři.cz

Prodáváte byt, dům či pozemek a hledáte perfektního realitního makléře, který by se postaral o hladký průběh prodeje nemovitosti? Internetový portál FérMakléři.cz pro vás vybírá z tisíců realitních makléřů ty nejlepší z České republiky. Doporučí vám 3 prověřené s tou nejlepší nabídkou v dané lokalitě, přičemž konečný výběr makléře bude pouze ve vašich rukou.

Vyberte si svého makléře

Internetový portál FérMakléři vybírá z databáze 11 737 prověřených makléřů po celé České republice. Na základě vašich požadavků a preferencí vám doporučí toho pravého, který se následně postará o prodej vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu. Díky naprosté transparentnosti portálu FérMakléři.cz budete seznámeni se všemi podmínkami a náležitostmi spolupráce i prodeje. Proto můžete mít jistotu, že svou nemovitost svěříte do rukou opravdovému specialistovi. 

FérMakléři.cz nemovitosti

Jak to funguje?

Zajímá vás, jak to funguje na internetovém portále FérMakléři.cz? Je to snadné! Na začátku stačí vyplnit krátký formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vás bude kontaktovat člen týmu specialistů z FérMakléři.cz, který ověří vaše údaje zjistí všechny vaše požadavky. Na základě vašich preferencí obdržíte nabídku vybraných makléřů a pak se již individuálně domluvíte s vámi zvoleným makléřem na rychlém a bezstarostném prodeji vaší nemovitosti

Zákaznický servis FérMakléři.cz 

Nevíte si rady s vyplněním on-line formuláře? Máte doplňující otázky k vybrání toho správného makléře? Kontaktujte zákaznický servis FérMakléři.cz na telefonním čísle +420 246 034 500 (po-pá 8:00-17:00) nebo e-mailové adrese reality@fermakleri.cz, kde vám ochotný personál poradí a zodpoví každý váš dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě FérMakléři.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě FérMakléři.cz vás odměníme částkou až 700 Kč z částky vašeho nákupu.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O FérMakléři.cz

Prodáváte nemovitost a hledáte perfektního realitního makléře, který by se postaral o hladký průběh prodeje? Internetový portál FérMakléři pro vás vybírá z tisíců realitních makléřů ty nejlepší z České republiky. Doporučí vám 3 prověřené s tou nejlepší nabídkou v dané lokalitě, přičemž konečný výběr makléře bude pouze ve vašich rukou. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměnu lze získat až po kompletním vyplnění formuláře se správnými údaji a projeveným zájmem o službu.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 350  zpět z ceny nákupu v obchodě FérMakléři.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.