Depositphotos

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Depositphotos

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Depositphotos.

Slevový kód Depositphotos

Peníze zpět až 14,995 % na vše v obchodě Depositphotos

Platí do 23.07.2024

 
 

V knihovně o 179 milionech souborů vždy najdete vždy to, co potřebujete. Objevte webovou stránku se stock fotografiemi, s vysoce kvalitními...

O obchodu Depositphotos

Mnoho lidí v tvůrčí branži nebo v oblasti marketingu potřebuje často své texty nebo výtvory doplnit tematickými fotografiemi. Depositphotos je zdroj pro nákup a prodej fotografie, ilustrace a vektorové grafiky pod bezplatnou licenci. Výhodou je rychle rostoucí archiv, který obsahuje více než 25 milionů snímků. Mají flexibilní možnosti platby a za výhodných podmínek. Depositphotos je nejpohodlnější a ziskový nástroj pro každého, kdo pracuje s obrázky a vytváří nezapomenutelný vizuální obsah.

Depositphotos nabízí návrhářům, nakladatelům, obsahovým manažerům, inzerentům, bloggerům a foto-editorům velkou příležitost, aby své projekty měli ještě zajímavější. Pro správné využití DepositPhotos.com je třeba si vytvořit jednoduchý účet za použití e-mailu a hesla. Můžete si zakoupit jednotlivé obrázky nebo také využívat plánu, který Vám výhodněji umožní stahovat si prémiový obsah ve větších objemech.

Samotné používání DepositPhotos.com je zcela jednoduché a intuitivní – vyhledáváte podle klíčových slov nebo kategorií. Většina obrázků je dostupná v různých velikostech – tedy kvalitách. DepositPhotos má také výhodu v tom, že jeho rozhraní je dostupné v mnoha světových jazycích i těch méně známých. 

Depositphotos

Zákaznická linka

I přes to, že je to celosvětová platforma se sídlem v USA, můžete se v případě dotazů obrátit na telefonní číslo: 420-255-790-503 nebo mezinárodní email: pr@depositphotos.com

Depositphotos slevové kódy, které jste zmeškali

15% sleva na předplatné

15.06.2024

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Depositphotos

V knihovně o 179 milionech souborů vždy najdete vždy to, co potřebujete. Objevte webovou stránku se stock fotografiemi, s vysoce kvalitními royalty free stock obrázky, záběry ve vysokém rozlišení a tematické kolekce pro všechny vaše kreativní projekty. To vše vám nabízí Depositphotos.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Depositphotos v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  14,995 % zpět z ceny nákupu v obchodě Depositphotos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se