Depositphotos

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Depositphotos slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě Depositphotos

Platí do 06.12.2021

 
   

V knihovně o 179 milionech souborů vždy najdete vždy to, co potřebujete. Objevte webovou stránku se stock fotografiemi, s vysoce kvalitními...

O obchodu Depositphotos

Mnoho lidí v tvůrčí branži nebo v oblasti marketingu potřebuje často své texty nebo výtvory doplnit tematickými fotografiemi. Depositphotos je zdroj pro nákup a prodej fotografie, ilustrace a vektorové grafiky pod bezplatnou licenci. Výhodou je rychle rostoucí archiv, který obsahuje více než 25 milionů snímků. Mají flexibilní možnosti platby a za výhodných podmínek. Depositphotos je nejpohodlnější a ziskový nástroj pro každého, kdo pracuje s obrázky a vytváří nezapomenutelný vizuální obsah.

Depositphotos nabízí návrhářům, nakladatelům, obsahovým manažerům, inzerentům, bloggerům a foto-editorům velkou příležitost, aby své projekty měli ještě zajímavější. Pro správné využití DepositPhotos.com je třeba si vytvořit jednoduchý účet za použití e-mailu a hesla. Můžete si zakoupit jednotlivé obrázky nebo také využívat plánu, který Vám výhodněji umožní stahovat si prémiový obsah ve větších objemech.

Samotné používání DepositPhotos.com je zcela jednoduché a intuitivní – vyhledáváte podle klíčových slov nebo kategorií. Většina obrázků je dostupná v různých velikostech – tedy kvalitách. DepositPhotos má také výhodu v tom, že jeho rozhraní je dostupné v mnoha světových jazycích i těch méně známých. 

Depositphotos

Zákaznická linka

I přes to, že je to celosvětová platforma se sídlem v USA, můžete se v případě dotazů obrátit na telefonní číslo: 420-255-790-503 nebo mezinárodní email: pr@depositphotos.com

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Depositphotos

V knihovně o 179 milionech souborů vždy najdete vždy to, co potřebujete. Objevte webovou stránku se stock fotografiemi, s vysoce kvalitními royalty free stock obrázky, záběry ve vysokém rozlišení a tematické kolekce pro všechny vaše kreativní projekty. To vše vám nabízí Depositphotos.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Depositphotos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.